• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
Kad zena oseti da je voljena,postaje surova






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-28 , 12:56 PM

Musko misljenje :D

...zanima me sta mislite koliko ima istine u ovome?Odnosi se na to da su devojke totalno ok kad ih osvajas,kad im ugadjas,ali kad osete da ti je stalo do njih,da imaju tvoje srce,onda se okrece druga strana medalje,postaju ono sto niko nikad ne bi pozeleo. %)

Sta vi mislite da li ima tu istine i da li smo mi sve iste ?










718
poruka na forumu
55 286



post # 2 | 2012-12-28 , 3:13 PM

ukoliko kazem da ima slagacu, ukoliko kazem da nema opet cu slagati, zato cu reci da to zavisi od zene do zene, neke postaju jos privrzenije i otvorenije neke ne ....


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2012-12-28 , 11:47 PM

ne, ja ne postajem...
naprotiv... mislim da i ja pocinjem vise da volim... i kao sto gutabgd, rece, postajem privrzenija...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2012-12-28 , 11:50 PM

postane samo razmazena i misli da moze sve da dobije xd xd xd ali juce :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2012-12-29 , 5:57 PM

Ja bi to rekla ovako :D
Volim Flert volim kad me osvaja ili ja njega :D :D i zaista mislim da se ne promenem kad osetim da me zavoli
osim ako mi ugadja bas sve onda mi postaje dosadan i tad se ja promenem ne namerno se ponasam drugacije
to mi je u lice receno i verujte nije mi bilo svedno ali sam rekla i ja sta sam imala zasto sam takva.

Znaci zavoli me al u meri kazi mi sto je potrebno ne drzi me na dlanu ne posvajaj sve sto kazem
i sve je ok.
A sve ostalo sam je kriv ko se dopusti da ga cura zena vuce za nos :D :D
Ja bi rekla dobro je uvek da malo vatre ima da ima ono nesto sto nismo jos dotakli-rekli
da postoje neodgovoreni osecaji da se pruza pomalo ali slatko naravno i prima. eto ;) :D
Ah da i ako je neko koga zaista zavolim ko mi je beskrajno drag ne verujem da bi bila ikad idiot

"Takve su ti žene druže, najjače kad su voljene a najslabije kad vole." ;)










387
poruka na forumu
34 201



post # 6 | 2013-01-04 , 4:00 PM

i zene imaju poriv da osvajaju i flertuju,bas kao i muskarci,recke...., a tim reckama se to desi,kada budu osvojene.a kada se osvoji ONO,onda se prilagodjavas.ovo je bilo ugrubo i naravn da ima i izuzetaka :)
Dusomoja, jest da si trazila musko glediste,ali ja sam ti dala i moje ;)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








130
poruka na forumu
333 2852



post # 7 | 2013-04-22 , 10:26 PM

Neslazem se da postaje surova, mozda sigurnija i opustenija. Mada ima zmija!!! :)


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-05-24 , 6:44 PM

Nebi ja tako bas rekla da je uvek ali eto kad sebe analiziram bilo je slucajeva

Ja kad bi sebe u tom opisivala rekla bi pre pusti da te ja zavolim pa onda ti mene :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2013-05-26 , 8:39 PM

Naljutim ga , pa ga ljubim dok se durii..... tako nekakoo..
kad osjetim da me vooliii.. i da me voli..
volim nekad to maloo iskoritii u svoju koristi.. sto da ne ... kao da oni ne bii ... nas iskoristilii ... to je tipican primjer onog ljubav je slijepa.. mada jos nisam vidjela musko da zena od njega pravi budaluu .. ako i postoji takva ja joj skidam kapu sa glave :d
mozete me osudi odamh zbog ovih rijecii.. nemoj te mi tu sad neke bajke pricati ja njega volim on mene volii.. ima ta ljubav.. svako od nas iskooristi ono sto moze kod svog partnera.. svi mi to radimo nema nevinasaca pogotovo u ovo vrijeme sad kakvo je postaloo.. joj... svi svakog .. i danas je jako tesko nacii fino .. pametnog dobrog i vjernom momka/djevjku...

dakle svi mi koji volimo i koji osjetimo da nas neko voli neizmjernoo iskoristimo to malo u nasu korist.. pa se izvucemo..
ja kad nezanm kako bi sta bi: al nemoj se ljutiit na mene ti mene volis... nije da ima nekog balavca .. nedaj boze ... al iskoristim ga pomaloo... :p ;) jesam lopov al sta cu nisam ni vrag onaj veliki ... al naravnoo i on mene isoristi zatoo.. vratimo se uzajamnoo :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








314
poruka na forumu
15 192



post # 10 | 2013-05-27 , 0:21 AM

Nije istina.
Žena postaje surova tek onda kad shvati da njegova ljubav nije ogledalo poštovanja prema njoj :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-11-22 , 9:19 PM

Quote Iustitia1989 ()
Nije istina.
Žena postaje surova tek onda kad shvati da njegova ljubav nije ogledalo poštovanja prema njoj
:)










712
poruka na forumu
219 844



post # 12 | 2013-11-22 , 10:02 PM

zavisi od osobe do osobe..nisu sve zene iste izmjenjas ima dobrih al ima i onih losih....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 13 | 2013-11-23 , 12:44 PM

ima nas svakakvih,ali mislim da je vise onih koje nisu surove

ja licno uvek dajem vise nego sto dobijam,kad volim volim i kad vidim da me volim,cuvam to i radujem se tome

ali zato kad se presstane ''voljeti'',kad prestane ona zaludjenost u devojackim danima,kad te povredjuje i kad kap prelije casu,a do tad prastas bezbroj puta,e onda je SUROVA jako mala rec


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 14 | 2016-02-03 , 12:36 PM

Kod meine nije slucaj ,naprotiv to me ojaca i da snagu za jacu ljubav prema njemu.
Postaje mi simpatican i jos drazi :)










23
poruka na forumu
5 5



post # 15 | 2016-02-03 , 5:09 PM

Ima tu istine neke, kad vidi da te ima i da si jos dao svoje srce onda ona gura neku granicu da vidi dokle moze gurati prije nego se ti sam sjetis reci daj dosta je vise.
Ali opet to je razlicito od zene do zene, neke vole da ih se drzi kao kap vode na dlanu dok nekima to bas i ne imponira toliko da se ti ponasas tipa kad ona kaze skoci ti kazes koliko visoko.
To ti je ljubav.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]