• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 10 Ljubavnih zapovesti
10 Ljubavnih zapovesti






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-10-30 , 2:09 PM

Cilj svake osobe koja želi vezu je da pronađe srodnu dušu, nekog sličnog sebi kako bi zajedno funkcionisali u savršenoj harmoniji. Dajemo vam 10 ljubavnih zapovesti koje vam u tome mogu pomoći.


1. Provodite kvalitetno vreme zajedno

Možda može zvučati kao kliše, ali nije bitno koliko vremena provedete sa vašim parnerom, važnije je da je to vreme kvalitetno.

Delite zajednička interesovanja. Bilo da je u pitanju šetnja, hobi ili jednostavno odmor na kraju dana uz čašu vina i razgovor.

2. Dajte prostora jedno drugom

Podjednako je važno da ne pratite jedno grugo u stopu. Svakom je potreban prostor za sebe i veoma je važno za vašu vezu da prepoznate kada vaš partner želi da bude sam.

Komunicirajte međusobno - stavite mu jasno do znanja kada želite da se osamite.

3. Trebalo bi da imate više seksa

Da li ste oboje zadovoljni dešavanjima u spavaćoj sobi? Postoji mnogo načina da osvežite svoj seksualni život, nemojte se ustručavati da o tome govorite.

Otvoreno recite svom partneru šta biste voleli da radite u krevetu. Pitajte ga šta je to što on želi - od ovakvog razgovora može čak da se napravi i predigra.

4. Smejte se

Par koji se smeje zajedno, ostaje zajedno. Deljenje smisla za humor je jedan od osnova vaše veze i verovatno prva stvar koja vas je privukla kod partnera.

Podsećajte se smešnih događaja koje ste preživeli zajedno.

5. Radite zabavne stvari

Svi moramo imati nešto čemu se radujemo. Sedite sa svojim partnerom i razgovarajte o stvarima koje oboje volite. Zapišite konstruktivne ideje - od bioskopa, preko piknika, pa do kuglanja ili igranja bilijara. Radite najmanje 2 zabavne stvari mesečno.

6. Prepustite se fantaziji

Biti u vezi znači biti otvoren za ekserimente sa partnerom koji ima cilj da vas zadovolji. Oslobodite svoje najluđe fantazije. Nemojte se stideti, definitivno vredi.

7. Nikada se više nemojte svađati

Ovo možda zvuči neostvarivo, ali postoje načini da izbegnete da rasprava preraste u svađu. Bitno je da razlučite koje su to stvari koje vas čine međusobno drugačijim.

8. Neka stvari budu zanimljive

Svi se pomalo opuštamo kako veza odmiče, ali je veoma važno održati neke stvari zanimljivima. Bilo da je u pitanju vaša tradicija nedeljnog doručka u krevetu, masaža petkom ili nešto slično, ne smete dozvoliti da se važni trenuci svedu na godišnjice i rođendane.

Iznenađujte partnera. Častite ga sitnicama bez ikakvog povoda.

9. Učinite vašu spavaću sobu ljubavnim gnezdom

Potrudite se da spavaća soba zaista bude mesto ljubavi, a ne ostava za nagomilanu garderobu i prljav veš. Morate imati lep prostor kako biste uživali u intimnosti.

10. Uvek imajte vremena za razgovor

Imate li ponekad utisak kao da pričate sa zidom? Ako stalno prigovarate, naravno da će se partner u jednom trenutku isključiti. Odvojite vreme za razgovor, potrudite se da mu se oboje posvetite i pronađete rešenja za eventualne probleme.







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 2 | 2012-10-30 , 2:13 PM

Quote (Dusomoja)
3. Trebalo bi da imate više seksa

da










782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-10-30 , 4:05 PM

Quote (Dusomoja)
7. Nikada se više nemojte svađati


e, ovo mi jednostavno ne ide uz karakter
:D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-10-30 , 8:13 PM

1. kvalitetno sam u pocetku jer posle toga neko uvek vrda logicno
2. Prostor se ne dobija uvek je neko posesivan previse
3. Treba ali , nemoze ako nekoga glava boli noga ruka i ko zna koji izgovor
4. Neprestaje nista drugo nego da se smejemo kada pravilo tri ne dobijemo ili dobijemo sa nekim od razloga koje ne postoje :D
5. Pa zabavljamo se tako se kaze zabavno je xaxaxaxax
6. Pa zar nije glavna tema u svakoj vezi fantaziranje ona kaze ocu cizme od 200 evra dobije odgovor samo fantaziraj , on trazi tacku tri ona kaze samo fantaziraj ;))
7. Posle svadje sve je sladje , a da nema carke 1. tacka bi pukla 2 tacka bi dala toliki prostor da se nezna gde je pocetak a gde kraj 3 tacka bi bil previse romaticna ali zato 4 tacak bi tu jedina ostala xaxaxax
8. Zanimanje se svodi na ono skim pises , ko ti pise , ko je to sta je to xaxaxaxa
9. Samo nam jos krila fale i da poletimo
10. Nemam reci !!! Tacka 7 je prevladala ;)

:D :D :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-10-31 , 10:34 PM

Quote (Dusomoja)
1. Provodite kvalitetno vreme zajedno

To znaci da je uvek nemoguce.
Quote (Dusomoja)
2. Dajte prostora jedno drugom

Pa krevet je 2x2 :D a ako zeli svoj prostor morao bi sam da spava :D
Malo sale prostor se podrazumeva ako se odnosi na slobodu. ;)
Quote (Dusomoja)
3. Trebalo bi da imate više seksa

A sta ako nece :D
Quote (Dusomoja)
4. Smejte se

Ja se uvek smejem a on ce se naviknuti :D :D
Quote (Dusomoja)
5. Radite zabavne stvari

Ja mislim da je svaki dan zabavan ako se dvvoje nadju
Quote (Dusomoja)
6. Prepustite se fantaziji

:D Pa zar neko vise fantazira od mene %)
Quote (Dusomoja)
7. Nikada se više nemojte svađati

OO ovo nevalja bilo bi dosadno :D
Quote (Dusomoja)
8. Neka stvari budu zanimljive

Naravno
Quote (Dusomoja)
9. Učinite vašu spavaću sobu ljubavnim gnezdom

Ma sta sobu ma celi stan :D
Quote (Dusomoja)
10. Uvek imajte vremena za razgovor

Ja pricam 24h samo je pitanje ko bi izdrzao :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2014-03-03 , 4:27 PM

Quote Dusomoja ()

7. Nikada se više nemojte svađati

Da se nesvadja,, e pa sad ... tu onda ... neko dobro laze ako nema svadje :


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » 10 Ljubavnih zapovesti
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]