• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kukavica
Kukavica






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-31 , 4:36 PM

Svi ste već čuli priču o njoj... Priču o plavuši koja je učinila da osjetim najljepše osjećaje a nije ostala moja. Posljednji put kad sam je vidio, pitao sam je zbog čega je još uvijek s njim, kad ga ne voli. Rekla je da ne zna biti sama, da je rođena da bude nečija i voljena. Upitao sam je, zašto onda ne bude moja. Drsko me pogledala i rekla: Meni treba muškarac, ne kukavica koja zna šta je imala tek onda kad to izgubi.
Znao sam da je bila u pravu. To i jesam. Kukavica sam koja je dopustila da mi drugi muškarac otme ono što više ni u jednoj ženi neću pronaći. Posebnu nijansu plave kose, posebne plavo zelene oči kakve niko na ovom svijetu nema, rupicu na obrazu kad se nasmije, i učini me najsretnijim jer sam ja razlog što je taj osmijeh tu. Nikad me nijedna neće znati onako razočarati i usrećiti, onako uzvratiti istom mjerom kad je povrijedim. Onako odglumiti da joj je svejedno i biti na mojoj strani kad sam najgori...
Nek' mu je sa srećom, neka čuva ono što nisam znao ja... Ja ću je čuvati u mislima, kad je nisam pored sebe znao da sačuvam...

Koliko slucajeva ovakvih ima koliko puta se pitamo sta je u njoj ili njemu
Da li pokusati ili zaboraviti
Da li smo osudjeni na patnju
trebamo li pustiti zaboraviti ili se nadati boljem sutra
Sta bi vi na njegovom mestu?
Da li smatrate da je on zaista kukavica








  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2012-12-31 , 4:51 PM

Ne ja mislim da je plavusa kukavica ovog puta :D jer ona je izgubila ne on sto je neko kukavica ako ta neka tamo zeli da je neko otme %) to je ne zaustavljivo tako da sam ipak na strani tog mladica koji je bolje sad video ko je ona nego kasnije :D








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2012-12-31 , 4:56 PM

Vladi, Bravo i ja sam na njegovoj strani sad naravno......on je sam :D u prici
Ali dok sam citala pricu shvatila sam i to da je verovatno i on pogresio sto ju je nekad ostavio
verovatno je postojao razlog.
Kako god prica iznad mene podsetila na mene zelim reci jedan delic te price ludo znam ali eto i u pricama se nadjem :)
Mada u prici iznad ona prica on je nju ostavio i on nju opet gleda a ona kaze da je kukavica jer ju je ostavio kad ga najvise volela sad i dalje moze samo da gleda ali opet on za mene nije kukavica

Kad se vratim daleko u proslost podseti me prica i na ono imati pa nemati ili biti s nekim pa ga ostaviti pa ga se opet setiti
e jbg nemoze to tako vreme leti godine zure.
Svi gresimo dal bez ili sa razlogom

Umela je da odglumi ravnodušnost. Kada bi pogledao u nju, nasmejala bi se pokazujući mu sta je izgubio. A suze, njih je cuvala, on ionako ne bi umeo da ih ceni.










718
poruka na forumu
55 286



post # 4 | 2013-01-04 , 1:16 PM

(Dusomoja)
Da li smatrate da je on zaista kukavica

da, ko se ne bori za svoje snove gori je od onoga ko te snove ni nema

(Dusomoja)
Sta bi vi na njegovom mestu?

dao se u razmisljanje kako da joj dokazem da vise nisam kukavica vec pravi muskarac (bar pretpostavljam jer se uvek borim za ono sto smatram vrednim, te me to stavlja na poziciju toliko daleku od coveka iz price da gotovo ne uspevam ni da se zamislim u njegovim cipelama)

(Dusomoja)
trebamo li pustiti zaboraviti ili se nadati boljem sutra

ni jedno ni drugo vec delati i dokazati da nismo kukavice POD USLOVOM DA JE TO JEDINI RAZLOG RASKIDU

(Dusomoja)
Da li smo osudjeni na patnju

da ako smo glupi!

(Dusomoja)
Da li pokusati ili zaboraviti

ako pokusas mozda ti se vrati taj osmeh i ta kosa i ta.... ta ..... ta Boginja, a ako si ipak kukavica onda jednostavno zaboravis i patis.

(Dusomoja)
Koliko slucajeva ovakvih ima koliko puta se pitamo sta je u njoj ili njemu

neka bude samo jedan pa je previse, a sve ostalo .... i jaoj

Added (2013-01-04, 11:16 AM)
---------------------------------------------

(Dusomoja)
Umela je da odglumi ravnodušnost. Kada bi pogledao u nju, nasmejala bi se pokazujući mu sta je izgubio. A suze, njih je cuvala, on ionako ne bi umeo da ih ceni.

voleo bih da znam sta kukavica ume da ceni sem sebe. ima li toga?

a suze su nesto najvrednije coveku koji cvrsto stoji na zemlji i koji vredi.

biou u pitanju muskarac ili zena nebitno, rekao sam COVEKU


dovoljno star da ne zameram, dovoljno mlad da ne zaboravljam





  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 5 | 2013-01-04 , 11:05 PM

(Dusomoja)
Koliko slucajeva ovakvih ima koliko puta se pitamo sta je u njoj ili njemu


Pa i treba da se pitamo,zato sto je ta neka granica koja nas dijeli od onoga "slijepo od ljubavi" ... Da ukljucujemo i mozak s vremena na vrijeme,koliko uspjesno nebitno ali je tu :)

(Dusomoja)
Da li pokusati ili zaboraviti


Uvijek bolje pokusati,ako ne uspes lakse je da se okrenes i zaboravis,prebolis,znas da si probao .... Bez pokusaja uvijek ce te muciti ono "Sta bi bilo,kad bi bilo...."

(Dusomoja)
Da li smo osudjeni na patnju


Osudjen je onaj covjek koji zeli da bude osudjen na to ...

(Dusomoja)
trebamo li pustiti zaboraviti ili se nadati boljem sutra


Pa ne mozes da se nadas samo da ce nesto da ti padne sa neba,trebas nesto uraditi,pokrenuti tocak da se opet vrti,i onda ce doci opet sve na svoje...

(Dusomoja)
Sta bi vi na njegovom mestu?


Pa posto sam jedan od onih koji bi vjerovatno jos u pocetku uradio nesto i borio se da to sto smatram da je vrijedno ostane u mom posjedu :) Ako pak i zaglibim i dodjem u tu situaciju kao on,opet bih napravio ozbiljan pokusaj,nije uspjelo oke idemo dalje...

(Dusomoja)
Da li smatrate da je on zaista kukavica


Nije kukavica,nego je samo covjek....Svakome se desi greska,on je na kraju bar spoznao i priznao da je pogrijesio,a ona je kukavica sto tek tako se odrice toga,vjerovatno zavrsetak takve price ide da se ona sad vraca njemu kad je on vec nasao neku svoju srecu i eto problema i gluposti...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 6 | 2014-03-06 , 12:31 PM

Quote Dusomoja ()
Mada u prici iznad ona prica on je nju ostavio i on nju opet gleda a ona kaze da je kukavica jer ju je ostavio kad ga najvise volela sad i dalje moze samo da gleda ali opet on za mene nije kukavica

Quote Dusomoja ()
Umela je da odglumi ravnodušnost. Kada bi pogledao u nju, nasmejala bi se pokazujući mu sta je izgubio. A suze, njih je cuvala, on ionako ne bi umeo da ih ceni.

gj


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2014-06-14 , 7:56 PM

:)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kukavica
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]