• Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » S ovakvim ženama muškarci žele vezu
S ovakvim ženama muškarci žele vezu
S kojom biste vi bili u vezi?
1.Gospođica slatkica[ 9 ][39.13%]
2.Gospođica ravnopravnost[ 2 ][8.70%]
3.Gospođica seksi[ 8 ][34.78%]
4.Najbolja prijateljica[ 9 ][39.13%]
5.Direktna[ 6 ][26.09%]
6.Nezavisna[ 3 ][13.04%]
Answers total: 23



  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 1 | 2013-04-26 , 7:37 PM

GOSPOĐICA SLATKICA

Ona je uvek pozitivna, slatka, zadovoljna životom i pravi je užitak biti u njenom društvu. Nema ni trunke zla u sebi i uvek je na raspolaganju. Muškarci ih obožavaju.



GOSPOĐICA RAVNOPRAVNOST
Ona je feminiskinja, ali ne mrzi muškarce. Naprotiv, voli ih i poštuje i jako se dobro slaže s njima. Pametna je, zabavna i otvorena za mnoga nova iskustva. Veruje u partnersku ravnopravnost i ne ponaša se kao slaba i nezaštićena devojčica.



GOSPOĐICA SEKSI
Ona voli muškarce i voli seks. Nije promiskuitetna i ne koristi seks kao manipulaciju, nego jednostavno uživa u njemu. To se na njoj i vidi, jer zrači seksipilom. Žene ih baš i ne vole, ali zato muškarci gube glavu za njima. Veza s njima čisti je užitak.

NAJBOLJA PRIJATELJICA
Ona je vrlo slična Slatkici. Brižna je, uvek je tu za svog partnera, mogu da razgovaraju o svemu, imaju zajedničke interese. One su sigurna luka za svoje partnere i zato ih muškarci čuvaju kao pravo blago.



DIREKTNA
To je žena koja zna šta želi i ne boji se to jasno da pokaže. Jaka je i nema problema s tim da preuzme inicijativu i prva pozove muškarca da izađu. Njima su dorasli snažni muškarci koji znaju sa snažnim ženama. Oni koji to mogu, imaju sjajnu partnerku i divnu vezu.



NEZAVISNA
Ona je snažna, hrabra, pametna i sposobna. Ima organizovan život i ne treba muškarca da je usreći i da joj ispunjava slobodno vreme. Ona je u pravom smislu partner, jer nije očajna za muškarcem. Neki muškarci ih se boje, ali jako greše, jer su, prema nekim stvarima, gotovo idealne.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-04-26 , 10:08 PM

Quote (Impi)
GOSPOĐICA SEKSI

Quote (Impi)
NAJBOLJA PRIJATELJICA


Eh boze da sam ja musko !!!!! :D
Nebi znala od ove dve koju bi :D










295
poruka na forumu
45 307



post # 3 | 2013-04-26 , 10:54 PM

Ja vec ne znam, hahaha :P


My life, my rules!








592
poruka na forumu
208 1412



post # 4 | 2013-04-28 , 3:00 AM

Quote (Impi)
DIREKTNA
To je žena koja zna šta želi i ne boji se to jasno da pokaže. Jaka je i nema problema s tim da preuzme inicijativu i prva pozove muškarca da izađu. Njima su dorasli snažni muškarci koji znaju sa snažnim ženama. Oni koji to mogu, imaju sjajnu partnerku i divnu vezu.

Ovo je banja bar za mene. Nevolim kad neka počne mi tvrdi pazar ko sir i kajmak neka što prodaje na pijacu
lele Volo sam ranije malo flertovati i zavoditi žene kad sam bio mlađi, al sve više volim kad neka kaže doši vamo malo da se poigramo :D

Quote (Impi)
NAJBOLJA PRIJATELJICA

A ovom nemogu da odolim :p








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 5 | 2013-04-28 , 5:51 AM

Quote (Impi)
GOSPOĐICA SLATKICA Ona je uvek pozitivna, slatka, zadovoljna životom i pravi je užitak biti u njenom društvu. Nema ni trunke zla u sebi i uvek je na raspolaganju. Muškarci ih obožavaju.


Quote (Impi)
NAJBOLJA PRIJATELJICA Ona je vrlo slična Slatkici. Brižna je, uvek je tu za svog partnera, mogu da razgovaraju o svemu, imaju zajedničke interese. One su sigurna luka za svoje partnere i zato ih muškarci čuvaju kao pravo blago.


