• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sazaljenje
Sazaljenje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-31 , 8:00 PM

Sreo sam je danas... Nju... Nekad moju vilu tužnih očiju... Sakrila je pogled iza pramenova kose, a ja sam osjećao po tonu njenih koraka, koliko me u njoj još uvijek ima... Činilo mi se da je htjela zastati, možda nešto reći, ali je samo neki grč bola njenim licem preletio, zaledio joj osmijeh, i ona je produžila dalje...nije se okrenula. Znam je, ne okreće se ona...nikada, znam i zašto... Ja sam još uvijek njena bol...koji već dugo na duši nosi kao ožiljak...koji ne zarasta. Samo to preda mnom ne pokazuje. Rekla je jednom da sam ja njena kazna, smijao sam se tada, a sada... Sada sebe trujem krivicom zbog tuge u njenim očima, nije preboljela, vidim to... Po tišini koja među nama gradi zidove... Ona se povukla u svoju tamu, obnavljajući ruševine unutar sebe... Sama nosi svoju bol, kao teret sudbine, ponekad poželim samo još jednom da njeno lice uzmem u svoje dlanove, da u njenim očima pronađem sebe, a znam da je to nemoguće, ta ogledala ja sam razbio... Bolje da produžim dalje, da zaboravim, odem... Ipak, samo sam htio da joj kažem... Oprosti sebi i kreni dalje moja vilo. Zar je tvoja magija zaspala? Skini okove tuge i poleti... Nekome tko će te znati voljeti...onako kako ja nisam mogao...smio...a samo Bog zna da sam želio...ali kasno. Njeni su se koraci niz ulicu gubili, a meni se samom činilo da negdje u dubini sebe još ih mogu čuti...kako bolom odzvanjaju... Samo sam prošaptao 'Budi mi sretna...vilo tužnih očiju'..

Da li je pametno zaustaviti se i razgovarati iz sazaljenja samo dal to bio ti ili ona?
Da li je bolje produziti kao on a znati koliko ona pati?
Da li zaista postoji takva ljubav kojoj nema kraja?
Mozete li se naci na njenom ili njegovom mestu.










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2013-01-03 , 1:01 PM

iskreno receno neznam...

ja licno ne volim da neko ni prica samnom iz sazaljenja,a tek nesto drugo,radije me pusti okreni glavu i idi..

dok ja opet nemogu da je okrenem,meni je sviju i na svaki nacin zao i jede me to i ako znam da nisam kriva,srcu nemozes da naredis..

da,postoji ljubav kojoj nema kraja,vjerujem da postoji sigurno...ali postoji i ona kojoj mislis da kraj nikad nece doci,ali dodje...


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2013-01-03 , 4:14 PM

ne bih volela ni da mi pridje,niti da ja pridjem nekome iz sazaljenja.prici,znaci dati mozda neku laznu nadu,zadati vecu bol,a prici,a kasno je za sve...tek je to uzas!
vreme leci svaku bol,samo joj treba vremena i nastaviti sa svojim zivotom,nadati se da cemo je sto pre smestiti u bolno secanje i da ce ostati samo to... ;)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 4 | 2014-03-06 , 12:37 PM

Quote Dusomoja ()
Da li je pametno zaustaviti se i razgovarati iz sazaljenja samo dal to bio ti ili ona?
Da li je bolje produziti kao on a znati koliko ona pati?
Da li zaista postoji takva ljubav kojoj nema kraja?
Mozete li se naci na njenom ili njegovom mestu.

Mogu se naci na mestima naravno,ja kakva sam stala bi, zagrlila ali bi se poslije kajala, jer je to bilo sazaljevanje.
Nemogu proci pored meni nekog dragog bivseg ili poznanika a da ne zastanem ako vidim da je tuzan
samo tad mogu da se toliko sazalim d bi mozda bila u stanju pruziti laznu nadu samo da ga izmenim u momentu
a to nikako nevalja.


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sazaljenje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]