• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pravi povod za svadju....
Pravi povod za svadju....






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-01 , 11:34 AM

Iako se neki parovi hvale da se nikada ne svađaju, gotovo svatko tko je iskusio dugotrajniju ljubavnu vezu reći će da takvi lažu ili u njihovoj vezi nešto debelo ne štima. Nemoguće je s nekim svakodnevno provoditi vrijeme ili živjeti, a izbjeći neslaganja i sukobe mišljenja. Ponekad i sami sebe živciramo, a kako onda to izbjeći s drugim ljudima? Šta vas najviše nervira kod partnera, i šta je Vama pravi povod za svađu?



Fajlovi: 3769812.jpg (35.6 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2012-10-01 , 11:40 AM

Ja smatram da je svadja potrebna u svakoj vezi
a zasto ?
Zato sto ne moze da je sve glatko jer bi bilo dosadno,ne kazem sad neke zlobne svadje one do bola nego one kad se zacuti na par sati ili lupe vrata i td bitne su
Poslije takvih svadja najcesce se zavrsi u krevetu,tusu masini ili kuhinji :D i mnogo je dobro tako se pomiriti
a i bez takve miridbe treba nekad ono bjes izbaciti
A razlozi koji su?
Pa najcesce je to ono juce mi to nije smetalo a danas smeta %) jbg
A oni sto kazu ne svadjaju se to su najcesce zene koje lazu samu sebe a ne vide kako su prozirne
jer upravo one opisuju svoju vezu kao bajku a bajka ne postoji kod takvih iza vrata grmi :D










782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-10-01 , 11:52 AM

Ja se najcesce posvadjam zbog sitnice....neka glupost koju verovatno u drugim okolnostima ne bih ni primetila, jer kad dodje do krupnih stvari, tad je vreme za kraj a ne za svadju.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-10-01 , 7:03 PM

Ja se svadja oko toga ko će kupiti namirnice.
Svađamo se ako nestane piva.
Svađam se ako mi dosađuje njegova majka koja ima nekad ludu zanimaciju da me trza na telefon!
Svadjam se ako treba ići nekim njegovim poslovnim partnerima na ručkove i večere. A ja ne volim nepoznate ljude!

Ima jos situacija.
Ali neke svađe većih ramera nemam. Mada imala sam jednu i od tada se ne svadjam tako.
Ništa se ne postigne.

A koji je pravi razlog. Ja bih navela bezobrazluk kao osnovu!


Poruku je menjao/la Leksi - Ponedeljak, 2012-10-01, 7:07 PM


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2012-10-01 , 9:48 PM

Uf konkretno u poslednjoj vezi, izludjivalo me je kad pocne da traca, jezila sam se od toga i uvek bi nastajala svadja, jer bi ga ja napala, sto ga zanima tudj zivot..kao papagaj sam bila, da je na kraju rekao, ja tebi ne smem nista reci. Naravno da smes, nego ako nije vezano za nas, ne zanima me. Ne zanima me jel se neko razveo, neko nekog prevario i sl. Uf mrzim alapace.

A svadje u vecini slucajeva nastaju zbog nekih sitnica. Ponekad se posvadjamo, da se posle zapitamo zasto smo se posvadjali. Sve zavisi i od raspolozenja, nekad imam zivaca, nekad nemam.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-10-02 , 9:02 PM

Sitnica izazove svadju pogotovo u slucaju ja ako je situacija a u meni ljubomora uhhhhhh
Ili ako ja pricam ozbiljno s njim a on ignorise jaooooo popizdim :D :D
i tako rat otpocinje
ili ako mi nesto obecao par puta i ne ispuni
ma jednostavno ponekad ima sitnica koje danas smetaju a sutra vec ne i od njih iskrsne rat %)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2012-10-08 , 0:52 AM

Oni koji ti kazu da se nikada nisu posvadjali u vezi .. braku DUBOKO SU NESRETNI LJUDI.. ja bih to sada prokomentirala da im je zivot nezanimljiv.. dosadan.. Svako novo mirenje poslije svadje donosi i neke haj'mo reci PREDIVNE TRENUTKE PRASTANJA. :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 8 | 2012-10-08 , 11:03 AM

razlog za svadju je ..... u stvari, zasto se uopste svadjati, zar ne bi lepo bilo kad bi se svi nesporazumi mogli mirnim tonom resiti, ali sta bi se onda desilo sa
Quote (devils_angel)
PREDIVNE TRENUTKE PRASTANJA
.... mislim da idem da se svadjam sa zenom
lol lol lol lol lol


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-10-08 , 2:37 PM

gutabgd, sad si mi zagolicao mastu... ja sam odavno u svadji, mogla bih veceras da se pomirim lol


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 10 | 2012-10-08 , 10:16 PM

svadja je samo izljev negativnih emocija, nepotrebnih rijeci, uvreda, ponizavanja...
Ali nista ne rijesava, problem se rijesi kada se iza svadje sjedne hladne glave i porazgovara...
Ne volim svadju, neznam se svadjati, ali nekada to odradim na profi razini...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2012-12-31 , 7:52 PM

(Sid)
svadja je samo izljev negativnih emocija, nepotrebnih rijeci, uvreda, ponizavanja...

(Sid)
Ali nista ne rijesava, problem se rijesi kada se iza svadje sjedne hladne glave i porazgovara...

Bravo
Samo tesko se kontrolisati ponekad da ne dodje do svadje ili kad dodje da prestane
Neznam meni smaoj to tesko pada mene uhvati toliko huja da neznam vise ni sta pricam i tad padnu teske reci
nevalja naravno ali eto tako smo stvoreni neko buran neko smiren neko cuti neko prica i sve tako.

Sta ju izaziva pa najcesce nesporazum i ne postovanje tudjeg misljenja.

"Ponekad je potreban jedan pogled da sve krene... A nekad dovoljna jedna riječ da sve stane."




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Pravi povod za svadju....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]