• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zasto muski ne vole da koriste kondome? (Odbijaju odgovornost a hoce zadovoljstva)
Zasto muski ne vole da koriste kondome?






3907
poruka na forumu
677 4248



post # 1 | 2012-11-05 , 11:50 PM

Cemu tolika odbojnost prema kondomima i izbegavanje koriscenja istih uz izlizane fraze "nije isti osecaj","ma ne brini" itd. i sl. ?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 2 | 2012-11-05 , 11:52 PM

Pa lepo si napisala..zato sto nije isti osjecaj kad imas GUMICU na sebe i kad nemas...znaci nije taj filing, znaci GUMICA smeta, da osjetis to kako treba .... mada zavisi prvo sa kim imas odnos... znaci ako je sa neku sto si je sreo na putu ili ti je bilo samo za to, ja na primer bi koristio kondom, nemam odbojnost, a ako sam sa neku znaci ono veza, mozda na pocetku da bi koristio kondome, mada ne mora znaciti, ali posle ce to otici u zaborav .... jer ono kao da se osjecas posle neko vreme sigurniji u sebe, a i vjerujes nju ... :)


Poruku je menjao/la Don_Zuan - Ponedeljak, 2012-11-05, 11:53 PM










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 3 | 2012-11-05 , 11:59 PM

Kondomi sprecavaju prenosenje zaraznih bolesti,sprecavaju trudnocu i momci koji odbijaju da ih koriste izlazu riziku partnerku i tako se pokazuju kao
izuzetno neodgovorni.
Za to nema opravdanja.
Hvala na odgovoru :* .
Ajde jos neko nemojte da vas je blam :* .


Poruku je menjao/la Korisnica - Ponedeljak, 2012-11-05, 11:59 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 4 | 2012-11-06 , 0:03 AM

Quote (Korisnica)
Kondomi sprecavaju prenosenje zaraznih bolesti

... to da .. da sprecavaju od SPB ...ali sprecavaju i od preranu bremenost..to ne poricem.. ali evo da te pitam, znaci jel tebi isti osjecaj kad muskarac koristi GUMICU ili NE? ... a i ustvari, znaci ti ako imas decka i sa njim si 2-3 god... nebi li presla na to bez NJIH ... :)

inae nema na cemu, ja bar se ne sramim da pisem za ovakve teme, naprotiv, ja volim uvjek da polemiziram za ovakve teme ... :D


Poruku je menjao/la Don_Zuan - Utorak, 2012-11-06, 0:04 AM










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 5 | 2012-11-06 , 0:07 AM

Nema kondoma-nema seksa=smanjen rizik.

Noc zadovoljstva ne sme da unisti niciji zivot.

Iako uvek postoji ima i ona izreka ko se cuva i Bog ga cuva a ako se nesto desi bar znas da je sve preduzeto posto mogucnost loseg ishoda na zalost postoji .

U redu ali nisi jedino musko ovde gde se ostali zavuku,u koju misju rupu kada konkretno pitanje se postavi?


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2012-11-06 , 0:08 AM

Ajd sto oni ne vole al nevolim ni ja :D

Kao prvo sve su to babibe price kondom sprecava ali nema 100%garanciju zar ne
Kad se upustam u sexualne igrice znam i skim tako da nije to ono sex za jednu noc pa poslije lupaj glavom od zid
ipak se mi znamo bolje i kad bi se nedao bog desilo nesto u tom smeru pa bemu misa opet je iz ljubavi prema njemu
Sace biti ono uf Majo sto si naivna :D ali sta da radim takva sam kakva sam

Korisnice duso kad budes u vezi recimo od 2g oces li i tad tako pricati seti se ove teme ruza :*







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 7 | 2012-11-06 , 0:11 AM

Znaci Majo ispalo je ono sto sam je ja pitao nju, a ti si meni odg,znaci da nije isti osjecaj kad muskarac koristi GUMICU ...
A Korisnica, onda ako je tako, pa cek da te pitam kako ces onda dobiti djete ??? ... ili ce muskarac ejakuirati nadvor od tebe, pa ce da igra pikado? ako pogodi pogodi, ako ne nista? ... lele ... ma daj molim te ... :D


Poruku je menjao/la Don_Zuan - Utorak, 2012-11-06, 0:13 AM










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2012-11-06 , 0:12 AM

Quote (Dusomoja)
Kao prvo sve su to babibe price kondom sprecava ali nema 100%garanciju zar ne


Kondom je prevencija, a 100% nista nije sigurno nikada.

