• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sad ili Ranije
Sad ili Ranije






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-22 , 0:33 AM

Da cujem vase misljenje kada je bilo lakse stupati u emotivne, odnosno sexualne odnose. Danas ili ranije?
Da li je napredak civilizacije olaksao ili otezao tu vrstu interakcije ljudi?
Da li se pre vise krilo a danas nestala sramota i ugled-(ustrucavanje)?










91
poruka na forumu
62 453



post # 2 | 2013-06-23 , 8:31 PM

meni deluje da je isto...samo iz drugog ugla..ako me razumes..


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








1203
poruka na forumu
58 815



post # 3 | 2013-06-23 , 11:19 PM

Ja mislim da je sad lakse naci devojku i imati seksualne odnose...pre se trazilo da devojka bude iz ugledne porodice,da se ne drogira....itd...a danas daj sta das... :(








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-06-27 , 8:16 PM

Neznam za ranije ali kad posmatram sad novu generaciju mislim da tu nema ko da se napati oko istog ocekivanja :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2015-03-02 , 11:13 PM

prije se kriloo... bilo je vise nego sada... a sad ima vise nego ikad..al se ne krije i to sad kao neko cudno pitanje?

Sad ova omladina vaka,naka... a ni on prije nisi bili nista boolji,samo sto su krili da

Mada je bolje znati neku granicu. :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








640
poruka na forumu
67 157



post # 6 | 2015-03-19 , 3:12 PM

Danas je lakše to nego noću piškiti na ćošku zgrade, a da te niko ne primjeti da Cure se pomamile, a dećki troše plate na šljive iz apoteka. Valja gurati, valja izdurati... Heh










295
poruka na forumu
45 307



post # 7 | 2015-03-19 , 9:34 PM

Danas je to nazalost "normalna" stvar. Deca od 15 godina pricaju o tome, klinke sa 15 godina abortiraju...Otiso je svet u q :/
Mada realno, nemaju od koga ni da se vaspitaju, kako ce majka od 15-16 god da vaspita svoje dete?? Nikako. Pre je to bilo bolje vreme, sto se svega tice, ljudi misle da je danasnje vreme bolje jer se tehnologija razvila, ali nije to centar sveta, zbog te tehnologije su sportska igralista prazna, staze za setalista tu i tamo..haos
A sto se tice ovog, ostajem pri tome da je u danasnje vreme lako doci do sexualnih odnosa, druga stvar, rec SEX, je danas takodje normalna stvar, gde god da se okrenes ljudi to spominju, bilo da su to vesti, novine, filmovi...strasno!


Poruku je menjao/la Stephanos - Cetvrtak, 2015-03-19, 9:36 PM


My life, my rules!








2137
poruka na forumu
904 4467



post # 8 | 2015-03-25 , 4:11 PM

Verujem da je bilo toga uvek(ne bas u ovoj meri), samo se ranije krilo,
dok se danas o tome pise i prica na svakom koraku.
Sto na televiziji, sto u nasem okruzenju..

Izgubila se granica, izgubilo se na vrednosti, zene ne cene vise sebe, a onda ni muskarci zene...
Sta ce biti kad mi budemo imali decu, ne smem ni da pomislim
:o :o :o lele Icicu na obuku za serifa definitivno :D :D :D mafija


♥ ♥ ♥Pravog muškarca, s' kojim ćete trajati, nećete prepoznati po izgledu, po diplomi, po inteligenciji. Onog pravog prepoznaćete po načinu kako vas drži za ruku, kako vas ljubi, kako vas grli - ni prečvrsto da ostanete bez daha, a ni prelabavo da nestanete bez traga. Pravi vas drži taman onako kako treba, da znate čiji ste.."
Dj.B. ♥ ♥ ♥

♥ Ljubav je jedina stvar na svetu koja se umnožava samo onda kada se deli ! ♥


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Sad ili Ranije
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]