• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi ste u vezi?
Kakvi ste u vezi?



  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 1 | 2012-09-29 , 3:38 PM

Da li ste tolerantni, i koliki je prag vaše tolerancije?
Da li volite da terate inat, i da bude sve kako vama paše, pri tome ne mareći kako se oseća vaš partner?


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-09-29 , 9:39 PM

Quote (Leksi)
pri tome ne mareći kako se oseća vaš partner

Ne to nikako
Kako ja mogu da budem srecna ako ne marim kako je njemu pri tome ako zelim da je obadvoma dobro onda mora da tolerisem a i on takodje Opat kazem ne sve uvek ima ona neka tanka nit
Inatim se u mnogo toga ponekad moj inat pobedi mada u zadnje mesece se ne inatim vise niucemu :)







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 3 | 2012-09-30 , 5:21 PM

U vezi sam i tolerantna i parlamentarna.
Ne navaljujem na stalna vidjanja, nego to prepustim partneru. Tj. tu se adaptiram prema njemu.
Ma sve je stvar dogovora.
Ne valja preterivati, to nisam nikad volela. Svaki dan da se vidjamo. Pa da svaki dan jedem najbolje jelo, dosadilo bi.
Lepo je malo i kad se pozeli.
Nikad nisam volela da zivkam i proveram gde je, sta je i kako je! To mi je previse zategnuto.
Onda ga samo odbijam od sebe.

Sto se braka tice, necu o njemu jer to nije pitanje. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-10-01 , 4:52 PM

fantasticna sam.... ;) kao i u svemu ostalom :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 5 | 2012-10-01 , 11:51 PM

liberalan...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-03-19 , 4:06 PM

Quote (Leksi)
Da li ste tolerantni, i koliki je prag vaše tolerancije?
Da li volite da terate inat, i da bude sve kako vama paše, pri tome ne mareći kako se oseća vaš partner?

Tolerantna sam u svemu samo ne tolerisem jednu stvar ali necu o tome :D
Volim terati inat :D i ako mi dokaze da nisam u pravu popusticu e ako nema dokaza a i dalje se protivi onda
bice belaja :D :D :D jer ako on oce u kuhinju a ja na stolicu hmmmm morace da nadje neki kompromis :D :D










14
poruka na forumu
2 10



post # 7 | 2013-03-21 , 2:10 PM

Volim da se lepo posvadjamo... ;) tacnije, ja na to gledam kao konstruktivnu raspravu... Ako mislim da ona nije u pravu, reci cu to jasno i glasno, ali isto tako ako shvatim da sam pogresio, priznacu i izvinicu se... Mislim da ne treba precutkivati i gurati probleme pod tepih "zarad mira u kuci", jer ce sve kad tad da ispliva, a onda ce biti jos gore... Otvoreno i iskreno, ali morate takvi biti oboje...








86
poruka na forumu
185 2124



post # 8 | 2013-03-21 , 5:31 PM

Bicu potpuno iskren znam da volim i to ocekujem od moje devojke, nikada nebih mogao da udarim zensko ili nesto slicno, bitno mi je poverenje ali nazalost imam i jednu manu a to je da sam bolesno ljubomoran, ali to je zato sto znam da volim... ;) ;)








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2013-03-26 , 2:59 AM

Ocajna ;) ne preporucujem sebe nikom ;) stid Tolerantna sam i mogu sve aman bas sve da istrpim i oprostim :) aliii mnogo puta mi je iskusavano strpljenje i sad sam opasna ;) retko u sta verujem .. potrebno me je dobroooo uveriiitiii u neke stvari ;) volim da mi je isplaniran dan uvek :) Volim poverenje :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








130
poruka na forumu
333 2852



post # 10 | 2013-04-22 , 9:54 PM

Pa ako cemo iskreno, opasna. I uvek na oprezu!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








290
poruka na forumu
90 409



post # 11 | 2013-04-22 , 9:59 PM

A ja sam zlo...ne treba mi verovati heheh salim se naravno... ;)
Pa sad da pricam kakav sam u vezi retko ko ce verovati zato to bi sacuvao za sebe pa neko ce i saznati ;) :)


NE MOZES BITI DOVOLJNO DOBAR SVIMA...
ALI CES UVEK BITI SAVRSEN,ONOME KO TE VOLI...

NIJE SRETAN ONAJ KOJI PUNO IMA...
VEC JE SRETAN ONAJ KOME MALO TREBA...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2013-05-14 , 3:03 PM

Ako je veza u kojoj volim celim bicem onda cu dati sve od sebe prekrsiti sve prekrsaje i pogaziti ponos znaci sve ili nista.
A ako je ona gde hmm nije bas upalilo onda sam hladna ne obracam paznju puno dal cu povrediti a umem to izgleda dobro
nevolim se zbog toga ali eto kazu ucimo se dok smo zivi mozda se i ja naucim onome ne cini da ti ne cine ;)










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 13 | 2013-05-16 , 7:07 AM

Quote (Dusomoja)
Ako je veza u kojoj volim celim bicem onda cu dati sve od sebe prekrsiti sve prekrsaje i pogaziti ponos znaci sve ili nista.


Podrzavam ovo tvoje , ime moje :) ruza


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2013-05-16 , 2:15 PM

Vezana za njega :D










595
poruka na forumu
418 2745



post # 15 | 2013-05-24 , 1:35 AM

...malo vezani, malo odvezani...pertlamo se uglavnom :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kakvi ste u vezi?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]