Page 2 of 2«12
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poze koje odgovaraju vašem horoskopskom znaku
Poze koje odgovaraju vašem horoskopskom znaku

2776
poruka na forumu
1576 7470

post # 16 | 2013-06-06 , 3:35 PM

majce_bg, a poza nam je da nemam rijci ''dodj vamo te smotam ko tacke'' ahahahhahahahhahahhhahahahhahahahhahahahh

НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!

3442
poruka na forumu
2566 5061

post # 17 | 2014-05-06 , 7:20 PM

Quote Dusomoja ()
Ovan
Za uzbudljive Ovnove seks je prava avantura kojoj je malo začina uvek dobro došlo. Žena potrbuške leži na ivici kreveta tako da joj telo od struka visi preko ivice. Muškarac iza nje kleči na podu, naslanja ruke na njene bokove i diktira igru.

:p :D ma moze i ostale poze hahahaha

svet je u rukama onih koji imaju hrabrosti da sanjaju i da zive svoje snove

388
poruka na forumu
197 1136

post # 18 | 2014-05-06 , 7:37 PM

Quote Dusomoja ()
Lav
Muškarac leži na leđima, a žena sedi na njemu tako da ga gleda u oči. Žena se poigrava bokovima u svim smerovima.

Ovaj :) ;)

Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.
Volim te Filipe i Ivane, jako puno.

2162
poruka na forumu
2232 4418

post # 19 | 2014-05-07 , 1:35 AM

Quote Dusomoja ()
Rak
Osećajnim rakovima prija intima. "Spun" poza u kojoj muškarac i žena leže na boku pripijeni jedno uz drugo odličan je izbor. Ako želite da malo začinite onda žena savije gornji deo tela prema napred u L položaj, a muškarac diktira igru i privlači partnerku držeći je za kosu ili ramena.

:D :p andjeo andjeo

Aliis si licet, tibi non licet.

Vita

509
poruka na forumu
54 256

post # 20 | 2014-05-07 , 2:12 PM

Quote Dusomoja ()
Vaga
Misionarska poza će oduševiti sve Vage. Muškarac leži na partnerki naslonjen na ruke, a žena podiže noge na njegova ramena.

Ako ti tako kažeš... zvizdi

I am old enough to know only too well my good and bad qualities, which were often one in the same.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Poze koje odgovaraju vašem horoskopskom znaku
Page 2 of 2«12
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]