• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Trn u Oku
Trn u Oku






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-09 , 3:35 PM

Da li vam se dogodilo nekada da partner pravi problem zbog onog sto radite
(lupam sada, odete u kladionicu ili posetite neki lokal, a nemate problem sa kockanjem niti s osobama koje tamo zalaze, ili bilo sta drugo sto za vas nije neki preveliki problem, a drugoj osobi to nenormalno smeta)
Ne odgovara mu ili njoj sto tamo idete a ne zeli reci zasto
Na pitanje ljubomora ne reagira :)

Kako se nosite u takvim situacijama, dijalog, kompromisno resenje ili prekid?
Jeste li vi nekada bili onaj kome je neko tudje ponasanje predstavljalo trn u oku i sta je bio problem?










95
poruka na forumu
28 222



post # 2 | 2013-01-11 , 1:26 PM

Bila sam u tri veze do sad.. u jednoj sam imala potpunu slobodu, u drugoj smo bili bazirani na kompromisu, a treca mi jej oduzela (malo po malo) sve ono sto sam bila ja prije njega: smetala su mu mjesta na koja izlazim, moja sloboda u dijalogu, ophodjenju i kretanju, smetali mu moji prijatelji, moj nacin zivota,.... sve!

Naravno, naivna i glupa, zaljubljena i ogranicena kao balkon, to sam sve pustila nesvjesno.. kad sam se osvrnula oko sebe i shvatila gdje sam, reagovala sam odmah i brutalno..

Sad, kad pogledam iza sebe, vidim da je to samo bio odraz njegovih kompleksa.. Kompleks nize vrijednosti diriguje njegovim zivotom, a taj nije dozvoljavao da pored njega ja vodim glavnu rijec u drustvu i plijenim paznju... a moglo mi se! Moje zanimanje i upucenost su bili siroki i mogla sam da povedem i drzim dijalog o bilo cemu i sa bilo kim.. Ostalo se naravno vuklo jedno za drugim...

Dakle, sto se mene tice to nije ljubomora, nego malo dublje i ne moze da se iskorjeni.

Nosim se sa tim tako sto okrenem glavu kad shvatim da je to prisutno (a treba mi malo duze da shvatim, posebno ako me preplave emocije).

Meni trn u oku predstavlja samo nepravda!

Jedino pored nepravde mi se javlja golicanje i peckanje po zvicima kad neko udari visoke standarde pri ostvarenjuu kontakta sa mnom i onda dozu te posvecenosti (naprasno ili postepeno) smanji.. Ne mogu da se ne pitam kako, zasto, otkud i zbog cega... ako se to manifestuje kao trn u oku onom kom je namjenjeno, jbg.. :) nije mi namjera!


Grešila sam mnogo, ljubili me svici, na zabranjeno voće po mesečini se pela.
Grešiću još više to na mene liči, svoje grehe ne dam- sa njima sam cela!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-03-04 , 3:06 PM

Ako bi isla negde a nebi zelela odgovoriti zasto verovatno postoji razlog tj NEKO (znaci resila bi sto pre problem ili bi otisla zauvek ili prestala da idem tamo gde mu smeta)

Ako on to radi a meni smeta pokusala bi mu skrenuti paznju da mi to ne odgovara ako ne upali od prvi put drugi bi rekla idem i ja s tobom e ako se onda usprotivi pusticu da ode pa cu doci i ja iznenada pa da vidimo ko je zedan a ko vodu nosi :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-03-07 , 4:50 PM

evo ja cu pjesmo kazati :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2014-04-22 , 11:26 PM

Smetalo mi je naravno ali covek s vremenom ohladi i privikne se
Kad vreme ucini svoje postane to sve normalno ne marim za to jer sto god da bi rekla cinio bi dalje
zato kazem idi :D kontra od onog sto bi zeleo mozda cuti.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Trn u Oku
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]