• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kres kombinacija, poremecaj musko zenskih odnosa
Kres kombinacija, poremecaj musko zenskih odnosa






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-01-18 , 7:38 PM

Sta je razlog zbog kojeg muskarci i zene vise naginju, makar ono sto sam primetila u zadnje vreme, ka tome da imaju neobaveznu jelte kres semu, nego normalnu vezu?

Da li je razlog to sto se plase da udju u nesto ozbiljnije, ili su u pitanju obaveze zbog kojih ne nemaju vremena da se dovoljno posvete partnerima..

Od puno primera koje srecem u svojoj okolini, mogla bih sve njih svrstati u dve glavne kategorije, 1. parovi koji su u dugim vezama i na putu su da se uzmu 2. Parovi koji su taze raskinuli, emotivno osakaceni i nesposobni da ponovo vole.i njih je mnogo vise od ovih prvih..
Da nije to mozda razlog njihovog preferiranja kres kombinacija, strah, vreme potrebno da se preboli itd..Mislim da to postaje sve masovnije u zadnje vreme.










1641
poruka na forumu
171 425



post # 2 | 2013-01-20 , 0:04 AM

KRES %) kombinacija i jos neobavezna onako povrsno, hladno i bezosecajno....a obavezna kakva je?

Zanima me jer se KRESE i preko mobilnog ,objasnite mi molim vas nisam iz te price ,pa bih da i ja nesto naucim ovako u godinama.

Jer postoji i hladno KRESANJE? :o








387
poruka na forumu
90 1169



post # 3 | 2013-01-20 , 0:12 AM

To je cooolll to ja praktikujem :D :D







  XAVI



157
poruka na forumu
103 131



post # 4 | 2013-01-20 , 1:04 AM

Quote (Bothrops)
Jer postoji i hladno KRESANJE?


Postoji,i to se zove cisto je*acina... i nista drugi nego samo to,nema emocije nema nicega.. ;)

Dok si u fazi mladjih dana,istrazivanja itd,to i nije neki problem,a onda dodjes na neke ozbiljne staze,price,dodjes do svoje neke licnosti onda ti takve stvari jednostavno nisu potrebne i prestanes da se pronalazis u tome...


"ACTA NON VERBA"

"Svako djelo nosi sa sobom posledice,bilo negativne ili pozitivne,ali to odredjuje djelo koje napravis"








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2013-11-22 , 7:43 PM

Mislim da je danas malo respekta i onog SRAMOTA
Te reci kao da su izgubile znacenje
Cim iskresne prva svadja jedno ili oboje zavrse u krevetu s nekim hmmm(cast izuzetcima naravno)
Mnogi pristaju na sex bez obaveza samo da li su pri tome srecni ili smao zadovoljni to je pitanje.










759
poruka na forumu
24 112



post # 6 | 2013-11-27 , 1:35 AM

šta je to KRES ? Neka skraćenica... wtf

K-ada se posvadjaš sa ''nazovi'' voljenom osobom pa onda...
R-ado iz inata se ''kresneš'' sa nekim drugim, i kažeš sebi...
E-baš me briga da li sam ispravno postupio/la što sam imao/la...
S-ex sa drugom osobom... meni je bilo super :D

inače... <_<

kres je više prirodna stvar... vezati se za jednu osobu, i ostati sa njom, nije prirodno... jer...
čovek kao muškarac, je stvoren da se razmnožava.. što bi značilo da ide okolo i sije svoje seme :D

jbt lele i ja svašta pričam wtf %)
Bože baci kamen i budi precizan... :D


Poruku je menjao/la 0k0moje - Sreda, 2013-11-27, 1:36 AM








2620
poruka na forumu
330 2814



post # 7 | 2013-11-27 , 11:47 PM

Quote Roby_the_King ()
To je cooolll to ja praktikujem

Znaci molim lepo. :D


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kres kombinacija, poremecaj musko zenskih odnosa
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]