• Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
Kad zena oseti da je voljena,postaje surova






295
poruka na forumu
45 307



post # 16 | 2016-02-19 , 5:31 PM

Quote Dusomoja ()
ako mi ugadja bas sve onda mi postaje dosadan i tad se ja promenem ne namerno se ponasam drugacije
to mi je u lice receno i verujte nije mi bilo svedno ali sam rekla i ja sta sam imala zasto sam takva.

Znaci zavoli me al u meri kazi mi sto je potrebno ne drzi me na dlanu ne posvajaj sve sto kazem
i sve je ok.


Auu, ne znam koja si po redu od koje sam ovo cuo-procitao. To je ziva istina.

Ja kad sam stupio u vezu, na pocetku je bila bajka, ali posle je nekako pocelo da sve to ide nizbrdo, cas se svadjamo pa lepo, svadja pa lepo, i tako u krug. Inace "mislim" da je njoj stalo do mene, jer imali smo neke trenutke gde je pokazala to, ali u isto vreme sam i ja puno ljubavi njoj dao, i mislim da malo to u nekim slucajevima zloupotrebljava, bas kao sto je Dusomoja napisala. Zato cemo sad malo da udarimo kontru, bicu malo losiji, da vidimo kako ce to biti, malo igre nece da skodi. :)


Poruku je menjao/la Stephanos - Petak, 2016-02-19, 5:34 PM


My life, my rules!








222
poruka na forumu
86 729



post # 17 | 2016-09-05 , 9:49 PM

Kod mene nije tako,ne znam za druge ali mislim da naprotiv žena kad oseća da je voljena daje sve od sebe da uzvrati.Ili ako se taj udvarač ne promeni posle određenog vremena,onda je normalno da devojka postaje agresivna i menja raspolozenje.










829
poruka na forumu
588 3749



post # 18 | 2016-09-05 , 10:33 PM

Zena kad oseti da je voljena   onda postaje najlepsa, najbolja ....NA SVETU CELOM ruza


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








256
poruka na forumu
33 238



post # 19 | 2016-09-05 , 11:44 PM

U redu
Treba zena da se oseti voljenom, ali ne dozvoli da u svemu tome izgubis sebe.
JEr kada izgubis sebe zeni ne ostaje nista sto bi mogla voleti.


Poruku je menjao/la Vagabond83 - Ponedeljak, 2016-09-05, 11:45 PM








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 20 | 2017-04-19 , 10:42 AM

Quote Stephanos ()
u, ne znam koja si po redu od koje sam ovo cuo-procitao. To je ziva istina.
Znaci da smo u pravu ;)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad zena oseti da je voljena,postaje surova
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]