• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav je slepa...
Ljubav je slepa...






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 3:00 PM

Da li vam se desavalo da vas ljubav toliko zaslepi i zablentavi da nekoliko puta nasednete na istu foru sa istom osobom u istoj vezi, a to shvatite tek kada pocne na neki nacin da vas `boli`- mentalno ili fizicki, svejedno. I onda bi sebi shamar udarili, i pljunuli se i svasta nesto, ali...***...










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-04 , 3:34 PM

Imala sam ja, svojevremeno, takvih mazohistickih epizoda... %)

Sad sam starija i kao pametnija pa ne padam u istu zamku dva puta... kao

Ma, ne treba to previse uzimati k srcu...jednom se zivi a ako je tip dooobar...to ti dodje kao popravni ;)


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-03-26 , 3:45 AM

Kod mene uvek iznova i iznova :( dal sam ja tako glupa ili jednostavno sta ne znam ali ne mogu sebe da promenim i da prestanem da trazim dobro u ljudima i da im verujem :( a kad volim slepo volim i nikom ne dam da mi pomuti moje razmisljanje i moj stav o toj osobi , cak ni ako je u pitanju pametan savet , jednostavno u tom trenutku mi smeta iako sam svesna da cu mozda kasnije kad se "osvestim" da kazem " eee onaj je bio/la u pravu kad mi je pricao/la da sam slepa i zaljubljena pa ne vidim mane nikom ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-04-08 , 3:41 PM

Zaslepila je mene ta ljubav odavno samo se pitam i cekam sta ce to biti u mom zivotu sto cemi oci otvoriti.

Jer ne krivim u toj patnji nikoga osim sebe same sama sebi dozvoljavam sama sebe patim a crno na belo je

da se neke stvari nikad nece promeniti.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2013-04-08 , 11:27 PM

Obicno vazi ono pravilo: "Da covek najbolje uci na svojim greskama."
Ali ja nekako u ljubavi ne mogu sa time da se pohvalim :)

Bas kao sto kaze Majce, nekako uvek se trudim da pronadjem ono dobro u ljudima i ako vidim da to ne postoji, ja cu da cackam i da trazim, dok god je to moguce..

Ali jednostavno kad mi pukne film, nema povratka.

Imam visok prag tolerancije, ali sve ima svoje granice, a kada ta osoba predje tu granicu kod mene nikad ne dobija popravni.
Ali zato ima pravo na vise od jedne greske.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-05-07 , 9:36 PM

Joj muko moja sta sam sve radila iz te ljubavi jbt lele :D
Sad kad se setim pa zamislim pa kazem sebi pa ti nisi normalna bila,kako sam mogla dozvoliti sebi takvo sto
da klecim pred nekim uffff :D

Ali meni neko rece nikad se ne stidi dela koje si radila iz ljubavi nzm valjda tako treba biti

Covek kad voli cini cuda ako mu je do nekog stalo ali kad prodje to oseca da ga stid samog sebe barem ja tako.










91
poruka na forumu
62 453



post # 7 | 2013-06-23 , 8:41 PM

ja za ljubav...dajem sve...mada sam svestan da ne treba bas tako...ali ja sam takav...


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 8 | 2013-06-23 , 9:58 PM

bila al ne ugranici zasljepljenosti... al sam tad bila dijete i zaljubljena po prvi put..a kazu da treba naletiti na jednu takvu budaluu zbog koje ces
raditi neke stvari.. ne kajem se nista sto sam radila za ljubav jer zbog takvih sam sada pametnija bolja hrabrija
i znam sta tacno zelim u zivotuu i nemam vise toga da padam na one neke njegove fore kao kad mi se pocene umiljavatii
pricati mi price bajke.. u to sma vjerovala kad #sam bilacurica" sad vise ne ... nemam takvih vise u zivotuu eliminisem ih

ko jedeno voli i bio povredje i cino tkave stvarii a taj neko to unistavo sad zna kako i na koji nacin sa drugom i boljom osobom od njega i vrdnijuom da bude pametnije i tkave stvari da ne dopusta vise tu "zasljepljenostt".


