• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koje su vaše predrasude
Koje su vaše predrasude






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-02 , 12:05 PM

Predrasude danas su svuda oko nas, da li i vi spadate u grupu ljudi koja vjeruju u ljubavne predrasude i to ih sprječava da nađu partera i imaju ozbiljnu vezu.. Neke od najčešćih predrasuda su:
svi dobri su već zauzeti, samo jednom se voli i ona da se žene u tridesetim samo žele udati!
Koje su vaše predrasude, i ima li istine u svemu tome


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-10-02 , 1:48 PM

Razmisljala sam dosta o ovoj temi i dosla sam do samo jednog zakljucka....ja stvarno nemam predrasuda. :)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2012-10-02 , 9:40 PM

Pa imam predrasude, ali na to su me naterali neki ljudi iz moje proslosti.

Ne mislim da su svi muskraci isti, jer nisu, ne mislim da ce me povrediti svaki samo ako me je jedan povredio, ali jednostavno kada se s nekim upustim u vezu, postoji ta neka doza sumnje, koja me tera da mislim i o tome.

Onda se vodim onim, ako mislim na razocaranje, manje ce me boleti, ako se zaista razocaram.

Mada opet, sada sam upoznala jednu divnu osobu i uopste ne razmisljam o tome da li ce me razocarati, cak saam i previse ubedjena da nece, nekako mu verujem i sama se pitam zasto? Cudim se sama sebi. Opustena sam i spremna posle mnogo, mnogo vremena, da se potrudim da to uspe.
Mozda zato sto sam u njemu videla pre svega osobu, koja me zna ceniiti i spremna je da se trudi za mene, pa mi samim tim daje neku sigurnost.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2012-10-07 , 11:57 PM

predrasuda bi bila unaprijed donesen sud o necemu sto se dovoljno ne poznaje, tako da mislim da ne postoji osoba koja ima samo ljubavne predrasude, vec da je to osoba koja ima predrasude o svemu pa i ljubavi. Mislim da teorija "svi dobri su vec zauzeti" za mene je cista glupost, smijesno, o meni ovisi kada i kako cu ja naci pravu osobu za sebe, koliko cu truda uloziti u tu vezu da bi bila ona prava. Mislim da svako ko koristi tu frazu je karakterno unistena osoba, i ona koja ne ulaze trud, ista ona koja koristi frazu "zavjese u komsinice su ljepse". Potrudi se i isplatit ce se! Nije istina da se zene u tridesetim zele udati, mislim da je to samo iz razloga jer su to neke prelazne godine za zene, za radjanje i sl. -znam ih na desetine koje ni ne razmisljaju o udaji, nije stvar u godinama vec u tome kako se neko osjeca! Imala sam razne predrasude, ali sada mogu reci samo jedno-nikad nemoj pomisliti kako je neko "predobar" za tebe dok ga ne upoznas!


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 5 | 2012-10-10 , 11:09 PM

Predrasuda : Svi su muskarci isti !
To mi je jedna od otrcanijih.
I muskarci se vec pocinju sprdati s njom, jer ne znaju da mi zene, mislimo da su psihicki isti, jer povrede devojke, prevare, i slicno, i to kazu jer znaju da je neki od njenih prijateljica isto uradio i u tom kontekstu i kazu.

Naravno da nisu svi isti. Ne postoje dva ista muskarca.

Predrasuda: Svi dobri su zauzeti!

Isto jedna od mutavijih predrasuda.
To je degradiranje. Naravno da nisu, ali devojke se krecu u takvim krugovima gde je fora peniti se za tim ozenjenima, a onima drugim ne zele dati paznju. Nafurane i napacene.
Dobrota i lepota je u oku posmatraca.

Predrasuda: Ako se izazovnije oblaci - kurva je!

Ziva laz.
Imam prijateljicu koja se voli tako oblaciti, i ja smatram da ima sta i da pokaze.
Mnoge devojke njenih godina a i mladje bi se postidele. Jer ona je neko ko brine o svom izgledu.
A muskarcima je svaka kurva koja mu ne da!

Ima jos predrasuda, ali ako se setim dopisacu :)

Licno nemam predrasuda, Jer nisam osoba koja na taj nacin funkcionise.


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koje su vaše predrasude
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]