• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako da ga navedete da se zaljubi u vas
Kako da ga navedete da se zaljubi u vas






5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 1 | 2013-04-30 , 11:47 PM


Žene često odmah pokazuju svoju želju da se emotivno povežu posle odličnog seksa. One postaju ultra-prilagodljive i apsurdno pažljive i nježne prema tom muškarcu. A takvo ponašanje u datoj situaciji ne može biti gore.
Kao prvo, dobar seks (ili bilo kakav seks) ne bi smio da vas pretvori u "gugutavu", ludo zaljubljenu emotivku. Puno pametnija taktika je da preokrenete stvar, ne kažete mu ništa, ne pokažete nikakvu reakciju i ostavite ga da razmišlja o tome šta vi mislite o svemu tome dok oboje tonete u san. A posle toga sledite ovih pet koraka i pretvorite njegovu požudu u ljubav:

Ali bez brige! Moguće je prevladati ovaj kritični trenutak i pretvoriti tog zavodnika koji se boji obaveze u potpuno predanog dečka.
1. korak:

Pošto mu pokažete šta sve znate u krevetu, odmaknite se od njega. Povucite se na drugi kraj kreveta i nemojte inicirati fizički kontakt. Ako ga on podstrekne, nemojte ga baš odgurnuti, ali nemojte ni reagirati. A onda lijepo zaspite snom seksi pravednice.

2. korak:

Jutro posle. Iznenadite ga i inicirajte još jedan ludu uzavrelu sekskapadu. Zadovoljite sebe, zadovoljite njega i onda se lijepo pokupite i idite kući – bez ikakvih pokazivanja emocija ili dugačkih pozdrava.

3. korak:

Nemojte se vi njemu prva javiti. Koliko god mu trebalo, čak i ako je to nedjelju dana, neka on vas kontaktira prvi.

4. korak:

Nemojte odmah biti dostupni. Svi znamo onu – ljudi žele ono što ne mogu imati. Tako i vi nemojte odmah, čim se javi, pristati na sastanak koji nudi. Recite mu da baš onda ne možete jer ste, nažalost, već nešto isplanirali. Sastanak dogovorite za bar nedelju dana kasnije.

5. korak:

Idući put kada se nađete, pobrinite se da to ne uključuje seks. Dogovorite se za kavu, večeru ili kino i onda smislite neki razlog zašto ne možete do njega ili on kod vas. Na tom dejtu s njim se povežite emotivno. Razgovor neka bude dublji i intimniji nego ranije, ali nikako nemojte pretjerivati ili mu otkrivati svoja osjećanja prema njemu. I nemojte spominjati odličan seks koji ste imali. Ako ga on spomene, samo se nasmješite i nemojte ništa komentarisati. On sada zna šta vi sve možete u krevetu, pokažite mu šta sve možete van njega

Zaintrigrirajte njegovu glavu koja je iznad pojasa i iduća noć prepuna strasti imaće i emotivni element koji ste želeli od samog početka!


Fajlovi: 1258673.jpg (198.7 Kb)

Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Utorak, 2013-04-30, 11:51 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-05-01 , 9:21 PM

lele Nema tu navodjenja i matematike to ili ce da se desi ili ne
Ako devojka poseduje ono sto ga privlaci zaljubice se ako je ko bomba a kad progovori glupa
jbg covek mora da razmisli :D










2137
poruka na forumu
904 4467



post # 3 | 2013-05-01 , 10:37 PM

Devojke moje, budite takve kakve jeste, bez ikakvog foliranja, e ako im se takve prirodne, svoje ne svidite, nek idu dalje u potragu..i vi nastavite traziti onog ko ce vas ceniti zbog onoga sto jeste..

Mislim da svaki decko voli videti lepu devojku, sto je i normalno, ali da ga najvise privuku i zadrze prirodne i spontane devojke.


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-05-01 , 10:40 PM

nema tu navodjenja... ili se desi ili ne...
to je jednostavno prirodni tok stvari....

Quote (Morena)
ali da ga najvise privuku i zadrze prirodne i spontane devojke.

slazem se... da da


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 5 | 2013-05-02 , 0:43 AM

xd xd xd pa da zaljubljivanje je raketa samo se navodi ka cilju xd xd xd








142
poruka na forumu
234 1993



post # 6 | 2013-05-02 , 1:10 AM



GOSPODIN OBJASNIO :)
Da osvojite muskarca ne treba vam 10 koraka... dovoljan je samo jedan... zove se...!!! (pogledajte video :p hhahahhaha) :p hahahahhah :D lol


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 7 | 2013-05-06 , 0:06 AM

Quote (LoveDoctor)
Da osvojite muskarca ne treba vam 10 koraka... dovoljan je samo jedan... zove se...

gledala film na kraju ipak ona pobijedii

A ovo su samo malii savijeti i trikovii kako da ga osvojite ako vec nemat kec u rukavu ili neznate kako bii,,,

a to dodje smao od sebe i desi se samo od sebe to znamo svi ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2017-06-09 , 10:25 PM

Iako mi nije bas do smjeha ali me naslov teme nasmejao da
Devojke ako imate taj problem obratite se KISSME
On vam ima upute hahaha pa mi kazite jel uspelo posto necu probavati .










