• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poslednja šansa ili ucena
Poslednja šansa ili ucena






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-05-02 , 10:31 AM

Partner je napravio istu gresku po ko zna koji put.
Jako smo ljuti i ne znamo sta raditi.
Koliko puta ste bili u situaciji da vam se to dogodi?
Da li vam je vec bio postavljen neki vid emotivnog ultimatuma?
Da li ste za poslednju sansu uz razgovor ili dajete ultimatum tj ucjenjujete partnera?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-05-03 , 6:56 PM

Quote Dusomoja
Da li ste za poslednju sansu uz razgovor ili dajete ultimatum tj ucjenjujete partnera?


Stavi mi ljubav ti na provjeru
dace ti moje srce ovjeru
ali ne pristajem na ucjenu
jer s tobom imam ozbiljnu namjeru ;) ;) :D :D

ovako ja to njemuu :p


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-05-06 , 0:10 AM

:D odlicno naravno ako nije dubooko zabrljano

Ja ne dajem nikome ultimatum samo sebi
Kad bi mi se desavalo kao sto u temi pise verujem doso bi dan kad nema vise ni prastanja ni ultimatuma
Ja samo nestanem jer nekad i reci izgube vrednost djabe se trose kad se ne slusaju :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-05-06 , 0:17 AM

Quote (Dusomoja)
ako nije dubooko zabrljano

ja jedino ne prastam prevaru i jos jednu stavar... to da musko digne ruku na zensko :/ :(

a ovo ostalo se sve moze nekako razgovrom rijestii,, ili sto ti kazes Majoo odem negdje kazem da me pusti da razmislim o tome svemu.. sto kako ..zasto ... i da odmorim moozak od toga svega i tih pitanja ... mislim ... ili kako SAKO kaze :
;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 5 | 2013-05-07 , 2:05 PM

Ucenjivanje ne volim jer tad znam osobu da postavim na mesto gde i pripada . I sa takvom osobom nema komunikacije i dobija suttt kartu zauvek....


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-05-24 , 6:39 PM

Kao sto se vec spominjali ucena ne dolazi u obzir ni u kom smislu ali covek mora znati koliko moze trpiti i da li se siplati

Volela sam naravno i to nekako nenormalno toliko ludo da opisati nemogu.
Trudila se ali mi se cinilo sto sam se vise trudila i zelela da uspijemo sve sam vise bila povredjena
neznam mozda sam i ja to cinila nesvesno ali nikad necu ni saznati.

Kazu prevara je grozna ne oprasta se lako NEZNAM nije mi se desila ali mislim da je moralno gazenje ljubavi takodje tesko
kad jako volite a neko tu ljubav gazi.
Dodjete do zakljucka da i dalje volite i mozda ce ta ljubav uvek biti tu ali ona ce sa vremenom da uvene isto kao i cvece bez vode.
Tesko je slusati bilo da u svemu ja gresim da uvek ja zabrljam da ja pricam u jednom danu razlicite price i na kraju kad cujem znam nisam te uvredio nicim zastanem i pitam se da li me je ikad voleo jer da je znao mi kako me uvredio.
Neko sam ko priza uvek priliku nekome ko pruza ruku i neprijatelju tako isto uvek kazem oprosti ako sam te icim povredila
Nebitno o kom je rec ja uvek sebe analiziram i sama sam svoj kriticar to je mozda zato sto nisam ja sebi na prvom mestu

U ovom slucaju tema ima jedan naslov moja prica nije pod tim naslovom ali mogu je ovdje svrstati
jer mi je jednom tako doslo kazem sebi hallo dosta te vise dosta niko nije vredan zvati se ljubavi ili drugom ako ne oseti kad ti je tesko .
Najteze je kad neko koga volimo ubije ljubav u nama.
Tad sami sebi kazemo sve su sanse ispucane dosta vise










314
poruka na forumu
15 192



post # 7 | 2013-05-27 , 0:40 AM

Ne volim da ucjenjujem ljude ,a pogotovo ne one koje volim :D

Kad neko napravi i ponovi jednu te istu grešku više puta onda smatram da nema tu više prilika jer su sve prilike ispucane.
Kad te neko voli i kad je nekom stalo do tebe, neće praviti te greške nego će razmisliti više puta šta njegovo ponašanje može da uradi Vašoj vezi i kako će uticati na nju.










592
poruka na forumu
208 1412



post # 8 | 2013-06-03 , 6:17 PM

Pa popustljiv sam dosta, zavisi i od vrste greške. Mogu čak i prevaru oprostiti u zavisnosti od okolnosti do koje je to došlo al ako neko neželi ispraviti svoju grešku iako zna da je u mogućnosti onda razlaz i ćaos to je već nepoštovanje partnera koji izgleda nemari za tebe ili šta ti misliš o tome.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 9 | 2016-03-04 , 8:53 AM

Kazu vreme cini svoje i mogu vam reci u nekim situacijama to osetim evo kao u ovoj temu mogu vam samo primer reci
a tek zivot vani ali dobro.
Ja danas kazem ovako : Da li je to naredba odakle taj zakon odakle ta sigurnost zar nije sudbina ta koja regira nama.
Nevalja ucenjivati nikoga da nebi bili ucenjeni, nevalja izgovarati zadnja sansa jer dok smo zivi sansa postoi za sve u zivotu verujte mi.




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poslednja šansa ili ucena
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]