Quote (Dusomoja)
Sace biti ono uf Majo sto si naivna ali sta da radim takva sam kakva sam


Ne nikako jesi neodgovorna ali sama rizikujes to je tvoj izbor-jeste los ali je tvoj.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-11-06 , 0:16 AM

;) :) Naravno i sad mi kazi zar ja umisljam ili je tebi stvarno osecaj isti s ai bez?
Ja znam da nije isti ni meni a kamoli njemu
Sve je to lepo brinuti se koristiti sve zastite ali najbitnije je s kim imas odnos ,koliko ga znas,i sta zelis.

Quote (Don_Zuan)
Znaci Majo ispalo je ono sto sam je ja pitao nju, a ti si meni odg,znaci da nije isti osjecaj kad muskarac koristi GUMICU ...

Nije ispalo nego ja pricam za sebe tako je Alex osecaj je kao hmmm ma nije to to jbt :D umetno sve i gotovo







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 10 | 2012-11-06 , 0:20 AM

pa dobro, ali znaci ja sam pitao nju, ali ti si mi odg...pa zato sam rekao ... :D

Added (2012-11-05, 10:20 PM)
---------------------------------------------

Quote (Korisnica)
Nema kondoma-nema seksa=smanjen rizik.

samo da te pitam btw za kakav vid seks pricas, jer ima 3 vrste ... znaci da se razumemo ... za sve 3 vrste pricas, ako nema gumicu, nema seks ili... samo za odredjeni tip










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 11 | 2012-11-06 , 0:24 AM

Quote (Dusomoja)
Naravno i sad mi kazi zar ja umisljam ili je tebi stvarno osecaj isti s ai bez?


Ne rizikujem bez.

Quote (Dusomoja)
Sve je to lepo brinuti se koristiti sve zastite ali najbitnije je s kim imas odnos ,koliko ga znas,i sta zelis.

Najbitnije je imati zastitu,bar sto se mene tice to je br.1 ali svakako postujem svacije misljenje-ko je voljan da rizikuje radi to na sopstvenu odgovornost.

Quote (Don_Zuan)
Znaci Majo ispalo je ono sto sam je ja pitao nju, a ti si meni odg,znaci da nije isti osjecaj kad muskarac koristi GUMICU ...
A Korisnica, onda ako je tako, pa cek da te pitam kako ces onda dobiti djete ??? ... ili ce muskarac ejakuirati nadvor od tebe, pa ce da igra pikado? ako pogodi pogodi, ako ne nista? ... ... ma daj molim te ...

Ne rizikujem bez :)
Ne mora da ejakulira u mene posto sperma i drugacije moze da se unese a ja ne zelim da radjam decu tako da me to ne zanima.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2012-11-06 , 0:26 AM

Quote (Korisnica)
Ne rizikujem bez

oki, to sam shvatio,ali nisam shvatio za koji tip na seks pricamo, jer rekao sam ti ima 3 tipa..tako da...ako vec idemo na to...za sve 3 ako ne koristis kondom, mozes dobiti SPB (seksualno prenoslive boleste)










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 13 | 2012-11-06 , 0:28 AM

Koristim za sve tri i znam na sta si mislio pod SPB.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 14 | 2012-11-06 , 0:29 AM

Quote (Korisnica)
Koristim za sve tri i znam na sta si mislio pod SPB.

oki ...jer mnoge ne znaju, da ne kazem i zenske, pa zato sam to napomenuo tako :) ...a i ooki i za to sto si mi odg za ono za koje tipove seksa pricamo :) :D


Poruku je menjao/la Don_Zuan - Utorak, 2012-11-06, 0:29 AM







  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 15 | 2012-11-06 , 0:38 AM

Bilo kuda kondom svuda :) :D xd




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zasto muski ne vole da koriste kondome? (Odbijaju odgovornost a hoce zadovoljstva)
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]