• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Niski udarci i izdato poverenje
Niski udarci i izdato poverenje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-09 , 10:25 AM

Jeste li imali priliku da nekom partneru kazete nesto jako licno, u poverenju, i da je nakon svadje/raskida vase to poverenje izdato i to sto ste rekli iskorisceno protiv vas? Kako se nositi sa time?

Ili evo, da zabiberimo za one koji vole, :D :D uvedete neku inovaciju u krevetu, ili napravite domaci video, i posle mesec dva, sve to pukne, i druga strana pocne da objavljuje vase intimne stvari drugima radi nanosenja stete vama.

Kako reagujate na takve niske udarce, i kada ono sto se radi ili kaze u poverenju neko iskoristi protiv vas? Kako funkcionise mozak takavih ljudi i zasto to rade? Jeste li vi nekada nekome tako "izdali poverenje"?










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 2 | 2013-01-09 , 11:32 AM

licno, nisam imala tih "egzibicija" koje bi bivsi partner mogao da iskoristi da me provocira i salje niske udarce...
ali mi se desavalo da "prijatelji" nisko udaraju, pod krinkom sale... tzv. u sali pa privali....
ne mogu da shvatim takve ljude %) %)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-01-09 , 2:14 PM

(devils_angel)
ali mi se desavalo da "prijatelji" nisko udaraju

Bas to PRIJATELJI

Ponekad se mislim koja sam ja budala sve ispricam a to mi se kad tad o glavu razbije nema veze ko je u pitanju.
Ali opet kazem netreba mene biti sramota nego njega on je obecanje prekrsio i sramoti se s tim sto me ucenjuje.
To je samo primer

Ima jedna osoba koja o meni zna mozda koliko puta mi srce kucne ali eto nije se jos desilo da je zloupotrebio
mada zna nekad prebaciti koju ali ne zamerim sve dok se vrti oko mene i njega
Ali kad bi otislo dalje mislim da bi mi se zeludac okrenuo da bi moj pogled na tu osobu bio ufff >( :D










3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-01-12 , 11:46 PM

Jednoga ćemo se dana osvrnuti i shvatiti da svi nekoga izdajemo.


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-01-14 , 8:30 PM











5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2016-06-06 , 1:10 PM

Quote Dusomoja ()
Ili evo, da zabiberimo za one koji vole, :D :D uvedete neku inovaciju u krevetu, ili napravite domaci video, i posle mesec dva, sve to pukne, i druga strana pocne da objavljuje vase intimne stvari drugima radi nanosenja stete vama.

Hahha kako se ismija ovo ... :D :D hahha

Sreca pa nisam imala takvih iskustava ... niti sam kad imala partnera da me je ucijenjivao ili nesto slicno ... da mi uradi :D

Mada je jedan znao me malo ucijeniti ... al sta da vam kazem ja nzm sta jo on meni ja njemu... lol lol hahha i sad vako nekad kaze nesto .. u tom smislu ... :lol:
Da se razumijemo on mene ne ucijenjuje sa nikakvim nasim vulgarnim slikama i tako to ... Vec to vam je duga prica... :D :D :d :p

Quote devils_angel ()
ali mi se desavalo da "prijatelji" nisko udaraju, pod krinkom sale... tzv. u sali pa privali....
ne mogu da shvatim takve ljude

Meni SE to desilo i takvih ljudi sam se samo lagano udaljila :D :)


Poruku je menjao/la LAstrumfi - Ponedeljak, 2016-06-06, 1:11 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 7 | 2016-07-25 , 5:02 AM

Ne samo to nego i izmisilja stvari koje se nisu desile.
I to sam doziveo samo od jedne i to one koju sam najvise voleo.


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Niski udarci i izdato poverenje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]