• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Druge osobina
Druge osobina






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-11-15 , 11:28 PM

Kad smo zaljubljeni kaze se gledamo sve kroz roza naocale sve je lepo sve mirise sve pase
ali kad zaljubljenost predje u ljubav stvari postaju drugacije.

Tad nestaju te roza naocale tad primecujemo
mane koje nam do tad nisu smetale tj neke osobine vam zasmetaju.

Da li to bilo jer hrce ili se fali ili gricka nokte ili vas ne slusa dok pricate ili dobacuje drugim zenama/muskarcima ako je ona
sve vam je to postalo kao novo.

Sta cinite u tom slucaju ako ne vredi sto ste mu/joj rekli bezbroj puta ako zna da vam to smeta.?
Cini isto i dalje da li je to znak necega?










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-11-16 , 12:41 PM

Quote (Dusomoja)
ali kad zaljubljenost predje u ljubav stvari postaju drugacije.

ne slazem se.... nije to prelazak iz zaljubljenosti u ljubav, nego iz ljubavi u naviku, ili u najgorem slucaju.... ravnodusnost
e onda padaju ruzicaste naocale i vidis da sve ono sto ti se nekada cinilo simpaticno, postaje ogavno...
i onda se druga strana pita kako prije nisi primjetio/la... a jesi... ali ti nije smetalo...
a sta reci... ili se pomiri s tim ili idi dalje... trazeci nove ruzicaste naocale... ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-11-16 , 4:02 PM

Ma to ti je kao ono "ja i muž smo sada kao cimeri"....kad brak ili veza dođe u taj stadijum...kidaj nalevo.

Ja sam uvek za to da parovi žive zajedno neki period pre nego stupe u brak, tako da su manje šanse da ne znaš da hrče ili da mu čarape smrde...

Quote (Dusomoja)
Sta cinite u tom slucaju ako ne vredi sto ste mu/joj rekli bezbroj puta ako zna da vam to smeta.?


Ja sam ono što mi je smetalo rekla i on je promenio ali i ja sam menjala ono što njemu smeta...kompromis...to je suština uspeha svake veze...pored ljubavi i još po nečega, naravno.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2012-11-18 , 1:31 AM

%) :o lele Auuu znaci to znaci zahladjenje hmmmm
pa dobro ako je tako mada meni zasmeta i kad nije zahladjenje :p :D ;)
devils_angel, elllena70, ruza ruza










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-03-04 , 11:39 PM

Quote devils_angel ()
ali kad zaljubljenost predje u ljubav stvari postaju drugacije.

ne slazem se.... nije to prelazak iz zaljubljenosti u ljubav, nego iz ljubavi u naviku, ili u najgorem slucaju.... ravnodusnost


slazem se se sa ovim ... druge naocale samo da stavimo
Quote Dusomoja ()
Sta cinite u tom slucaju ako ne vredi sto ste mu/joj rekli bezbroj puta ako zna da vam to smeta.?

Ono sto mi smeta kazem mu... i on promjeni... i ja nravno za njega.. nadje se dogovor... sustina svake veze.. da se pronadje
zajednicka rijec .. :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Druge osobina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]