• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako prepoznajete ženskaroše?
Kako prepoznajete ženskaroše?






409
poruka na forumu
50 74



post # 16 | 2012-12-02 , 9:27 PM

Jabozza, bitno je da ne vidiš svoju pravopisnu grešku - 'nevidim' se piše jebeno odvojeno!

Dakle, sta je pisac htio reći to samo on zna. Jabozza ne trči pred rudu već ispljuni sta imaš i odbij od teme ili kači svoj veš na tuđi ukoliko uopšte ima potrebe za tim, ali vama je teško prepoznati tu POTREBU.

Nevjerovatno je da konstantno imate jebenu potrebu da se jebeno kačite na nečija mišljenja o pojedinim temama, tj. 99% nebitne teme (odnosno moram i ovo da obrazložim, ZA MENE NEBITNE TEME).

Svako ima svoj ugao gledanja stvari i MOĆ rasuđivanja! NE VIDIM svrhu nabjeđivanja!

Jabozza, da li se ti smatraš ženskarošem ili ne, optimistom ili pesimistom, boli me dupe, kao i tebe za mene. Finito.

Lijep pozdrav i ugodno veče želi Vam ALLURE. :D





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 17 | 2012-12-02 , 11:52 PM

a stacu ja ja koristim x kao xaxaxaxaxax :p :D








123
poruka na forumu
299 1417



post # 18 | 2012-12-02 , 11:56 PM

Postovana ALLURE,
ja se zaista izvinjavam na pravopisnoj gresci koju sam pocinio, naravno ovo nije razlog da sopstvene frustracije fokusirate na misljenje koje sam izneo povodom Vaseg komentara u ovoj temi posto nisu bile upucene na licnoj osnovi, vec generalno povodom date konstatacije za primenu pisanja "hahahahahaha" (sa ili bez pravopisne greske).

Izvinjavam se ukoliko Vas je to povredilo i obecavam da cu Vas sledeci put zaobici u svojim komentarima u sirokome luku ma koliko on bio JEBEN...

S postovanjem,
korisnik foruma Jabozza :D


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








409
poruka na forumu
50 74



post # 19 | 2012-12-03 , 0:26 AM

jabozza, u pravu si, ja sam ipak u krivu! Ma veliko bravo za sve sto proistekne iz tvog pera! :D

P.S. U carstvu slijepih jednooki je kralj. cao








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 20 | 2017-04-03 , 10:40 PM

Aman kako, pa evo na nasem forumu ih ima koliko hoces! :D :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako prepoznajete ženskaroše?
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]