• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nije za vezu
Nije za vezu






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-09 , 9:51 AM

Da li vam se desilo da vam kaze decko ili devojka nakon nekog vremena nisam ja za vezu?
Zasto to govorimo ?
Da li je razlog ne svidja nam se ili ....sta bi vama bilo razlog?
:D










95
poruka na forumu
28 222



post # 2 | 2013-01-11 , 1:44 PM

Ja to nikad nisam rekla iz jednog prostog razloga: nisam ni za sta drugo sem veze!

Meni nije receno jer se tako postavim i izjasnim odmah pri prvom kontaktu, tako da... ima da bira: ili da ode odmah ili da nastavi koracati U VEZU..

A zasto to govore? hmmm... nemam pojma! Valjda da bi imali slobodu i sa drugim kontaktima te prirode, a ne da moraju razbijati glavu, sakrivati se,.... ovo ono!


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-11-22 , 7:47 PM

Pa da bi mu ja to rekla onda mi se garant ne svidja :)
A meni ako kaze onda je garant moje Flertovanje svatio ozbiljno :D










712
poruka na forumu
219 844



post # 4 | 2013-11-23 , 12:31 PM

a zasta si da nisi mozda za reklamiranja po ulici smeh smeh smeh


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2013-11-28 , 6:27 PM

smjesni, gj :D


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 6 | 2013-11-29 , 2:06 AM

Klasican izgovor :) i nista vise...


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








51
poruka na forumu
6 43



post # 7 | 2013-11-29 , 5:58 PM

slazem se izgovor hehe


Obogaćeni Mužijak :D








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 8 | 2014-01-31 , 1:09 PM

pa meni se nije desilo da to cujem od nekoga.....vjerovatno je u vecini slucajeva izgovor,ali i ne mora da znaci....jer znam ljude koji bas i nisu za vezu,ne vole da se vezu....pa su dovoljno fer i iskreni da to i kazu...i svakako bolje da kaze nego da zavlace,zar ne djevojke :)
I fino se sklonis od takvog,ne razmisljas uopste i rjesen problem :)








712
poruka na forumu
219 844



post # 9 | 2014-01-31 , 2:36 PM

evo ja sam za vishe veza fer i korektno od mene smeh


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nije za vezu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]