• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koja su najseksi muška zanimanja
Koja su najseksi muška zanimanja






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-11-10 , 10:45 PM

Ne maštaju samo muškarci o seksi djevojkama u raznim uniformama koje raspaljuju vatru strasti. Medicinska sestra, stroga učiteljica, ljubazna stjuardesa, samo su jedna strana priče o seksi zanimanjima. A o kome maštaju žene?

A zanimanja su....

Iako je novac kao simbol moći i uspjeha jedan od značajnijih afrodizijaka za žene, neka muška zanimanja koja ponekad možda i ne donose najveću zaradu i te kako su seksi ženama. Za muškarcima sa ove liste najseksi zanimanja dame će se sigurno okrenuti:

Fitnes instruktor

Ovo se već podrazumjeva... Sati provedeni u teretani razultiraju isklesanim tijelom koje žene i te kako primećuju i vole da posmatraju s velikim osmehom na licu.

Baštovan

Pa, sjetite se samo mladog baštovana Džona iz 'Očajnih domaćica'! Čvrstog, preplanulog tijela od rada na otvorenom i sirove muške snage, san je svake žene. Da li su za to odgovorni filmovi u kojima bogatašice žude za zgodnim mladićem koji održava njihovu baštu, ili jednostavno sam prizor budi i uspaljuje maštu, ostavićemo vama da odlučite.

Šoubiznis

Glumci i pjevači su veoma čest predmet maštanja žena širom sveta. Bilo da sanjate o nježnoj duši, zločestom dečku ili sirovom snagatoru u ovoj kategoriji ima prostora za svačiji ukus, a kažu i kako su glumci većinom vrlo zanimljivi i inteligentni sagovornici.

Kuhar

Osim što je dobro poznato da ljubav ide preko stomaka, a zna se i da prava hrana može da razbukta strast i požudu, muškarac koji umije sa varjačom će vas zamjeniti u kuhinji i napraviće vam slasnu romantičnu večeru iz snova.

Advokat

Advokati su uglavnom sinonim za uspeh, inteligenciju i sigurnost koji u kombinaciji s elegantnim odijelom, urednom bradom i frizurom, ali i debelim novčanikom. Ovo zanimanje stavljaju na listu najpoželjijih.

Doktor

Uniforme su uvek bile najveći raspirivač ženske mašte i do danas je ostalo isto, a među njima bijeli mantili svakako zauzimaju počasno mesto. Uniforma gospode doktora simbolizuju kontrolu i moć što je ponekad ženama mnogo važnije od samog fizičkog izgleda.

Vatrogasac

Ovo zanimanje oduvijek mami ženske uzdahe. Snažan, oznojen muškarac koji vas može zaštititi i spasiti je prizor koji je često deo slatkih ženskih snova.

Policajac

O čuvarima reda, posebno pripadnicima specijalih jedinica sanjare žene kojima je potreban autoritet da bi se osećale sigurno i zašticeno. Iako u 21. vijeku žene vole da su samostalne, većina će se složiti da je ponekad veoma poželjno kada znate da postoji neko ko će da vas pazi i mazi.

Sport

Sportisti, njihovo mišićavo atletsko tijelo i moto u 'zdravom tijelu zdrav duh', mnogima su neodoljivi. A još kada je reč o fudbalerima i njihovom pozamašnom bankovnom računu - maštarijama nema kraja...

Pilot

Vozači čeličnih ptica su na samom vrhu liste najseksi muškaraca. Još od prvih Ikarovih letova u nebeske visine, ova magično umijeće je izuzetno privlačno ženskom rodu. Međutim, onaj koji ih je u potpunosti i do kraja začarao (kao i filmski deo naše redakcije, između ostalog) je magični Tom Kruz u filmu 'Top Gun'. Bilo da je reč o klasičnom ili vojnom, maštarijama o moćnom pilotu u elegantnoj uniformi koji sam upravlja ogromnom letelicom nema kraja.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2012-11-11 , 11:04 AM

a kamiondzije lol

automehanicari onako zamazani grubih ruku


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2012-11-11 , 1:11 PM

Mastaju zene a u svakom zanimanju podvuceno kako novac pada sa neba :D :p :p :p








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-11 , 3:09 PM

Quote (devils_angel)
Iako je novac kao simbol moći i uspjeha jedan od značajnijih afrodizijaka za žene

Istina bez novca se nemoze ali ne ceznem za tudjim imam svoje tako da ja ljubav s novcem i materijalom nikad nisam mesala niti cu.
Njega ima ili nema a sve u zivotu sto je mnogo nevalja ;)
Dzaba milioni ako ljubavi nema.










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2012-11-11 , 6:02 PM

Quote (Dusomoja)
Dzaba milioni ako ljubavi nema.


upravo tako

Quote (Vladi)
Mastaju zene a u svakom zanimanju podvuceno kako novac pada sa neba


u mom slucaju ne pada s neba sleperom mi dovoze :p :p :p


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2012-11-11 , 11:44 PM

Uranijum, ima se moze se xaxaxaxa e ja cu da radim kod tebe ko bastovan , pa zatim ko doktor ginekolog , vatrogasac i na kraju pilot kad treba da se izlece kad sleper dodje i to sve za platu jer moze :p :p :p








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 7 | 2012-11-12 , 11:25 AM

Quote (devils_angel)
Advokati su uglavnom sinonim za uspeh, inteligenciju i sigurnost koji u kombinaciji s elegantnim odijelom, urednom bradom i frizurom, ali i debelim novčanikom. Ovo zanimanje stavljaju na listu najpoželjijih.

lazu, znam iz iskustva :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2012-11-13 , 10:49 AM

Quote (Vladi)
Uranijum, ima se moze se xaxaxaxa e ja cu da radim kod tebe ko bastovan , pa zatim ko doktor ginekolog , vatrogasac i na kraju pilot kad treba da se izlece kad sleper dodje i to sve za platu jer moze


sve u 1 mmmm zvuci primamljivo

DOGOVORENO !!! :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2012-12-05 , 9:40 PM

Evo spot pesme i dado kao automehanicar to je sexy ;) :D
onako umazan znojan vruc leleeee %) %) %)











782
poruka na forumu
47 137



post # 10 | 2012-12-05 , 9:46 PM

Kazu da uz kavu super ide jedan ....recimo....bokser...ali neki koga nisu bas puno tukli... :D

A ja baš sada pijem kavu....

Ma, bitno je da ima mozga, šarma, manira a može i poneka pločica na stomaku....


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 11 | 2016-04-08 , 3:52 PM

Pa evo sto se mene tice to ide sledecim redoslijedom: Dostavljac pizze,vodoinstalater i cistac bazena. lol :lol:
Salim se opet :D Od navedenih profesija ubjedljivo bez konkurencije najseksi su Kuhari i Vatrogasci. :D


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 12 | 2016-04-08 , 5:16 PM

Ma sportista nema dileme.
Muzicar ( ne mislim na pjevaca ).
Mada moze i pilot. xd






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 13 | 2016-05-14 , 10:40 AM

Kakva je ovo lista kad nema sofera na njoj? ccc lol










58
poruka na forumu
10 107



post # 14 | 2016-05-21 , 3:06 AM

Zigolo :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Koja su najseksi muška zanimanja
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]