• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta mislite o djevojkama/curama koje mijenjaju partnere? (Pitanje za muski dio foruma)
Šta mislite o djevojkama/curama koje mijenjaju partnere?






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-01-09 , 1:09 PM

Sam naslov kaze, što mislite o djevojkama ili curama, koje ulaze iz veze u vezu, promiskuitetne su ali veoma zgodne i fatalne ili vam je zanimljivija tajanstvena i neotkrivena?


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-01-09 , 2:16 PM

:D Pa ne mislim nista to su one kojima je jedan malo
Ako su one srecne u tome i ja sam mada s eponekad stidim same sebe sto sam zensko kad vidim sta zena sve u stanju da uradi
i po takvima nas muskarci procenjivaju i kazu ma sve su one takve ili kurve ili sto znam
A neke imaju onu bolest nezasicene su pa menjaju ili traze idealnog :D










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 3 | 2013-01-09 , 2:19 PM

Nema tu nicega tajanstvenog. Takva devojka jednostavno ne zna sta hoce.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 4 | 2013-01-09 , 2:56 PM

Takve devojke sigurno ne znaju sta hoce,i takve se svuda u drustvu smatraju promiskuitetnim,tj. sto ima njih kako kazu,daju na svakom cosku...ja sam jedno vreme radio na odelu za psihologiju,i dolazila nam je jedna devojka,koja je trazila savete po pitanju toga...sama je rekla da se jednostavno ne moze zadovoljiti jednim,cak je i probala grupno,i na razne druge nacine,pa je trazila pomoc od nas,i pri tom je da se tako izrazim napastovala doktora i mene,tj. htela se ocesat i od na,s tim sto je doktor ozenjen,a ja nisam od onih koji skacu sa jedne na drugu,dobila je samo nekoliko saveta i pokusali smo sa hipnozom,ali i dalje je bilo isto...takve osobe ustvari pate od kompleksa nize vrednosti i nimfomanije,pa cine takve stvare nebi li se bolje osecale,i njima se ne moze pomoci dok one ili oni u svojo glavi ne raskrste sa tim...ja licno ne cenim takve osobe i usput se izvinjavam ako sam nekog uvredio...


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








95
poruka na forumu
28 222



post # 5 | 2013-01-11 , 1:50 PM

Ne volim promiskuitetne osobe!

Sto se mene tice, iznad glave im vidim oblacic na kom pise bolest!


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








262
poruka na forumu
12 70



post # 6 | 2013-01-20 , 4:57 AM

takve osobe mi se uopste ne svidjaju i ne zelim da ih vredjam ali ipak da tako ulaze iz jedna u drugu vezu veoma kurvanjski


"You once told me that calling me satan was an isult to satan"
-Damon Salvatore


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Šta mislite o djevojkama/curama koje mijenjaju partnere? (Pitanje za muski dio foruma)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]