• Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nevinost in ili out
Nevinost in ili out






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-21 , 6:56 PM

Kad je vi prvu noc upropastite? :D

Sta je onda resenje, da je covek ozeni i tako ceo zivot je drzi nevinom ili sta? zbunjen :p

Kakav je gust u tome ?










142
poruka na forumu
234 1993



post # 2 | 2013-06-21 , 9:06 PM

Danas je lakse na bingu dobiti nego naci nevinu djevojku! :p


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








782
poruka na forumu
47 137



post # 3 | 2013-06-21 , 10:04 PM

Quote (LoveDoctor)
Danas je lakse na bingu dobiti nego naci nevinu djevojku!

lol

Potpuno se slazem....u moje vreme, ako nisi nevina ne mozes se udati... lol lol lol

Ma to ti je isto kao i prvi poljubac...malo ko je imao extra prvi poljubac...kamo srece da devojke imaju vise godina i mudrosti kad biraju osobu za prvi sex...bilo bi mnogo manje razocarenja i problema...
Ali, sve to mladost mnogo bolje podnese...
A cak imam i osecaj da ni nevinost nije vise na ceni...verovatno to muskarcima samo jos vise iskomplikuje stvar...kao ono "ma te se nikad neces resiti ako joj budes prvi", naravno, slobodno me ispravite ako gresim

:D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








3907
poruka na forumu
677 4248



post # 4 | 2013-06-21 , 10:14 PM

Muski sa ovog sajta su nevini i nemaju sta da pisu na ovu temu,ne zameri im,bolje da cute nego da lazu .


Poruku je menjao/la Korisnica - Petak, 2013-06-21, 10:15 PM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2013-06-21 , 10:18 PM

Korisnice...muskarci, generalno, ne bi trebali ni da ucestvuju u bilo kakvoj diskusiji na temu "poznavanje zena" dok ne napune 40 godina... :D


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








379
poruka na forumu
207 1209



post # 6 | 2013-06-21 , 10:24 PM

ajde nelupajte sada ovde. imala sam drugaricu kja je dugo bila nevina i kad god da je rekla momku da nece sa njime da spava posle 5 izlaska zato sto je nevina, svi su joj se smejali u lice i odbacili su je. Devojka je lepa ko bog, nakraju je spavala sa nekom budalom samo da bih mogla da kaze da nije nevina. Danas je svaka devojka koja je nevina glupaca. TAKO DA MUSKARCI NEMOJTE SADA IZIGRAVATI OVDE SVETCE.


Mnogo toga me je lomilo, ali sta me nije slomilo ojacalo me je i opametilo.








782
poruka na forumu
47 137



post # 7 | 2013-06-21 , 10:26 PM

Uvek je tesko razlikovati se od vecine... ja to iz iskustva znam, ali uraditi nesto samo zato sto to svi rade je greska koja moze da ti upropasti zivot.
da


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








314
poruka na forumu
456 4349



post # 8 | 2013-06-21 , 10:45 PM

Hahahahahhahaa! lol Muskarci + nevinost = primitivizam. Danas je vec malo drugacije vrijeme, ti stereotipi o nevinosti postoje jos u malim sredinama i selima! Ja stvarno ne znam sta nije u redu sa mozgom "muskaraca" i ljudi, koji razmisljaju na taj nacin i hvale se npr. : "Ja sam joj bio prvi" ili "Necu da je ozenim ako nije nevina! "....

Vrijednost cure se ne mjeri time je li nevina ili ne...

Nevinost je danas diskutabilna , jer postoji himenoplastika i moze se biti nevino makar 10 puta! lol

Mnogi muskarci pogresno razmisljaju, umesto da ne razmisljaju da budu prvi , treba da razmisljaju kako da budu poslednji! Koja mu je vajda ako je prvi , ako nije poslednji! lol :lol:







  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 9 | 2013-06-21 , 11:26 PM

Quote (LoveDoctor)
Danas je lakse na bingu dobiti nego naci nevinu djevojku!


Nema veze, da je lakse dobiti na bingo nego naci devicu....







