• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je moguce voljeti dvije osobe istovremeno!!
Da li je moguce voljeti dvije osobe istovremeno!!






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-02-28 , 9:47 PM

Teoriski je moguće biti zaljubljen u dvije osobe , premda se to vrlo rijetko događa jer nije uobičajno da se istovremeno pojave dvije osobe za koje mislite da su idealni i ne mozete se odlučiti.

S druge strane ljubav ima veći kapacitet ,pa se mogu voljeti dvije osobe. I taj kapacitet je ograničen, jer u prvom redu stoji činjenica da je ljubav ekskluzivni osjećaj . Prije ili kasnije treba doći do raspletanja takvog odnosa.
U praksi se često sreću zene/muskarcu ,koje vole svoj muzeve/žene, ali se zaljubljuju u druge muškarce/ženu, te zaključuju:
#Čim sam se zaljubila znači da više ne volim svog muža/ženu#?
Razvedu/prekinu , a na kraju se ispostavi da je to bila loša odluka.
Nova veza traje mjesec-dva, dok ona ne shvati da ipak voli zenu/mužaa da je za njeg aveže duboko osjećanje te da je ovo drugo bilo samo zansenost.

e sad kakvo je vase misljenje o ovom i da li je moguće stavrno tako to nesto...
i kako vi to zamisljate???


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-02-28 , 11:49 PM

Sve je moguće. U suštini, ja uvek volim dve osobe istovremeno: sebe i njega. :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-03-01 , 0:33 AM

Quote (elllena70)
sebe i njega.

gj

meni se desilo nedavno nesto cudno na posluu..pa sam se moral malo prdrmati i reci sebii: Halo bleso jedna nije to vrijedno toga
to su samo neki cudno siptomi... %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








1
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2013-03-01 , 2:11 AM

da se zaljubis treba jedna sekunda, a da prestanes da volis ceo zivot...








314
poruka na forumu
15 192



post # 5 | 2013-03-01 , 6:02 PM

Ma da, ako ja vjerujem u to onda nek me sad ubode pčela (ups, nema ih) :P

Osoba može voljeti više ljudi u isto vrijeme,ali te ljubavi nisu iste i ne mogu biti iste.
Postoji ljubav za prijatelje, za prirodu, za muziku, za osobu suprotnog ili istog pola itd, itd.
Mislim da se to više odnosi na osobe koje ne znaju da razdvoje prijateljsku ljubav od partnerske.

Čvrsto vjerujem u to.










121
poruka na forumu
177 378



post # 6 | 2013-03-06 , 10:40 PM

Samo je jedna prava ljubav i kada to dozivite onda ste totalno iskljuceni za sve ostalo tako da ta opcija da se moze voljeti vise osoba ne pali jer to nisu ljubavi vec samo privremene simpatije :)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 7 | 2013-03-08 , 8:56 PM

Pa jednom davno sam imala osecaj voli obadvojicu bilo mi se tesko odluciti za jednog
pa sam sebi rekla ne moze tako i odlucim se za onog sto sam mislila vise volim i jbg bilo pogresno :D

Neverujem u to jer sam sebi dokazala i pokazala samo jednog volim drugi me moze privuci ali to je sve










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2013-03-13 , 11:35 PM

Quote (Iustitia1989)
Ma da, ako ja vjerujem u to onda nek me sad ubode pčela (ups, nema ih) :P

Osoba može voljeti više ljudi u isto vrijeme,ali te ljubavi nisu iste i ne mogu biti iste.
Postoji ljubav za prijatelje, za prirodu, za muziku, za osobu suprotnog ili istog pola itd, itd.
Mislim da se to više odnosi na osobe koje ne znaju da razdvoje prijateljsku ljubav od partnerske.

Čvrsto vjerujem u to.


Slazem se od reci do reci :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








118
poruka na forumu
280 2811



post # 9 | 2013-03-16 , 6:50 AM

Jednog volim a u drugog sam se ovde zaljubila :D


“And I urge you to please notice when you are happy, and exclaim or murmur or think at some point, 'If this isn't nice, I don't know what is.”








