• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Karakteriziranje
Karakteriziranje






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-02-04 , 3:25 PM

Muškarci koji svojataju svaku ribu koju vide, koja im se približi...ova će biti moja, ova je garant moja, ovu ću da smuvam, a ovu čuvam za posle ove...
Sta mislite o njima...?
Jel to posledica velike potencije ili opičenosti u glavu (ego problem)...?
kako okarakterisati muškarca koji svakoj ženi deli komplimente...i kada su ti komplimenti s osnovom i kada su bez osnove...?







  zione



15
poruka na forumu
1 7



post # 2 | 2013-02-05 , 4:48 PM

komplimenti lepsem polu su uvek s osnovom, ne bih reko ego problem ni stvar velike potencije ... Musko sam to mi je u DNK !!!


better die trying then living in regret








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 3 | 2013-02-05 , 10:51 PM

ama ti su mi najsladji...
muski tipa "pravi sam frajer, sve mi se ribe svidjaju" xd xd xd xd
a ima ihhhhhhhhhhhhhh......


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-02-06 , 8:18 PM

Pa uvek je bilo ono nije bitno sta kaze nego ko kaze :D

Ima onih idiota sto nemaju drugog posla pa na ulici dobacuju ili u caficu ali na takve i ne reagujem a najcesce su to nasi s balkana %) %) :D ono kao de si macko ovaku priliku kao mene neces imati %) jbt lele toliko su smesni i bedni da nisu ni svesni samo sto i takvima naleti jedna koja im ocita bukvicu pa zacete u pomentu.

Ja licno izbegavam da zalazim u lokale gde su muski samo a to je najcesce ako mi se jede burek pa odem ko Makedonca a vidim unutra sve muski tad se desi da vise nisam gladna :D :D
Pametnije izbeci nego se braniti ;)







  Pegy



51
poruka na forumu
9 65



post # 5 | 2014-03-06 , 12:48 PM

Ne boj se psa koji laje vec onog sto lezi a rezi :D e tako bi ja to pojasnila.


Nisi moj život, ali si jedina sa kojom želim da ga proživim. Nisi moj svijet, ali si ono najbolje u njemu.


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Karakteriziranje
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]