• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rezerva
Rezerva






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-22 , 0:28 AM

Jednoj mojoj drugarici se vec duze vremena nabacuje jedan momak kojeg ona niti kulira niti prihvata za ozbiljno, nego ga drzi u neizvjesnosti. Tako je ja upitah nedavno:
Na cemu ste vas dvoje...?, a ona meni kaze: "On je meni bas bezveze, ali necu da ga iskuliram, sa njim cu da se zabavljam kad nikog drugog ne budem mogla da smuvam...On ce me uvijek cekati..."

Pitanje je: Da li uvijek imate negdje neku rezervu za "crne dane" i da li biste pristali da nekog cekate koliko god bilo potrebno, iako vas zavlaci? ;)







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 2 | 2013-06-22 , 0:54 AM

pa civiluk bre ne rezerva xaxaxaxaaaxaxaxaaxarezerva je u rezervaru (tanku) ne treba zavlaciti onako posteno , mnogo je ruzno , jer ako ga ti neces moze covek da nadje ipak svoju srecu :)








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-06-22 , 0:59 AM

pa cuje Dusomoja, dobro je to rekla ta tvoje kolegica ...
:D :D


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-06-24 , 12:56 PM

mnogo ljudi je spremno da to uradi... da nekoga drzi na "leru" cisto da ima nekoga kada mu "zatreba"
nisam od tih ljudi... ne volim nikoga zavlaciti... jasno i otvoreno kazem kakva je situacija...
ne zelim i ne volim da podgrijavam lazne nade... niti volim da to meni netko radi...
nismo rodjeni da budemo rezerve nikome ni za sto :D


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2013-06-24 , 1:18 PM

Quote (devils_angel)
nismo rodjeni da budemo rezerve nikome ni za sto


gj


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-06-27 , 8:19 PM

Quote (devils_angel)
nismo rodjeni da budemo rezerve nikome ni za sto

Upravo tako
Ali eto desava se sto me fascinira jer mislim da takve osobe to rade iz ocaja ili dok im ispane druga prilika
Nije dobro nije lepo jer se sve to moze vratiti :)










1203
poruka na forumu
58 815



post # 7 | 2013-06-27 , 9:08 PM

Nemam i mislim da je to ruzno...da koristim tu osobu dok ne nadjem onu pravu kao








86
poruka na forumu
5 73



post # 8 | 2017-09-12 , 8:32 PM

OOO .... pa sad ... nzm .... nekad mi je to bilo kul imati, ono dok si mlad :D lol 
Ako te jedan ispali da imas nekog drugog lol :lol: 

Zavis se sve ko je rezreva ja ili on!!! Ako je ON , ONda je dobro ako sam ja ne valja :D


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Rezerva
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]