130
poruka na forumu
333 2852



post # 10 | 2013-04-22 , 9:50 PM

Quote (Iustitia1989)
Ma da, ako ja vjerujem u to onda nek me sad ubode pčela (ups, nema ih) :P

Osoba može voljeti više ljudi u isto vrijeme,ali te ljubavi nisu iste i ne mogu biti iste.
Postoji ljubav za prijatelje, za prirodu, za muziku, za osobu suprotnog ili istog pola itd, itd.
Mislim da se to više odnosi na osobe koje ne znaju da razdvoje prijateljsku ljubav od partnerske.

Čvrsto vjerujem u to.


U potunosti se slazem i pozdrvljam!!!


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








123
poruka na forumu
299 1417



post # 11 | 2013-06-12 , 0:19 AM

Quote (strumfeta_mala)
meni se desilo nedavno nesto cudno na posluu..pa sam se moral malo prdrmati i reci sebii: Halo bleso jedna nije to vrijedno toga to su samo neki cudno siptomi...


Ljubav, simpatija, osecanja ili samo hemija, sticaj okolnosti i trenutnog stanja.... Nazalost nista nije sigurno, ali ipak u svemu treba razmisliti o ovome sto je moja kumica strumfeta_mala napisala i sve se ustvari svodi na to kada si u vezi... "NIJE TO VREDNO TOGA" ili "DA LI JE TO VREDNO TOGA" :D

Mada neko bi na ovo rekao, ukoliko postoje simptomi verovatno postoji i oboljenje. Sve je stvar subjektivnog misljenja zar ne :D


Život je ono što nam se događa dok pravimo druge planove....








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 12 | 2013-06-12 , 1:52 PM

Quote (jabozza)
"NIJE TO VREDNO TOGA" ili "DA LI JE TO VREDNO TOGA"

kume... neznas ti moje jade... pitanje je sad: Biti ili nebiti.... Da LI je ili Nije vrijednoo... a to mogu saznatii samo onda i onda
ako uradii....

nema vise simptoma.... dosla ova tvoja kumica sebii :) ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








314
poruka na forumu
456 4349



post # 13 | 2013-06-12 , 6:54 PM

Quote
Teoriski je moguće biti zaljubljen u dvije osobe , premda se to vrlo rijetko događa jer nije uobičajno da se istovremeno pojave dvije osobe za koje mislite da su idealni i ne mozete se odlučiti.


Po meni, ovo nije tacno! To bi znacilo da sam ja i sama podijeljena licnost, a to je jedna vrsta psihoze! xd Salim se, nikad ne bih mogla voljeti dvije osobe, jer ne bih dopustila sebi da stvorim takvu bliskost prema dva muskarca. To bi znacilo da varam i jednog i drugog, a prvenstveno sebe! Ne bih se nikad upustila u tako nesto. Ako si sa nekim u vezi/braku, po meni treba biti vjeran i drzati sve ostale na distanci ili biti posten, pa ako ne volis - raziđi se , pa tek onda otvaraj nove frontove,a ne radi to u vezi ili braku.

Moje srce pripada samo jednom muskarcu, sa kojim sam bila i jos uvijek sam spremna na sve uspone i padove u zivotu, i njegovo ce biti do daljnjeg! :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 14 | 2013-06-12 , 8:14 PM

Quote (Veštica)
To bi znacilo da varam i jednog i drugog, a prvenstveno sebe! Ne bih se nikad upustila u tako nesto. Ako si sa nekim u vezi/braku, po meni treba biti vjeran i drzati sve ostale na distanci ili biti posten, pa ako ne volis - raziđi se , pa tek onda otvaraj nove frontove,a ne radi to u vezi ili braku.

Sa ovim se slazem potpuno... to si u pravu i iza toga stojim i podrzavam to :

Zanimalo me misljenje vase sta mislite o tome, jer sam citala i u jednom Magazinu o ovom.. bla... nekad se je jednostavno tesk odluciti ne neke stvari u zivotu.. a svi znamoo da jeLJUBAVNEŠTO najljepše što se moze dogoditi i nešto što čovjeka zbuni .. da ni on ponekad ne zna sta sam sa sobom... a kamoli sa svojim Srcem.... %) %) %)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 15 | 2013-06-20 , 10:04 AM

Jeste ako jednu sazalevamo pa ju volimo iz tog razloga a drugu srcem :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je moguce voljeti dvije osobe istovremeno!!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]