• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ozenjen sam kao momak zivim
Ozenjen sam kao momak zivim






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-10-01 , 11:47 AM

Sta se desava s tim muskarcima koji se ozene i svaki vikend i dalje izlaze a ona sedi kuci?
Zasto?
Koji su to razlozi po vama?










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-10-01 , 12:14 PM

sve ovisi koliko traje to "svaki vikend"... ako se radi o onome ko se "tek" ozenio, ocito da se jos uvijek nije navikao na tu "cinjenicu" %)
a ako to traje godinama.... e tu je vec problem... postoji neko nezadovoljstvo, ili je to jednostavno neka vrsta "bjega" iz braka... mada, mislim da ima i onih parova, koji izlaze "svak na svoju stranu" cisto da ne bi doslo do zasicenja :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2012-10-01 , 4:29 PM

nemam pojma garant nesto ne stima

mene moj opet vuca sa sobom svugdje :)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-10-01 , 6:39 PM

Ja lično ne volim da izlazim s mužem vikendom.
Ne volim muziku u lokalima u koje odlazi. Tako da mi je bolje da sednem kući.
Svakako samo ovim danima zajedno, pa ako on ne bi trebao da izađe vikendom u grad sa svojim prijateljima,
onda sam ja kučka od žene!
Treba imati meru. Ja imam slobodu, ima je i on. Što znači da imamo dogovor, kad se dogovormo da idemo zajedno
onda idemo zajedno! I nema tih prijatelja da nam pomuti taj plan!

Meni su gori oni što se viđaju svaki dan, i plus izlaze vikendom. Ma koliko da volim muža oterala bih u tri lepe nakon pola godine! U svemu treba biti umeren!
I što im vise branite, stvaraju se samo kontraefekti! :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-10-02 , 8:45 PM

On nje bio spreman na tak korak.Brak
Ili se nemoze odviknuti od tempa koji je imao do sad
Ili izbegava zenu iz njemu poznatih razloga
Ona sedi kuci pa mogla bi mozda jednom dva put sediti treci put bi isla i ja ;)
Pa kud puko puklo :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2012-10-02 , 9:46 PM

Ne znam sta me sutra ceka.

Volela bih kraj sebe da imam osobu, koja nece skitati konstantno, mislim da treba postojati neka mera u braku.

Okej mi je da ponekad muz i zena izadju odvojeno, svako sa svojim drustvom, ponekad i zajedno da izadju, ali kada dodju deca, mislim da nema smisla da se svaki vikend provodi po klubovima i kaficima.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-03-20 , 6:51 PM

Quote Dusomoja ()
Sta se desava s tim muskarcima koji se ozene i svaki vikend i dalje izlaze a ona sedi kuci?

E Pa on ako ce da izadje .. izacu i ja ... nisam budal da sjedim i gledam, buljim u tv a on se tamo zabavlja. logicno
kad bi to tako bilo svaki vikend ja bi se pitala sto je on mene ozenioo .. ako vec hoce da ide sam sa svojim drustvom svaki vikend.. :)
Quote Dusomoja ()
Zasto?

Nije se dovoljno nahodao i prokurvao da prostite dok je bio momak.. pa mu to sve fali i dosle mu sad te "kasne" pobertetske god pa se sad uobrazio
Quote Dusomoja ()
Koji su to razlozi po vama?

napetos u braku, nepovjerenje, tvrdoglovost, nesmijes ovo /ono.. a kad nekom nesto branis on to hoce jos vise ..
ili hoce da se dokaze ko je "gazda" u kuci :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-03-24 , 8:25 PM

po meni to je bzv potpuno ako se vec ozenio treba da vodi i zenu de god da ide zasto se uopste zenio ako posle luduje kao i do tada :p po meni to su oni koji se nisu naziveli dok su bili mladji pa onda ih kasnije uhvati to hahahah :p
sve u svemu ne podrzavam ok ponekad da odes sa drustvom i ona naravno ali non stop po meni je glupo :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-03-27 , 4:31 PM

Jedan oženjen čovjek je nešto ranije otišao s posla jednog petka,
ali umjesto da ode kući, proveo je vikend zabavljajući se sa prijateljima. Kada se konačno vratio kući u nedjelju uveče,
žena ga je dočekala i svašta mu izgovorila.

Nakon nekoliko sati vriske i dernjave, žena je zastala i predložila mu sljedeće:

– A kako bi bilo da ti mene ne vidiš sljedećih nekoliko dana?

Suprug nije mogao vjerovati, pogledao je, nasmiješio se i rekao:

– To bi bilo sasvim uredu!

Ponedjeljak je prošao, a ženu nije vidio.
Utorak i srijeda također prođoše, a da je nije vidio.

Tek u četvrtak mu je otok malo splasnuo i mogao ju je vidjeti krajičkom lijevog oka... :D :D :D B) B)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 10 | 2014-03-27 , 7:31 PM

LAstrumfi, lol lol lol lol lol lol lol lol a svaki joj dao


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-03-31 , 1:49 PM

LaMistress, pokazaa mu zena ko nosi muske gace u kuci :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 12 | 2016-04-05 , 9:21 PM

Hahaha evo u mene je rodjak tako malo bio zalutao prvih par mjeseci braka, al otkad je dobio prvo dijete, u normali je sada :D
Kontam razumljivo je to, da mu nedostaju ta lumpovanja iz mladjih dana al opet, treba se skontati oko nekih stvari :D










58
poruka na forumu
10 107



post # 13 | 2016-05-21 , 3:30 AM

No comment samo zato sto bih ja vodio svuda moju lepsu i pametniju polovinu


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ozenjen sam kao momak zivim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]