829
poruka na forumu
588 3749



post # 9 | 2017-06-10 , 2:31 AM

hahahaha posto je tekst ove pesme toliko dugacak ,da niko normalan ne bi citao (vi samo izvolite  :D),samim tim vam mogu reci da me ova gospodjica iznad ceka na stazi 26.avgusta pa da navijamo za br.46 DOKTORA)  :) .... Nije ni svesna da ce preci zbog mene 100km :D .....


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!





  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 10 | 2017-06-10 , 3:54 AM

Maj lav, citao sam ove tvoje korake, i slazem se samo sa drugim. Jedva drzim glavu, planirao sam da napisem jedan kilometarski post, al slaba vajda.

Idem u neslaganje sa tvojim koracima, jedan po jedan, na brzinu. :D

- Ako smo vec spavali to vece, zasto bih opet trazio fizicki kontakt ? To traje i nema potrebe da trazim jos. Stavise, da se istusira i da ode najbolji moguci scenario. 

- Sa ovim se slazem... delimicno. Nema spavanja zajedno. :D

- Ponos. lol Nece ona meni, necu ja njoj. Priznajem, javljao sam se i ja prvi, ali javljale se i one meni, i drago mi je kad se devojka prva javi. Nemojte da mislite da ste izgubile nekakav rat koji vodite same sa sobom ako se prve javite. 

- Od jednostavnog pravite komplikovano. Svi mi odlicno znamo kako se zavrse ti sastanci posle nedelju dana. Zavrse se na fejsu. :D Pricamo o devojci sa kojom sam vec spavao, i necu toliko da se cimam oko nje. Vec je bila moja. Ako pristane da se vidimo kroz dan - dva, super, sve preko toga, slaba vajda. Postoje i one devojke koje nisu osetile moj dodir. :D

Tesko da ce se neko zaljubiti maj lav ako tebe slusa. :p

Sve ovo je previse komplikovano, i pored toliko nadmudrivanja i igrica, izgubi se smisao. Decko moze da se ne javi posle nedelju dana. Mozda nece sa vama da se vidi drugi put ako necete seks i tako dalje. Ako vam vec treba muskarac, pijte pivo, slusajte tehno, igrajte PES, nosite farmerice, pricajte viceve, salite se na svoj racun, lupajte gluposti, derite se, jer je kod nas u principu isto kao kod vas, nasmejte nas i mi cemo se zaljubiti. Budite lude i ja vam garantujem da ce zahtevi i poruke da prelivaju. :D

- Uf, ovaj peti sam zaboravio maj lav. Sa njim se vec slazem u potpunosti. :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 11 | 2017-06-10 , 2:38 PM

Quote Marko ()
Tesko da ce se neko zaljubiti maj lav ako tebe slusa

Hahah eh maj lav, nisu to gore moji savjeti... to nadjeno .. napisano .. aj da etoo komentarisemo te savjete 
A ti mene jako dobro znas da slusas kad ja pricam okac :p
Ja sam se vec izjasnila sto se tice teme: TO se dogodi samo od sebe :D 
Quote Marko ()
Nece ona meni, necu ja njoj. Priznajem, javljao sam se i ja prvi, ali javljale se i one meni, i drago mi je kad se devojka prva javi. Nemojte da mislite da ste izgubile nekakav rat koji vodite same sa sobom ako se prve javite.
 da sa ovim se slazem :p :p 
Nikad ne cekam da se on javi ili ja ... ako mi je stalo ja se javim ... nema tu da vidim ja jel njemu ili meni. a kad vidim da nema odg.. ja to zaobidjem u sirokom luku ... 

A sto se tice tog zaljubljivanja ... e pa  tu nema price .. kako da ga navedes .. to se ucini djelima ..
vidis sta on/ona voli pa ga/ju usrecujes sa tim malo stavrim :) 

A ovo sad novo zaljubljivanje preko fb i tih drugi stavri .. ma daj tu nema ljubavi... kaze lajka mi sliku svidjam mu se kuku, te ljubavi mi a sestroo ...


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








829
poruka na forumu
588 3749



post # 12 | 2017-06-11 , 0:28 AM

Ljudi koji vam djavo pa to je jednostavno hehe  >>>Poslusajte brows2   :D
https://www.youtube.com/watch?v=IkGdHVohgTo


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kako da ga navedete da se zaljubi u vas
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]