Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Razdaljina u Ljubavi bitna ili nebitna?
Razdaljina u Ljubavi bitna ili nebitna?






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 16 | 2013-03-23 , 7:23 PM

Quote (Morena)
Za povrsne ljude je bit veze, a za one koji malo promisljaju dublje i nije najvaznija stvar, ali dobro, subjektivna sam


pa i ja sam rekla da je to za neke ljude bitnoo .....eh generacijoo...

hehehehhe.... ma zivjela ljubav ko u nju vjeruje daljina ne prestavlja problem :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 17 | 2013-03-26 , 2:51 AM

Jao meni je bitna :( takva sam osoba da jednostavno ako nije blizu mene nego ko zna gde kriziram nenormalno :( valjda sam velika maza koja uvek zahteva paznju i zagrljaj :) Naravno ima osoba kojima udaljenost ne prija jer su iskomplexirane da ce biti smenjene sa nekom lepsom curom u daljini... sto je glupost .. mada nije da nije moguce . .. to sve zavisi od osobe sa kojom ste ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








595
poruka na forumu
418 2745



post # 18 | 2013-03-29 , 4:11 PM

...i jeste i nije....sve zavisi od osoba, navika i ugla gledanja...mozda je to jedna od tzv prepreka, ali u sustini ljubav je svestrana i sveobuhvatna tako da je daljina nesto sto ide uz nju...postoje osobe koje su svakodnevno zajedno a tako su daleke jedna drugoj....a nekima pak ljubav gazi kilometre...poverenje, strpljenje, istrajnost - bitne stvari kada je daljina u pitanju... :D


Životna igra je najvatreniji događaj koji može da se dogodi, kroz sav taj proces delovanja života dešavaju se dosta neobične, neočekivane, neodoljive stvari...ne meri se sekundama vec trenucima koji su nam oduzeli dah, zato se treba prepustiti svim čarima koje nudi i pruža... :)








142
poruka na forumu
234 1993



post # 19 | 2013-04-05 , 2:51 AM

JAKO BITNA... veze na daljinu ne uspijevaju! probao, zaje*o se... a od sad odmah prekidam takve veze.


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 20 | 2013-04-05 , 6:02 PM

Quote (LoveDoctor)
JAKO BITNA... veze na daljinu ne uspijevaju! probao, zaje*o se... a od sad odmah prekidam takve veze.


Podrzavam totalno ;) ne znam kako neko moze da uspe tako ;) "volim te" telefonom nije isto kao uzivo ;) a pritom posle nekog vremena shvati da ti ta osoba i nije bitna da mozes i bez nje i pocinje hladjenje :(


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 21 | 2013-04-08 , 4:23 PM

Da volimo nebitna je razdaljina naravno ljubav nema granicu
ali uz to dolazi patnja problemi sve to ima svoje

Takodje u vezi dvoje koji su jedno s drugom 24h od pocetka kad tad ali u skorije vreme docice tren zasicenja i onoga trebami vazduga.
Zato kazem niti se meri kilometrima niti ju mozemo gusiti.










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 22 | 2013-04-08 , 11:15 PM

Quote (Dusomoja)
ali uz to dolazi patnja problemi sve to ima svoje


Slazem se sa tobom. Koliko je lepo, toliko zna i da zaboli.

Ali jednostavno ili se upustimo svesno u takvu vezu i trudimo se da opstane ili ne.

Pricam iz licnog iskustva, jer sam u takvoj vezi, nije to sad neka prevelika daljina, ali moglo bi se reci da je veza na daljinu jer nismo u mogucnosti da se vidjamo svaki dan.
Za sad mi je lepo, veza ide svojim tokom.
Naravno da ima dana kad mi toliko fali, da prosto ne mogu da se kontrolisem, budem tuzna jer ne mogu da ga zagrlim kad to jako zelim.
Ali svesno sam usla u sve to, prihvatila sam, jer mislim da je osoba zbog koje vredi preuzeti takav rizik i do kraja izgurati sva iskusenja. I obostrana zelja psotoji.
Naravno jos neko vreme ce tako biti, pa cemo to menjati :) Mislim smanjicemo br kilometara koji je izmedju nas, al otom potom. :)


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥





  Orion



203
poruka na forumu
228 1631



post # 23 | 2013-04-08 , 11:31 PM

svaka cast onima kojima to uspijeva....treba imati dosta strpljenja, tolerancije i povjerenja....

mislim da meni osobno to ne bi islo...volim da je tu blizu :p


Poruku je menjao/la Orion - Ponedeljak, 2013-04-08, 11:37 PM


╔═══╗ ♪
║███║ ♫ [ ғʀᴇᴅᴅɪᴇ ᴍᴇʀᴄᴜʀʏ - A kind of magiC ]
║ (●) ♫
╚═══╝♪♪ ▄ █ ▄ █ ▄ ▄ █ ▄ █ ▄ █
ᴍɪɴ●- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - ●ᴍᴀx








399
poruka na forumu
155 997



post # 24 | 2013-04-09 , 12:12 PM

mislim da je bitna, barem meni... :) ne moram ja da ga vidjam svaki dan, ali znam da je tu negde, da može doći na moj poziv i u sred noći.. :)


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 25 | 2013-04-10 , 5:22 AM

Quote (Kajolani)
mislim da je bitna, barem meni... ne moram ja da ga vidjam svaki dan, ali znam da je tu negde, da može doći na moj poziv i u sred noći..


