• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarac odbija sex
Muskarac odbija sex






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-04-30 , 2:59 PM

Za veliko cudo ali eto desi se i to da muskarac odbije sex.

Sta mislite koji su to razlozi?

Mozemo li sad ovdje nagadjati ili ce nam neki to da pojasne :p

Ja nap da sam musko odbila bi ako me ne privlaci ili ako se radi o higijenskim stvarina tj ne cistoca.










399
poruka na forumu
155 997



post # 2 | 2013-04-30 , 3:05 PM

i ja mislim da bi odbili zbog nehigijene, neprivlačnostii i hmmmm... šta ja znam, ako su u vezi/braku, mada za pojedince to ne predstavlja prepreku..


Koliko me je ko tražio, toliko me je i otkrio. Koliko me otkrio, toliko me je zaslužio. I dajem sve, tek kada ima ko da sve i ponese..








142
poruka na forumu
234 1993



post # 3 | 2013-04-30 , 8:21 PM

Puno je razloga za odbijanje sexa... ali mogao bih govoriti samo sto se tice mojih iskustava.

jednom me totalno pijana cura zvala da dodjem kod nje u i odveo sam je raspremio i stavio u krevet...
cak mi je i govorila: "hajde spavaj sa mnom" ja nisam htio... iako nisam bio ni u kakvoj vezi ili bilo sta... razlog je samo zato sto je pijana i nisam siguran da li bi ona to zeljela da je trijezna... a i dosta je raje koja poznaje i nju i mene nisam htio da poslije bude neka prica da sam je ja samo iskoristio... jer kad bi takav njen stav bio poslije kad se otrijezni ja bih se ojsecao kao da sam je silovao iako se ona nudila... (i saam sam napravio dosta gluposti pod uticajem alcohola tako da ovo nisam htio)

ili kad sam u vezi ne bih nikad spavao sa drugom curom mozda da izgleda kao Jessica Alba pa je ne bih mogao odbiti... ali ovako mogu da tvrdim da znam biti vjeran jer bio sam u situacijama kad sam govorio NE. Lako je biti vjeran kad nemas priliku da prevaris... pogotovo ne mogu da shvatim ljude koji prevare djevojku sa nekom duplo losijom od nje...


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 4 | 2013-04-30 , 8:42 PM



Stop nasilju nad muskarcima :D :D :D

ja sam odbijao zbog mnogih sitnica :D :D :D mozda nije uvek problem u nama mozda u vama xd








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 5 | 2013-04-30 , 9:55 PM

Seksualno odbijanje nije prijatno ni ženama ni muškarcima.Nemora znaciti ako te odbije partner pa mi zene odmah udaramo mislima ETO IMA DRUGU zbunjen ako tu noc nije mogao da radi sklekove sledeci put ce sigurno upaliti motor hahaha

Mene kad zaboli glava ili nije mi nekad dobro moj dragi tresne u glas i kaze dodji vamo da ti dam terapiju hahahahahahaha


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2017-04-03 , 10:47 PM

hahha lol zar postoji i taj :D koji kaze NE! zEmljo! 

NISAM odavno koracala ovim forumom :D 
a sto me ova tema nasmija lol :lol: 

Pa ako postoji taj koji odbija sexs od vlastite cure /zene, za mene taj nesto muti , tu mi je nesto sumljivo ,nema tu necu , kako mi mozemo da za njih uvijek budemo spremen, tako i oni trebaju i za nas da budu.
a ako nece uh to mora da nadje bas dobar izgovor a ne onaj : BOLI ME GLAVA(kao mi zene,mada ima odg. i na to ... kaze se rasiris noge i sve prodje pa i glava )
Kaze pod stresom , pa svi znamo da je sexs bre ljek za sve :D 
uhh :d svasta bih ispisala al mi se nada :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Muskarac odbija sex
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]