• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Provjera.... (provjeravate li partnera)
Provjera....






3268
poruka na forumu
448 1828



post # 1 | 2013-03-23 , 0:44 AM

Istraživanje je pokazalo da većina žena provjeri potencijalnog momka na nekoj od društvenih mreža prije nego izađe na sastanak sa njim :)
Provjeravate li Vi svog partnera na FB? :)



Fajlovi: 4747022.jpg (10.4 Kb)

Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








592
poruka na forumu
208 1412



post # 2 | 2013-03-23 , 11:36 PM

Jok more, jedino preko slike na skajpu. Na FB imam 5 profila na jednom sam ekstra plavuša izginuše za br. telofona i da stavim još neku sliku a ja se nedam samo avatar stoji xd








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-03-25 , 1:00 AM

lele E pa kad bi to jos radila onda bi se dobrovoljno prijavila u veselu kucu :D
Ja cu njega istraziti brows2 bez google od dole prema gore :D










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 4 | 2013-03-26 , 4:06 AM

Hahahhaahhahahaha pogodi me tema u srz mene ;) ja se jako nerviram oko toga ;) alii me vise nervira jer moram biti fina i ne smarati ga na tu temu a vidim da mu se likuse bacaju oko vrata prosto ;) a znam suvise dobro zene da bih mogla da procenim sta mi se svidja kod njihovog ponasanja a sta ne ;)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 5 | 2013-03-26 , 5:45 AM

Sve je bilo bolje dok nije bilo tih drustvenih mreza :) ovako, samo ulivaju crv sumnje u vezu,s obzirom na to kakvih sve cura ima, koje ni ne misle jel decko slobodan ili ne, nego se daju u akciju.
Ali opet poverenje je najvaznije u vezi..i s te strane ne bi trebalo sumnjati.
Ali ja sam zena i uvek imam u glavi 100 pitanja i 100 potpitanja, 100 zasto, 1000 zato. :) ponekad sam sama sebi smesna.
Mogu samo reci da moj decko nema fb profil,, ali da ga ima, uredno bi ja sve to ispratila :) onako dostojanstveno :D


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 6 | 2013-03-26 , 1:03 PM

Quote (Morena)
Sve je bilo bolje dok nije bilo tih drustvenih mreza ovako, samo ulivaju crv sumnje u vezu,s obzirom na to kakvih sve cura ima, koje ni ne misle jel decko slobodan ili ne, nego se daju u akciju. Ali opet poverenje je najvaznije u vezi..i s te strane ne bi trebalo sumnjati. Ali ja sam zena i uvek imam u glavi 100 pitanja i 100 potpitanja, 100 zasto, 1000 zato. ponekad sam sama sebi smesna. Mogu samo reci da moj decko nema fb profil,, ali da ga ima, uredno bi ja sve to ispratila onako dostojanstveno


Kraljica ! Podrzavam te od reci do reci ! hug


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-03-29 , 0:29 AM

Quote (Morena)
Sve je bilo bolje dok nije bilo tih drustvenih mreza ovako, samo ulivaju crv sumnje u vezu,s obzirom na to kakvih sve cura ima, koje ni ne misle jel decko slobodan ili ne, nego se daju u akciju.
Ali opet poverenje je najvaznije u vezi..i s te strane ne bi trebalo sumnjati.
Ali ja sam zena i uvek imam u glavi 100 pitanja i 100 potpitanja, 100 zasto, 1000 zato. ponekad sam sama sebi smesna.
Mogu samo reci da moj decko nema fb profil,, ali da ga ima, uredno bi ja sve to ispratila onako dostojanstveno


:D
pa ima fb..pa sam ja to na pocetku fino da kazem uriktala tako da ..nema toga hahahhaahah....ja imam pristup njegovim podacima hhahhahah


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-04-08 , 4:28 PM

Nisam neko ko proverava ali to ne znaci da mu sve verujem.
Pokusam se smiriti ako je nesot pokusam sebi reci tako i tako ali ne uspijem i vec sav rekla ono sto netreba
znaci kad bi uz to sve jos i proveravala onda mi netreba partner zivecu sama.
Tako isto ocekujem da me se pitam jer sa razgovorom mozemo sve resiti osim naravno ako on ili ja slucajno na nesto naletimo
i opet cu reci razgovarajmo ajde stavicemo karte na stol

Necu ga lagati necu ga ubedjivati nije tako ako se uverio sam.
Niti cu ga siliti da mi kaze ono sto nije niti kopati po njegovim stvarima ne to bedu sebi necu dozvoliti.
Ili cu verovati ili ne
Ali ako skontam petlja nesto bolje mu je da nestane sam :D










278
poruka na forumu
43 244



post # 9 | 2015-07-25 , 12:00 PM

apsolutno ne


Ako želite da budete nešto posebno-budite ono što jeste!








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2015-07-27 , 12:59 PM

evo ima jednu godinu dana kako nisam tako nesto uradila... nemam valjda potrebuu...(mada sam prije znala uci prosvrljati i vidjeti sta reci ima likakvo sumnjivo lice B) B) B) B) )
ne ulazim kako treba na svoj prof. da udjem na njegov...
kako ima ovaj wacapp i viber vecinom se tamo sa svima cujem ... na fb provedem 5 min nekad ni tolikoo ..
cak se necu da javljam na njegov tef, kad ga ko zove .. :D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 11 | 2016-05-25 , 8:07 PM

Dzaba joj sto provjerava, kad ja imam ove tajne privatne profile hehe, ne ozbiljno ne krijem nista, al bi me iznerviralo malo kad bi znao da njuska okolo i da nevjeruje onome sto kazem.


Poruku je menjao/la Fox1e® - Sreda, 2016-05-25, 8:15 PM




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Provjera.... (provjeravate li partnera)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]