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 10 | 2013-06-21 , 11:31 PM

ace1, LoveDoctor, uopste niste u pravu , poznajem devojke koje jesu i koje se nedaju svakom drpipcu a i koje nisu maloletne , tako da nemoj napamet da pricate :p

sto upropastili ako je to zajednicko i ako sam zasluzio uzecu ako nisam necu, nisma daleko bilo silovao %) a dal ce se zenim ce po kaze vreme dali zasluzuje da nosi moje prezime :D
sto kazu kinezi - niko tako xaxaxaxaxaxa





  ace1



1597
poruka na forumu
756 1986



post # 11 | 2013-06-21 , 11:38 PM

Quote (Impi)
ace1, LoveDoctor, uopste niste u pravu , poznajem devojke koje jesu i koje se nedaju svakom drpipcu a i koje nisu maloletne , tako da nemoj napamet da pricate

pa znaci ja sam rekao da nije lakse ni to ni to... a mislio sam na to, jer i ja sam imao i znam cure koje jos si nevine... a neke su bile i do 30toj ...tako da... :D










3907
poruka na forumu
677 4248



post # 12 | 2013-06-22 , 0:26 AM

Quote (Veštica)
Ja stvarno ne znam sta nije u redu sa mozgom "muskaraca" i ljudi, koji razmisljaju na taj nacin i hvale se npr. : "Ja sam joj bio prvi" ili "Necu da je ozenim ako nije nevina! "....


Tese se mukice,imaju kompleks manje vrednosti.
Nemaju samopouzdanja jer im se ne dize/premali im je/losi su u krevetu ili sve to zajedno a kako joj je prvi pogubljena je i ne vidi da je on ocajan jer nema sa kim da uporedi i koliko god da je on jadan za nju je fantastican .

Quote (Nekodaleko)
AKO DA MUSKARCI NEMOJTE SADA IZIGRAVATI OVDE SVETCE.


Bilo bi lepo da muskarci ne lazu o ovoj temi ali mnogo je kompleksasa koji bi pre izvrsili hara-kiri nego da kazu da su ne sposobni za normalno ponasanje u krevetu.


Poruku je menjao/la Korisnica - Subota, 2013-06-22, 0:29 AM


"Ee pa pomoli se Bogu .. da ti da mir.. i da ti pokaze pravi put.. kreni dalje u zivotu s glavom gore .. i bit ce sve oke ! nemoj imati crne misli ne krvi sebe za nista.. ja verujem u tebe !"








142
poruka na forumu
234 1993



post # 13 | 2013-06-22 , 5:25 AM

Quote (Veštica)
"Necu da je ozenim ako nije nevina! "

ne vidim da je to iko ovdje rekao... ja licno bih radije da ozenim neku koja nije nevina koja ce mi biti vjernau braku nego neku koja je stvarno nevina a prevarice... (ima i takvih... provjereno znam)
ono sto sam ja zelio da kazem svojim komentarom jeste da se danas zene olako daju i saame su krive za to sto ih muskarci posmatraju samo kao seksualne objekte i gledaju kako da ih iskoriste samo... nacin ponasanja i odijevanja i sl.

Quote (Impi)
ace1, LoveDoctor, uopste niste u pravu

ako tako sve znas onda sigurno znas da i te nevine koje se cuvaju za braka ne daju... ali zato primaju u g***


Tol'ko stvari se moze raditi ustima... zasto ih trositi na pricanje?








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 14 | 2013-06-22 , 9:05 AM

Quote (LoveDoctor)
ono sto sam ja zelio da kazem svojim komentarom jeste da se danas zene olako daju i saame su krive za to sto ih muskarci posmatraju samo kao seksualne objekte i gledaju kako da ih iskoriste samo... nacin ponasanja i odijevanja i sl.


au .............


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








592
poruka na forumu
518 8144



post # 15 | 2013-06-22 , 10:40 AM

ex pa sada ako devojka nije spremna, ako joj je muskarac pravi i ako je voli cekace kolko god da je potrebno...


http://prntscr.com/ioauvr


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Nevinost in ili out
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]