• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zelim biti takva
Zelim biti takva






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-24 , 11:34 AM

Neznam koliko ce ova tema da ispadne ali pokusacu :D

Vec godinama sam po forumima i sta me najvise fascinira to su zene
Sad nemoj da me pogresno razumete ali smatram da veci dio zena
prica ili pise onako kako bi zelele da su ili da im bude.(Nemam pravo suditi niti sudim ovo je samo diskusija)

Istina Forum je dosta aninimny nego java samo dal bas iz tog razloga nebi trebale reci
onako kako mislimo.
Mnogo puta sam stala citala kako sam nesto rekla pa odudaram od drugih
Pitala se pa jesam li ja najgluplja ili su one toliko mudre pametne i iskusne.

Dal to bile greske u pisanju dal to tema o ljubomori dal teme volim te dal tema
volim li sebe i mnogo takvih tema .

Zasto ?Neznam

Jednostavno napisem ljubomorna sam pa nek se smeje celi svet ali to sam ja
Tako isto sta bi ste uradili da vas voljena osoba prevari
Nemogu reci sad u momentu nije mi se hvala bogu ni desilo da me tamo neki prevario
ali i kad bi to bi tek znala onda a ne sad.

Zanima me drage moje da li vi pisete o sebi kakve ste zaista ili se zelite predstaviti
biti neka tamo?

PS:Autor teme Maja :D bez ljutnje cure moje ruza
Dal je za vas forum u svakoj temi zajebancija samo ili ima tema gde stvarno ozbiljno pisete?










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2012-12-27 , 4:00 PM

ja sam od samog pocetka, od dolaska na VN, a to mi je i prvi forum na kojem pisem, uvijek sam bila iskrena... nikada nisam krila svoj status, svoje misli, iskustva... niti karikirala, a kamo li izmisljala i pravila se ono sto nisam...
to i uzak krug ljudi, koji me ovdje malo bolje poznaje, zna....

dakle, u svakoj temi u kojoj izaberem da pisem, pisem ono sto mislim u datom trenutku...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2012-12-27 , 4:40 PM

Meni je, takodje, ovo jedini forum na kojem sam ikad pisala. Izbegavam one teme za koje smatram da nemam pravo komentarisati, ili nisam merodavna, pa se ne zelim praviti pametna kad znam da nisam... :D

A svaki komentar koji sam napisala je potpuno iskren jer zaista ne postoji niti jedan razlog da bih se pravila da jesam ono sto nisam.

Vrlo malo ljudi ovde me poznaje, i odgovara mi tako...ovaj forum dozivljavam kao mesto gde se mogu nasaliti ili reci ono sto stvarno mislim o pojedinim temama....u svakom slucaju, radije pisem ovde i gledam serije nego da zvrljim po fb....


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-01-21 , 9:35 PM

Quote (elllena70)
u svakom slucaju, radije pisem ovde i gledam serije nego da zvrljim po fb....

bravo

Ponekad se mislim bolje je napisati nego ispricati drugarici jer njoj treba vise objasnjavati hmm
ali eto katkad se desi da se desi da previse napisem i ovdje pa opet treba pojasnjavati i objasnjavati

Kad sam u temu ljubav imam osecaj srcem pisem kao da sam sama sve do onog trenutka kad opet neko ne kaze Majo
onaj ko je ljubomoran ne ume da voli %) :D

Tad se razbudim i kazem sebi bitno je da ja znam da volim i osecam a sta ko razume kako me ko vidi
od danas me bas briga. :)










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2013-01-22 , 4:04 PM

Quote (elllena70)
Meni je, takodje, ovo jedini forum na kojem sam ikad pisala. Izbegavam one teme za koje smatram da nemam pravo komentarisati, ili nisam merodavna, pa se ne zelim praviti pametna kad znam da nisam...

Quote (devils_angel)
to i uzak krug ljudi, koji me ovdje malo bolje poznaje, zna....


Sto na um to na drum, u reali i na forumu. Tako to kod mene ide.

Quote (Dusomoja)
onaj ko je ljubomoran ne ume da voli

to ne treba da te opterecuje, ako neko to tvrdi, nek tvrdi, ti znas sama sta i kako i to treba da ti bude dovoljno.

Ja sam nailazila na negativne komentare vezane za moje misljenje...dacu primer, neko je smatrao da lazem kad kazem da se ne bi snimala ni za kakve pare, iskreno, mene briga sto tako misle :) ja znam sta bi sta ne bi, ljudi koji me odlicno poznaju, to isto znaju..tako da :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2014-05-05 , 11:56 PM

Quote Anna_Anna ()
to ne treba da te opterecuje, ako neko to tvrdi, nek tvrdi, ti znas sama sta i kako i to treba da ti bude dovoljno.

