• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sitnice koje su vas ohladile i narušile ukupni dojam
Sitnice koje su vas ohladile i narušile ukupni dojam






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-01-09 , 1:25 PM

budite površni koliko vam je srcu milo
šta se desilo na tom drugom, trećem ili pak četvrtom sustretu, šta je rekao/la, uradio/la da je u vama izazvalo neku reakciju koja vas je ohladila gore od sante leda .
ali shvatili ste...
dakle....


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-01-09 , 2:20 PM

Poceo se ponasati kao deriste poceo da tepa nekako cudno ili da prica neke leve stvari
Nemogu vam to opisati koliko mi zgadilo sve jednostavno se u meni prevrnulo nesto
od tog trenutka nije vise bilo isto.
Ali sta je najgore nikad nisam cula da psuje i kad je dosao do zakljucka da se udaljujem jos je poceo i da psuje i kune me
E tad je bilo svega dosta em mi muka em ljuta em ljubav rekla dovidjenja
Nisam ni svesna bila da takvo sto moze delovati tako brzo na ljubav







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 3 | 2014-03-06 , 12:55 PM

Shvatim koliko je sebican ili koliko se fali koliko je smao sebi bitan tako da u toj prici nema mene
to me dovede do pitanja sta zelim ja zaista nekog ko je dovoljan sam sebi ili nekog ko
treba i mene úz sebe da bi bio savrsen. :)


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sitnice koje su vas ohladile i narušile ukupni dojam
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]