• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Napad je najbolja odbrana
Napad je najbolja odbrana






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-05 , 11:35 PM

U vezi ste tek nesto kratko znaci u statusu sagradnje poverenja,postali ste mnogo bliski jedno s drugim
rodila se ljubav vi verujete u to.
pricate mu/joj u poverenju i ne sumljate u njega/nju jer je ubedljiv/a
Jedan dan vam kaze da se neka zaljubila u njega,ili on u nju nije bitno u glavnom kaze vam njemu to ne znaci
nista niti zeli s njom/njim nesto

Ispostavi se da su oni dobri drugari da pricaju o svemu i da ona i dalje gaji to nesto i pokazuje mu
Pitanje je da li on zaista misli kao sto kaze?(da nemoze nista zato sto se ona zaljubila)

Zasto reaguje burno na to pitanje?
Da li on voli dvije ?
Ko se moze naci na tom mestu,da li smatrate trebate cutati i gledati propast iako vas to jede ili sto?

Autor teme kopy Net :)










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2012-11-05 , 11:52 PM

Majo, Majo..gde nadjes ove zamrsene ljubavne situacije...?

Sve gde ima vise od dvoje u vezi nije veza vec je patnja. Zasto negovati nesto sto od samog starta ne ide kako treba?

On voli dve...kakva glupost...on ili ona treba da se odluci na koliko stolica sedi.
Smatram da treba tog nekog poljubiti u obraz, okrenuti se i sa smeskom krenuti dalje.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-11-06 , 4:19 PM

Quote (elllena70)
Majo, Majo..gde nadjes ove zamrsene ljubavne situacije...?

;) Zivot da bi bio lep moramo ga odmrsiti zar ne :) ponekad zavirimo u sebe duboku ruza

Upravo tako Elena gde ima troje to je patna

Ja mislim da je neke stvari tesko reci iz iskustva pricam priznati nekom da tu ljubavi vise nema
Bila sam u takvoj situaci i verujte i dan danas mi zao sto mu nisam ja lepo rekla nego ga pustila da pati i da sazna sam.

Pitanje i tema jesu malo zapetljani ali takav je zivot nas smrtnika vecita borba
Ja mislim da je on u situaci u kojoj sam ja nekad bila ne mislim da voli obadvoje ali mislim da mu gode price od obedvije
pa kad jedne nema ima druga.

Samo sa vremenom dodje do zahladjenja prema jednoj tako je tad kod mene bilo i onda je bilo direktno pitanje sta se desava
jel imas s njim nesto a ja sta drugo nego napadnem si ti normalan znas da te volim a u biti samo sam trebala zaviriti u moje srci i znala bi da lazem.

Sve u svemu opet kazem ja u takvim situacijama reagijem drugacije i ako vidim da je njemu bolje s njom i da je sretniji
zasto kvariti sta kao sto lena kaze bolje dok je frisko nego kasnije.
A vreme i onako pokaze svoje izleti necija rec kad tad.







  Leksi



2448
poruka na forumu
230 453



post # 4 | 2012-11-13 , 8:40 PM

Pa to je zlatno pravilo veze.
Kad te partner napadne, i ti napadni njega, inace ode mast u propast.

Kada me partner napadne tako, stalozeno mu odgovorim pitanjem :) I odmah me ljubi, grli i mazi. :)


Ja ne patim od ludila, ja uzivam u njemu!








387
poruka na forumu
34 201



post # 5 | 2012-11-13 , 10:10 PM

Quote (elllena70)
Majo, Majo..gde nadjes ove zamrsene ljubavne situacije...?

e,vala bas :D
bolje je rezati odmah u pocetku cistim ,sledeci put ce biti jos veca glupost lele
samo bih okrenula ledja i otisla zauvek,bez prava na popravni.ti ces meni dva zeca-tri zeca kazna leti


Poruku je menjao/la tatjana73 - Utorak, 2012-11-13, 10:13 PM


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








718
poruka na forumu
55 286



post # 6 | 2012-11-13 , 11:28 PM

Quote (tatjana73)
ti ces meni dva zeca-tri zeca

a konjove i magarcove???
A? A? A?


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








387
poruka na forumu
34 201



post # 7 | 2012-11-14 , 12:31 PM

Quote (gutabgd)
a konjove i magarcove???


i to,i to!!!sve...!!!
lol


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-11-14 , 1:44 PM

posto sam corava i neda mi se razglabati recicu samo ovo

obozavam kad pitam nesto i pocne da galami i napada onda i bez priznanja znam da sam u pravu :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2012-11-14 , 1:46 PM

Quote (Uranijum)
obozavam kad pitam nesto i pocne da galami i napada onda i bez priznanja znam da sam u pravu

isti slucaj... onda se samo ovako :D i idemo dalje... ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2014-05-05 , 11:49 PM

Quote LaMistress ()
posto sam corava i neda mi se razglabati recicu samo ovo

obozavam kad pitam nesto i pocne da galami i napada onda i bez priznanja znam da sam u pravu

To kupusu moj :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-05-06 , 0:17 AM

Ja svom kazem ja ne galamim ja tako pricam :D

On napadne mene i ja njega ... sta cu .. to je to .. sta sam trebala dok on mene napada a ja da se poklopim
i cutim ... meraba ... nema toga nama i ja ...

Inace kad je on kriv, a uvijek je kriv, kad ne zna kako da se izvuce , spomene nesto sto nema nikakve veze
sa svadjom i onda ga samo pogledm i ono .. <_< %) ah majko ...

LaMistress, gj za izjavuu legendoo :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Napad je najbolja odbrana
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]