• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta kada dodje kraj?
Sta kada dodje kraj?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2012-12-27 , 3:22 PM

Sta kada dodje kraj? Kako preživjeti duge, hladne, besane noći? Kako se nasmijati novom danu? Kako sebe natjerati da zaboravimo ono što je bilo? Sta kada dusa i tijelo bole a znamo da je stvarno gotovo i da nema vise?
Ima li srece za sve nas pod ovim nebom? Da li je stvarno onako kako kažu kada se jedna vrata zatvore, druga se otvore? Imamo li snage za nove puteve?

Podjelite s nama svoja iskustva.



Fajlovi: 1712024.jpg (7.1 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-12-27 , 3:37 PM

uvek kazem:"ko zna zasto je ovako dobro" i ne prodje puno i pokaze mi se


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-28 , 0:46 AM

(devils_angel)
Kako preživjeti duge, hladne, besane noći? Kako se nasmijati novom danu? Kako sebe natjerati da zaboravimo ono što je bilo?

Kako???
Vecito pitanje a Vreme je odgovor. :)
Onaj ko je prosao te dane to vreme zna kako je ja mogu reci ne ponovilo se.
Tesko se zaboravi neko ko nam je nekad nesot znacio ili smo s tom osobom vreme proveli jako tesko
(devils_angel)
Sta kada dusa i tijelo bole a znamo da je stvarno gotovo i da nema vise?

Leka nema nastaju dani tuge moramo se zanimati necim drugim da skrenemo misli samo kad nas samoca zadesi opet se sve vrati uhhh %) :(
(devils_angel)
Ima li srece za sve nas pod ovim nebom?

Neko kaze Ima ja bi rekla nismo svi pod istom zvezdom rodjeni
(devils_angel)
Da li je stvarno onako kako kažu kada se jedna vrata zatvore, druga se otvore?

Istina je samo dok se ta druga vrata otvore prodjemo kroz pakao
(devils_angel)
Imamo li snage za nove puteve?

Imam snage nedam se borim se zelim i imam cilj pred sobom
Ne saginjem glavu necu sebi to vise dozvoliti nikad










305
poruka na forumu
403 1340



post # 4 | 2012-12-28 , 1:44 AM

E to je mnogo komplikovano da bi se moglo jednostavno odgovoriti...
Ja uvek kazem,emocije treba iskljuciti,a ukljuciti razum...
i samo jako gurati kroz zivot,padnes-ustani,udare te-vrati im....
a covek je osmisljen da prevazidje i mnogo gore stvari a ne samo te emocije...zato kazem,uzdignute glave napred.


Uvek u zivotu postoji neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji i tada nastaju sve nevolje ! ! !








718
poruka na forumu
55 286



post # 5 | 2012-12-28 , 1:47 AM

(Don_Petar)
...zato kazem,uzdignute glave napred.

potpisujem


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








595
poruka na forumu
418 2745



post # 6 | 2012-12-28 , 3:47 PM

Dodje kraj jednog a pocetak drugog perioda u zivotu...sa ili bez nekih osoba...pa sad Boze moj, nije smak sveta :)
Treba se usmeriti ka nekim stvarima, osobama, sitnicama koje nas ispunjavaju...ne treba klonuti duhom...
Kroz zivot dolaze i prolaze osobe...unoseci u njega nekad smeh, radost, vedrinu, ljubav...a svojim odlaskom poklanjaju nam osecaj usamljenosti, tugu, suze...ali kada se sve sagleda sa neke druge tacke gledista, nije sve crno...samo treba pustiti...postovati i voleti sebe...ponosno glavu gore i samo napred ne osvrtajuci se na proslo vreme... ;)