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2013-06-23 , 11:14 PM

Jeste ja sam izgleda najgora osoba na svetu koja sve te negatvne stvari okusi posteno
Kako god sve prodje uvek dodje neko novi ko nam pokaze da i bez gazenja same sebe
uspijem da me neko voli ovakvu kakva sam :)










1203
poruka na forumu
58 815



post # 10 | 2013-06-23 , 11:17 PM

Ne pale kod mene takve stvari koliko god da sam zaljubljen... ;) nema trta vrta :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 11 | 2013-06-29 , 9:26 PM

Kazu da je slepa ljubav a ja se pitam zasto sam ja zaslepila
Zasto mi se neda probuditi %)
Zasto je srce jace od razuma
I tako mnogo zasto sve zbog ljubavi na koje neznam odgovro










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2014-02-06 , 1:01 AM

evo jedna prica... koja bas kaze da je ljubav slijepa :)

Jednom davno, svi ljudski osećaji i mane, našli su se na jednom skrivenom mjestu na zemlji. Kada je dosada

zjevnula po treći put, ludost je uvek tako luda, uzviknula : "Hajde da se igramo žmurke!!"
Intriga je podigla desnu obrvu, a radoznalost je ne mogavši da odoli upitala: "Žmurke! Kakva je to igra!?"
" To je jedna igra", poče da objašnjava ludost, "u kojoj ja pokrijem oči i brojim do milion dok se vi ne sakrijete. Kada završim sa brojanjem, polazim u traganje i koga ne pronađem taj je pobednik!"
Entuzijazam je zaplesao, sljedila ga je euforija . Sreća
je toliko skakala da je to nagovorilo
sumnju i apatiju
koje nikada ništa nije interesovalo i pridružile se igri. Ali nisu svi željeli da se igraju! Istina je bila protiv skrivanja, a i zašto bi se skrivala? I onako je svi na kraju pronađu...
Ponosje mislio da je to glupa igra, i ako ga je zapravo mučilo to što on nije bio taj koji se setio da predloži igru.
Oprez nije hteo da rizikuje...
" Jedan, dva, tri...." Počela je da broji ludost.
Prva se sakrila lenjost koja se, kao i uvijek, bacila iza prvog kamena na putu.Vjerase popela na nebo. Zavistse sakrila u sjenku uspeha, koji se mučeći popeo na vrh najvišljeg drveta.Velikodušnost nikako nije mogla da se odluči gde da se sakrije, jer joj se svako mesto činilo kao savršeno mesto za jednog od njenih prijatelja.Ljepota se sakrila u kristalno čisto jezero,
a krasota je našla svoje mesto u letu leptira!Sloboda u dahu vetra.
Sebičnost

je pronašla savršeno mjesto i prozračno skrovište, ali samo za sebe. Lažse sakrila na dno okeana( laže sakrila se na kraju duge), a požuda i strast ukrater vulkana. Zaboravje zaboravio da se sakrije, ali to nije ni važno. Kada jeludostbrojala 999.999,
ljubav još nije pronašla svoje skrovište, jer je svako mesto bilo zauzeto.
Ugledavši ružićnjak, uskočila je prekrivši se prekrasnim pupoljcima.
" Milion!!" vikala je ludost i počela svoje traganje. Prvu je pronašla ljenjosiza obližnjeg kamena. Ubrzo je začula vjeruna nebu kako priča s Bogom, a strast i požudasu iskočile iz kratera,teskobu u izgoreloj travi; lažna kraju duge ( laže, bila je na dnu okeana); a zaborav je zaboravio da su se čega i uopšte igrali.
Samoljubavnigde nije mogla da pronađe.
Ludostje pretražila svaki grm, svaki vrh planine i kada je već bila bjesna ugledala je ružičnjak.
Ugledavši ružičnjak uzela je suvu granu i od bjesa i iznemoglosti počela da udara po prekrasnim pupoljcima. Odjednom se iz ružinjaka začuo bolan krik. Ružino trnje je izgrebalo oči ljubavi i osljepelo je.
Ludost nije znala šta da učini i kako da ispravi ono što je učinila. Plakala je i molila za oproštaj...
Na kraju je odlučila da zauvek ostane uz ljubav i pomaže joj.... od tada
LJUBAV JE SLJEPA I LUDOST JE UVIJEK PRATI!!


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubav je slepa...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]