• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muzevnost vise nije u modi!!!!
Muzevnost vise nije u modi!!!!






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-10-11 , 11:04 AM

Muzevnost vise nije u modi! Vecini zena u 30 zemalja svijeta vise se svidjaju feminizirani muskarci!?!
To bi moglo objasniti zasto se danas zenama vise svidjaju feminizirane filmske zvijezde poput Johnnyja Deppa i Orlanda Blooma, za razliku od prijasnjih vremena, kada su im se svidjali glumci kao što su Clark Gable i Sean Connery.
Na sveopce cudjenje svojih poklonika, bazenom u New Yorku, Cristiano Ronaldo se prosetao s nalakiranim noktima na nogama i tako pokazao svoju ‘zenstvenu stranu’. Zlobnici bi rekli da se Cristiano Ronaldo na pomalo neobican nacin tada spremao za ulogu samohranog oca, a modni svijet takvu je ekshibiciju pozdravio – ovacijama. Doista, zbog takva modnog dodatka odavno nema mjesta cudjenju, a termin ‘feminizirani muskarac’ rijetko gdje još moze posluziti kao uvreda. Cak i kod nas.
Sta vi kazete o tome???



Fajlovi: 2892725.jpg (12.1 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-10-11 , 11:31 AM

Meni se svidjao Mickey Rourke....toliko o feminiziranim muskarcima... :)
Mada, nek svako radi sta hoce i voli koga hoce, ali musko treba biti musko.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-10-11 , 11:37 AM

po meni muzevnost ce uvijek biti u modi, barem kod pravih zena! mislim, kako se moze zamijeniti sirovost i muzevnost npr. dr Hausa sa tamo nekim Leonardom Di Capriom ili Bred Pittom ..... mislimmmmm..... ujjj... ili kada pocnu, ne daj Boze, da ti kradu sminku %) %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-10-11 , 12:50 PM

Odakle vlasnice ove teme cupas ove gluposti pa nisu u modi sad su samo alfa :p








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2012-10-11 , 1:05 PM

Vladi, ja teme cupam tamo gdje cupam... poslovna tajna... ali isto tako znam da TI nikada neces izaci iz mode... xd xd
ni meni se ne svidja ta moda... vec sam to rekla ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Sid



380
poruka na forumu
105 507



post # 6 | 2012-10-11 , 4:18 PM

cure, moze li mi netko posuditi rozi lak za nokte, bas mi ponestalo...


jedno je kad ceznes za nekim ko je daleko,
a drugo kad ceznes za nekim ko je kraj tebe, tu...

godine nas obrade razlicito...
nekome postane vazno s kim ce leci,
a nekome s kim ce se probuditi...








640
poruka na forumu
67 157



post # 7 | 2012-10-17 , 11:58 PM

Za modne frikove, paćenike, nastrane i ljude sa poremećenim vrijednostima sigurno je tako. Zato pravim damama ostaju pravi muškarci. 'Slično se sličnom raduje', što bi rekla moja nastavnica hemije. B)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-11-30 , 6:58 AM

Nije i ne dopadaju mi se takvi likovi nikako.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-03-30 , 4:41 PM

Quote Korisnica ()
Nije i ne dopadaju mi se takvi likovi nikako.

potpisujem ... :D

Sto kaze
Quote devils_angel ()
po meni muzevnost ce uvijek biti u modi, barem kod pravih zena!

;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 10 | 2014-03-31 , 1:03 AM

Quote LAstrumfi ()
Nije i ne dopadaju mi se takvi likovi nikako.

Quote LAstrumfi ()
po meni muzevnost ce uvijek biti u modi, barem kod pravih zena!

Curke moje xaxxaax sve ste rekle :D da ruza ruza








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2014-06-03 , 9:03 AM

Da ponovim-nije u modi niti ce biti.

Ovo sa lakom za nokte jeste ekstremno al* gde bi nam kraj bio da su momci depilirani,negovani i divni ljudi kao Kristijano Ronaldo.

On je unikat.

Metroseksualcii su ljudi koji vode racuna o svom izgledu i treba da ih bude sve vise.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  surla



10
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 2014-06-03 , 10:26 AM

Mislim da je ovakva situacija danas odgovor na to što muškarci nikada nisu smeli da iskažu svoju ženstvenu stranu. Sada je toga previše. No, realno je da kako žena ima potrebu da iskaže svoju "muškost", tako i muškarci nekada imaju potrebu da budu ženstveniji.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2016-08-19 , 12:52 PM

Muškarac mora da ima stav. Prosto mora,uvijek i svuda bez izuetka,
Pusti ti te price da je muskarac glava kuće,a žena vrat.Neću da budem vrat,muškarac je taj koji mora da bude
i glava,vrata i ceo kičmeni stub. :D
Ja sam tu da bude oslonac, ti ljepo ides prvi i grabis kroz zivot, ja idem pola korak iza tebe i cuvam ti ledja jer koliko god da sam ja jako,on mora da bude jaci. !!!
mozda nema veze sa temom..
al muzevnost se mora vratiti u modu :D :p Ne trebaju nam mamini sinovi!!!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








124
poruka na forumu
189 1557



post # 14 | 2016-08-19 , 1:58 PM

Kako god ja obozavam Vin Diesel-a diiiiivan je i muuusko jee srce


Nisam najlepsa. Nisam najbolja. Nisam najpopularnija. Nisam kao druge.
Nisam ni izbliza savrsena. Nemam savrseno telo. Ima puno boljih od mene.
ALI TO SAM JA :)






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 15 | 2016-08-20 , 11:03 PM

Muzevnost nije u modi? Nalijecete na pedere, lol     xd




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muzevnost vise nije u modi!!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]