Quote (Impi)
DIREKTNA To je žena koja zna šta želi i ne boji se to jasno da pokaže. Jaka je i nema problema s tim da preuzme inicijativu i prva pozove muškarca da izađu. Njima su dorasli snažni muškarci koji znaju sa snažnim ženama. Oni koji to mogu, imaju sjajnu partnerku i divnu vezu.


Sto kaze Dusomoja da sam musko ja mislim da bi savrsena cura bila kombinacija ove tri ;)

Sta je bre ovo Vladii only for mens ? xd


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-05-02 , 11:48 PM

Quote (Impi)
NAJBOLJA PRIJATELJICA

Quote (Impi)
DIREKTNA


e ja bi ove dvije da sam musko :D xd AL nisam hhahhahah


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 7 | 2013-05-03 , 0:17 AM

Direktna to je naj bolje direktan udarac hahahaha

Najvise sam se nasla u gosp. slatkicu to lici na mene :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 8 | 2013-05-03 , 6:18 AM

Quote (mirela)
Najvise sam se nasla u gosp. slatkicu to lici na mene


Ja mislim hany da ovo vise ide uz tebe ;) :p

Quote (Impi)
GOSPOĐICA SEKSI Ona voli muškarce i voli seks. Nije promiskuitetna i ne koristi seks kao manipulaciju, nego jednostavno uživa u njemu. To se na njoj i vidi, jer zrači seksipilom. Žene ih baš i ne vole, ali zato muškarci gube glavu za njima. Veza s njima čisti je užitak.


cmok


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








130
poruka na forumu
333 2852



post # 9 | 2013-05-03 , 8:47 AM

Quote (Impi)
GOSPOĐICA SLATKICA

Ona je uvek pozitivna, slatka, zadovoljna životom i pravi je užitak biti u njenom društvu. Nema ni trunke zla u sebi i uvek je na raspolaganju. Muškarci ih obožavaju.

Quote (Impi)
GOSPOĐICA SEKSI
Ona voli muškarce i voli seks. Nije promiskuitetna i ne koristi seks kao manipulaciju, nego jednostavno uživa u njemu. To se na njoj i vidi, jer zrači seksipilom. Žene ih baš i ne vole, ali zato muškarci gube glavu za njima. Veza s njima čisti je užitak.


Quote (Impi)
NAJBOLJA PRIJATELJICA
Ona je vrlo slična Slatkici. Brižna je, uvek je tu za svog partnera, mogu da razgovaraju o svemu, imaju zajedničke interese. One su sigurna luka za svoje partnere i zato ih muškarci čuvaju kao pravo blago.


Ja ja da sam musko ja bih izabrala jednu od ove tri! Ili tri u jedan, sto jako tesko naci. Mada postoji i ona opcija da se te tri osobe ne poznaju :D :D :D .

pospana pospana pospana


Pazi sta zelis, mozda se ostvari!!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 10 | 2013-05-03 , 1:12 PM

Winx87, da sam musko bila bih najbolja u svemu .Svaka devojka bi se uzelela mene hahahahahahaha

BILA BI TRI U JEDAN :D


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 11 | 2013-05-04 , 8:59 AM

Quote (mirela)
Svaka devojka bi se uzelela mene

pa sad ako te jure lezbosi nemora da se hvalis :p :p :p





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 12 | 2013-05-04 , 9:13 AM

Direktna










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 13 | 2013-05-04 , 12:16 PM

Impi,HRCAK Kad god idem negde mene svi jure.. hahaha a kad mi pridju muskarci i zene kazu da sam najlepsa plavooka sirena :)

Lezbose tebi ostavljam jer znam da ces se nekako SNACI sa njima :p :p hahaha


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








75
poruka na forumu
18 183



post # 14 | 2013-05-05 , 10:39 PM

direktna,perverzna,slatka,pametna,energicna,pozitivna,dama nadam se da ne trazim previse :D a i da trazim bmk ovo je moj zivot :D










869
poruka na forumu
1519 5936



post # 15 | 2013-05-05 , 10:56 PM

JahRastafarI93, to lici na mene hahahaha


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » S ovakvim ženama muškarci žele vezu
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]