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








123
poruka na forumu
299 1417



post # 7 | 2012-12-28 , 9:44 PM

Znam da alkohol skodi, al utehe nema u vodi xd


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2012-12-31 , 9:43 PM

Ne spominjite ga, nemojte, molim vas. Još uvek drhtim na pomen njegovog imena, još uvek zastanem na ulici kad začujem smeh poput njegovog. Zastanem kad vidim slične oči.. a, kako i ne bih. Bio je tako moj. Ispravka, bar sam ja mislila da je moj. :)










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 9 | 2013-01-12 , 2:17 AM

Šta to zaista ostane posle ljubavi? Sta je ostalo od najvece ljubavi u mome zivotu? Neki bi rekli ne bas mnogo...ako mene pitate,ostalo je mnogo,mozda i previse...a na sta se stvarno sve svede na kraju? Na provokacije. Na parkiranje auta ispred moje kancelarije iz dana u dan. Svede se i na to da svojoj bivsoj ljubavi nazovem pauka zbog istog tog nepropisnog parkiranja i pocastim te vrijedne ljude kafom dok njegovo auto dizu i odvoze. Njegovo blijedo lice, kada shvati...bijes koji izlazi kroz zelene oci, moj zadovoljni osmijeh, sve to ostane posle velike ljubavi. I recenica:"Jos uvijek si vjestica s petljom u koju sam se zaljubio" i drhtanje dok odlazi i ljubi me u obraz...zelja da ga zaustavim i zadržim bar jos jednu noć...i želja da mu zalijepim šamar, pa posle toga i sebi...želja da mu kažem da mi koža ne gori otkako ga nema,a vatra ne pali obraze...ne uradim nista, samo polahko zatvorim vrata od ureda, vratim se za stol i sjedem...o da, svakakvih gluposti ostane posle velike ljubavi...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 10 | 2013-01-12 , 3:45 AM

Ja mislim da ostaje ukus bola,gorcine i razocarenja.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








1354
poruka na forumu
453 256



post # 11 | 2013-01-12 , 2:58 PM

Kad dodje kraj dosao je !!!!


Nije ova prica zivot moj
niko me ja nisam srecan broj
sto puta sam pao, sve od sebe dao
ali jos u ljubav verujem, verujem :juhu:








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 12 | 2014-04-22 , 0:49 AM

Kad nekome das sve sto mozes da bi ga zadrzao, a on ipak zeli da
ide, dugujes mu jos dvije stvari....Poljubac u obraz za
zbogom i nogu u dupe za ne vracaj se vise.. :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 13 | 2014-04-22 , 1:00 AM

Quote Dusomoja ()
nogu u dupe za ne vracaj se vise..

Kakve dupe to ne boli u prepone :D tu boliiii :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








100
poruka na forumu
108 243



post # 14 | 2014-05-04 , 2:46 AM

Da bi vam bilo bolje morate shvatiti da je bilo sudjeno i da vas je voljela ili volio ostao bi sa vama ... Najbolji lijek je da nadjete drugu i pokusate da toj osobi da date max paznje i skrenete svoje misli . Neki ce reci sad to nije uredu i nije ali nema drugog nacina ili to ili tuguj ko majmun sto se njoj ili njemu navilo da ode od tebe i sto joj nisi znacio nista.Opusteno samo ,nadjite zamjenu i vidjecete kako ce biti sve extra a taj ili ta ce da shvati sta je izgubila-o kad tad. ;)


Tražeći ono što mi treba, a što ni sam ne znam tačno šta je, išao sam od čoveka do čoveka, i video sam da svi zajedno imaju manje nego što imam ja koji ništa nemam, i da sam kod svakoga ostavio ponešto od onoga što nemam i što tražim.

Ivo Andrić

Kako je čudan i glup insan. Izgubi zdravlje stičući bogatstvo. Zatim da bi povratio zdravlje potroši bogatstvo. Uništi sadašnjost brinući se za budućnost, a u budućnosti plače prizivajući prošlost. Živi kao da mu smrt nikada neće doći, a umire kao da se nikada nije ni rodio.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sta kada dodje kraj?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]