• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ta zena
Ta zena






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2012-12-31 , 9:31 PM

'Znaš, nikada ti nisam rekao, ali ona mi nikada neće biti ono što si mi bila ti... Imam s njom sve, sretne trenutke, podršku i oslonac, ali ona me nikada nije uspjela nasmijati do suza, nikada me nije znala nagovoriti da ostavim društvo samo da nju vidim na trenutak. Nije me znala osvojiti i natjerati da ne poželim nijednu drugu osim nje. Nikada nije znala sa mnom, nikad me nije imala. A ti... Ti nikada nisi tražila da budem tvoj, a uvijek sam to bio. Možda je ona ono što sad trebam, ali ti ćeš uvijek biti ono što želim.''

Eto vidite i oni kazu mi cudne :D pa kako njih razumeti ?
Sta vi kazete devojke ;)










2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2013-01-03 , 1:03 PM

cudni su oni ne mi :)

ne zuri za njim neces ga stici
okreni mu ledja i on ce ti prici

kod njih je problem taj sto tek kad izgube,skontaju sta su imali i citav zivot zale za tim....


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








387
poruka na forumu
34 201



post # 3 | 2013-01-03 , 4:28 PM

%) ovo je veoma zamrseno i nekad mi se cini da oni imaju vecih problema od nas koji su neresivi.valjda je ovo njihovo vidjenje savrsene zene,spoj ove dve ili bi bili najsrecniji kada bi mogli imati dve zene lol
nagore je sto ni oni ne znaju nekad sta hoce ili nece da
nikako da spoje ono sto zele i sto trebaju.mislim da to zene, u vecini slucajeva,mogu :p
kad jednom,takvom muskarcu uspes da pomognes da shvati sta mu treba,taj je pravi,a svi ostali su izgubljene ovce koji cekaju da ih neko otkrije ;)


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 4 | 2013-01-03 , 4:58 PM

tatjana73, dovoljno je znati da nemogu disati i treptati odjednom ahahahahahahhahahah (ubice me neko)


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-01-04 , 0:49 AM

(Dusomoja)
Možda je ona ono što sad trebam, ali ti ćeš uvijek biti ono što želim.''

Eeee brate sta su zene :D

Citajuci zadano pitanje pricu dok sam temu postavljala pokusala sam se naci na njegovom mestu
Pokusala razumeti osecaj nije mi bilo tesko shvatiti da je prva bila kao drugarica a drugu voli svim srcem










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2013-01-04 , 3:07 AM

Citam ovo i ne verujem. lol Zar vi stvarno mislite da je to tako??? lol


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








387
poruka na forumu
34 201



post # 7 | 2013-01-04 , 11:41 AM

Uranijum, lol lol lol


vecina ljudi misli da intelekt cini coveka velikim,ali nisu u pravu,to je karakter.ajnstajn








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 8 | 2013-01-05 , 9:17 PM

Da,jedan lik uvek ce biti meni sve bez obzira sa kim sam.
Svi osim njega mogu da budu samo korektni-jedino on je taj kraj koga osecam apsolutni mir,jedino kraj njega ja sam potpuna i kompletna celina,jedino on ima ono nesto.
I samo saznanje da je u mojoj dusi,srcu zauvek nosi mi srecu.


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"





  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 9 | 2014-03-06 , 12:29 PM

Tesko je osecati to sto on oseca.
Kad bi se povukli u sebe mnogo bi nasli ovu pricu u sebi .


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2014-05-13 , 2:01 PM

Quote Dusomoja ()
Ti nikada nisi tražila da budem tvoj, a uvijek sam to bio. Možda je ona ono što sad trebam, ali ti ćeš uvijek biti ono što želim.''

Ja mislim da bi bilo previse da ovo komantarisem jer se mogu i ja naci u ovim recima.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2014-05-13 , 2:10 PM

Quote Dusomoja ()
'Znaš, nikada ti nisam rekao, ali ona mi nikada neće biti ono što si mi bila ti... Imam s njom sve, sretne trenutke, podršku i oslonac, ali ona me nikada nije uspjela nasmijati do suza, nikada me nije znala nagovoriti da ostavim društvo samo da nju vidim na trenutak. Nije me znala osvojiti i natjerati da ne poželim nijednu drugu osim nje. Nikada nije znala sa mnom, nikad me nije imala. A ti... Ti nikada nisi tražila da budem tvoj, a uvijek sam to bio. Možda je ona ono što sad trebam, ali ti ćeš uvijek biti ono što želim.''


ufff rijecii ovog decka auucc znaci posjetio me je na jednog momka i te kakoo :) i na ovo
:)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Sovko



124
poruka na forumu
152 1732



post # 12 | 2023-10-11 , 12:38 PM

ta žena koju volim 
ima hiljadu lica 
i dve hiljade tajni
u oku ispod trepavica........


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ta zena
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]