Podrzavam te Kajo s obrnutim avatarom :p ahaha.... Meni treba isto neko ko ce me zagrliti ili koji ce biti tu uz mene kad mi je najteze . Ne mora 24h samo da znam da mogu da se oslonim da kad ga pozovem da moze da mi se nadje :) Iako jako retko cimam tako nekog lepo je znati da taj neko postoji :)

Takodje daljina utice na moje raspolozenje :) Nisam razmazena samo volim paznju i ako osetim da je nema postajem kao u periodu PMS-a :) Nepodnosljiva ! :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 26 | 2013-04-10 , 12:30 PM

Mislim da je ljubav na daljinu moguća ali teška i konplikovana treba čovek biti jak mentalno, fizički i prosto mora ima snažnu ličnost da bude razvijen konpletno.
Sad ko nemože u ljubavi prevazići prepreke u daljinii znači ta ljubav nije nit prava ni jaka. Osobe koje moraju imati stalno ili često nekoga pored sebe pate obično od nedostatka sex-a, pažnje i razmažene su uglavnom jer nisu dovoljno mentalno jake i razvijene :D


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Sreda, 2013-04-10, 12:31 PM








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 27 | 2013-04-11 , 2:47 AM

Quote (Alice-In-Chain)
Sad ko nemože u ljubavi prevazići prepreke u daljinii znači ta ljubav nije nit prava ni jaka. Osobe koje moraju imati stalno ili često nekoga pored sebe pate obično od nedostatka sex-a, pažnje i razmažene su uglavnom jer nisu dovoljno mentalno jake i razvijene


Alice-In-Chain, Ahahahahhahahahhaa osecam se prozvanom zbog mog prethodnog posta :p


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








592
poruka na forumu
208 1412



post # 28 | 2013-04-12 , 1:25 PM

Quote (majce_bg)
Alice-In-Chain, Ahahahahhahahahhaa osecam se prozvanom zbog mog prethodnog posta

Nemaš potrebe to je tvoje mišljenje i karakter i ja to cenim. Al moram se obazreti na cinjenice kojih ima na tonu. Šta misliš kako je suprugama moreplovaca, pilota, turističkih agenata il prosto ljudi koji zbog posla nemogu biti stalno zajedno. Recimo kapetani brodova ili ribolovci. Hiljadama godina oni idu na more i dolaze kući na par meseci samo van sezone al opet zavole se, stupe u brak podižu decu i ostare zajedno. Stvar je samo karaktera psihe i koko je ko čvrst i iskreno voli i podržava svog partnera, daljina je prepreka koji slabi nemogu pređu jer ljubav im nije prava i jaka, većinom je to zaljubljenost neka površna. Slažem se da je daljina bitna za vezu al za prave ljude i osobe koje se vole jedna prepreka koja čak može i da im učvrsti vezu.


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Petak, 2013-04-12, 1:34 PM





  Admin



1928
poruka na forumu
663 2820



post # 29 | 2013-04-12 , 1:38 PM

Quote (Alice-In-Chain)
Šta misliš kako je suprugama moreplovaca, pilota, turističkih agenata il prosto ljudi koji zbog posla nemogu biti stalno zajedno. Recimo kapetani brodova ili ribolovci. Hiljadama godina oni idu na more i dolaze kući na par meseci samo van sezone al opet zavole se, stupe u brak podižu decu i ostare zajedno. Stvar je samo karaktera psihe i koko je ko čvrst i iskreno voli i podržava svog partnera, daljina je prepreka koji slabi nemogu pređu jer ljubav im nije prava i jaka, većinom je to zaljubljenost neka površna.


vecinom one ( cast izuzetcima) zavrse kod nekoga u krevetu ko i njihovi muzevi i kad se sretnu niko nista ne spominje svima super xd

aj kotam da se trenutno nalazimo u 1950-tim pa da se ovako misli ja bih prvi voleo da je tako al pored svega sto vidjate svaki dan oko sebe, na ulici, na Tv-u ma gde god da se okrenes tvrdeti da je tako ne verujem, ,mislim ima izuzetaka to stoji al odnos je trenutno takav da vode oni "zlocesti" :p :)








592
poruka na forumu
208 1412



post # 30 | 2013-04-12 , 1:53 PM

Quote (Admin)
vecinom one ( cast izuzetcima) zavrse kod nekoga u krevetu ko i njihovi muzevi i kad se sretnu niko nista ne spominje svima super

S ovim se slažem totalno, al niko nije ni pominjo seks več je veza u pitanju . Možda se neka kreše sa celim selom, a kapetan broda kreše u svakoj luci al neće napuste brak il decu zbog toga il ako se vole nit o tome blebetaju kad su zajedno dal neka bolja u krevetu il neko u nekom u selu. Ko je zaljubljen u sex ima i javna kuća tamo meni su sve profi al neču ih izvodim na piće nit stupim u vezu sa takima da živimo il mi rađaju decu, može očas posla rodi mi i crnca xd


Poruku je menjao/la Alice-In-Chain - Petak, 2013-04-12, 1:57 PM


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Razdaljina u Ljubavi bitna ili nebitna?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]