Mnogo vremena je proslo i polako dolazim do cilja da zaista misljenje nekog levog ko mi nista ne znaci nije bitno.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-05-06 , 0:06 AM

takva sam kakva sam .. pise ono sto mislim , ne glumim nista ne pretvaram ...
Na neke teme ne odga uopsat ako smatram da ne znam .. ne zelim da pisem nesto sto ce sad
da ispadne vidi je majko sta pametuje...

Volim da se salim inace.. i iz svega volim da okrenem na salu... tako da se na nekim temam stavrno
dobro i ismijem ..

Da sad citam sta je ko napisao pa da kazem vaoo vidi je .. svako ima pravo da razmislja i misli kako zeli
sad hoce li on da glumi nesto i nekoga to je njegova stvar
Covjek bira ono sto zeli da bude

Svoja sam .. i sto sam pisala ovdje takva sam i u javi...
Vecino na forumu pisem .. dok recimo mi se puni film ili serija .. da ubijem dosaduu
Quote elllena70 ()
Ovaj forum dozivljavam kao mesto gde se mogu nasaliti ili reci ono sto stvarno mislim o pojedinim temama....

Bas tako ...
Quote devils_angel ()
akle, u svakoj temi u kojoj izaberem da pisem, pisem ono sto mislim u datom trenutku...

gj
Quote elllena70 ()
A svaki komentar koji sam napisala je potpuno iskren jer zaista ne postoji niti jedan razlog da bih se pravila da jesam ono sto nisam

nema sta da dodam :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 8 | 2014-05-11 , 7:25 PM

Quote LAstrumfi ()
Ovaj forum dozivljavam kao mesto gde se mogu nasaliti ili reci ono sto stvarno mislim o pojedinim temama....

bas tako :D
znaci koju god temu da izaberem pisem ono sto je neko moje razmisljanje :da:ima tu sale normalno ali se to vidi vec na prvi pogled uglavnom pisem onako kako se osecam nema tu nekog pretvaranja :D
znaci nema neke razlike ja ovde i u javi :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 9 | 2014-05-12 , 1:37 PM

Nije mi jasno zasto bi se neko folirao na nekom anonimnom forumu.
Sta ja imam od toga sto ce neko da stvori neku lepu sliku o meni, a niti me poznaje, niti ce me ikad upoznati.
Valjda upravo zato sto je i anonimno, nekako su ljudi i iskreniji, otvoreniji.

Ovo je za mene mesto gde se nasalim, ubijem vreme, razmenim misljenje sa ljudima, a i procitam nesto pametno. Samo sam na ovom forumu aktivna.

Svako ima neko svoje iskustvo..Misljenje..svoj razlog...

Imala sam bas na ovom sajtu takvo iskustvo da "upoznam" pojedince koji se predstavljaju drugacije nego sto je to u reali..ali sve se to moze provaliti vremenom.

Iskreni, ni tada nisam reagovala iako je bila u pitanju osoba sa kojom sam se zaista zblizila.. Jer ipak to je njen zivot, njen izbor, verovatno postoji neki razlog zasto se zeli predstaviti drugacije..ja sam de distancirala, prekinula kontakte jer ne volim da me neko laze. I obmanjuje..


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 10 | 2014-05-12 , 2:16 PM

Quote Anna_Anna ()
Valjda upravo zato sto je i anonimno, nekako su ljudi i iskreniji, otvoreniji.

Ovo je za mene mesto gde se nasalim, ubijem vreme, razmenim misljenje sa ljudima, a i procitam nesto pametno.

Anna_Anna, slazem se sa tobom :) niti se foliram niti mogu to :) ja sam to sto jesam... :) ovdje dodjem da popricam sa dragim ljudima,nasalim se i pobjegnem od problema bar na kratko...nekako mi ovo dodje kao neki vid relaksacije,mada ne bih trebala vise ni ovo :) %) uffff %) :)








256
poruka na forumu
33 238



post # 11 | 2014-05-12 , 3:48 PM

Uvek kazem ono sto mislim. Kako na forumu tako i u zivotu.
Ne delim sebe na dve osobe,jedna na forumu a druga iz pravog zivota.
Kada sam ozbiljan ozbiljan sam,kada se salim i onda sam ozbiljan. ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2014-05-13 , 11:11 PM

Quote Vagabond83 ()
Ne delim sebe na dve osobe,jedna na forumu a druga iz pravog zivota.

Lepo receno to je to. :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zelim biti takva
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]