• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sex u najavi...
Sex u najavi...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-09 , 3:49 PM

Morala sam ovo podeliti s vama temu pisao jedan decko :D :D :D

Jutros kada sam isao na posao svratim da kupim dorucak u jednu prodavnicu brows u koju cesto idem zbog zgodne prodavacice . Kad god smo se nasli nasamo ja onako usput lupim nesto da izmamim njen osmeh zvizdi . E jutros ona sama cita novine i odmah je nabacila kez cim sam usao... Ja joj kazem "dobro jutro" i pocnem da ubacujem kafu i neke konzerve u korpu ... A ona meni " gledaj sta ovi pisu... i pokazuje mi novine... neka politicka tema" Ja je pogledam i kazem joj " ma mani ti meni to, jel pise da je neka prevarila muza... to mene interesuje" A ona ce:" to ne pise, ali znam koja bi prevarila muza"!!!
I... udjose tog momenta neki likovi u radnju... ostadose nam osmesi na licu ... i cao vidimo se sutra!!! brows brows

Forumasi, muvate li vi gde god stignete???
Mislim na nese muske forumase :D
Sta mislite da bi njih dvoje upali u nevolju da musterije nisu usle u prodavnicu :D :D







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 2 | 2013-01-09 , 4:19 PM

Po mom misljenju ta doticna je samo htela da baci udicu i stavi tom momku da joj se svidja,to jeste neki sex u najavi ali... Ona je sad probudila znatizelju,testira jel se i onda dopada tom momcicu,da bude sigurna 100%,tako ce lijepo i sledeci put da nacne neke teme itd,i kada momak je pozove da se vide i da se malko bolje upoznaju,zeljece sex odmah ali to je vec neka zenska filozofija pa ce tek u nekom kratkom roku ostvariti to ;)

Bili bi mozda bliski,osmijesi,mozda neki kiss (mada sumnjam),samo bi se opipavao teren i slicno ...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"





  bane



326
poruka na forumu
87 477



post # 3 | 2013-01-09 , 4:27 PM

Ja ne znam sta bi rekao na to,ali znam da mi se na poslu desavaju razne cudne stvari po pitanju zena,nabacivanja i muhanja :D samo sto pokusavam ne obracati paznju na to,mada je veoma tesko...skoro nekako se desilo,da je jedna doticna dama dosla da joj uradim EKG,da ne kazem drugacije,odma sa vrata je pocela da skida gornji deo odece sa sebe,sa osmehom od uha do uha i nekim cudnim sjajem u ocima...ne znam sta se desavalo,ali pokusao sam da ostanem profesionalan,sto je veoma tesko kada zenska osoba lezi naga do pojasa,a pri tom moras da dodirnes neki deo tela da bi se pregled odradio kako treba...ne znam,to je sve sto cu reci...


Živi život,kao da ti je poslednji dan...

Come to the cabaret of desire :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-11-22 , 8:35 PM

Ja mislim ova glavna uloga u temi je pun sebe i naivan
A ona iz zeze rekla ili pak mislila na neku drugu :D
Mislim da nebi od tog filma nista bilo i da su sami i dalje ostali :)










712
poruka na forumu
219 844



post # 5 | 2013-11-22 , 10:04 PM

msm to se desava samo u filmovima budimo realni...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 6 | 2013-11-23 , 8:26 PM

Quote Dusomoja ()
A ona iz zeze rekla ili pak mislila na neku drugu

Ti hoces da kazes da su zene svetice, a mi moroni? :)
Quote smjesni ()
msm to se desava samo u filmovima budimo realni...

To ti mislis. :)


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-11-27 , 5:27 PM

Quote Macor ()
Ti hoces da kazes da su zene svetice, a mi moroni

ja cu reci da nisu sve svetice ... i KAKO da budu kakvih muskaraca ima ..

Quote Macor ()
msm to se desava samo u filmovima budimo realni...

To ti mislis.

Ima toga i u stvarnosti ... samo treba biti pametan .. kao ta u pekari sto je .. pa odgrati
tu igru na pravi naci .. :) i onda izvuci se ..
ej ja kazem .. ko umije tako skidam svakom kapu sa glave: bilo musko ili zensko :) da


Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Sreda, 2013-11-27, 5:27 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 8 | 2013-11-27 , 6:09 PM

ma moze i bez najave samo neka ga ima :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 9 | 2013-11-27 , 11:14 PM

Quote strumfeta_mala ()
i KAKO da budu kakvih muskaraca ima

Pa kakvih zena ima nije ni cudo sto ima i kretena.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2019-10-14 , 2:24 PM

Quote ElGato ()
Pa kakvih zena ima nije ni cudo sto ima i kretena.

a kakvih sve danas imaaa ... lol mix i ovih i oni  jaooo :D ccc


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sex u najavi...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]