• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zajednicka buducnost
Zajednicka buducnost






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-23 , 0:29 AM

U vezi ste neko vreme, stvari lepo idu, sve je u redu.
Razmišljate i korak dalje, to jest, o onome što sledeće dolazi (bez obzira na to da li je to zajednički život, brak, deca, možda selidba nekud drugde...).
Međutim, vaš dragi ili draga nemaju običaj da pričaju o vašoj zajedničkoj budućnosti, pa se plašite da pokrenete tu temu. Šta ako oni još nisu spremni za takav razgovor?
Hoćete li ih pokretanjem te teme uplašiti i, možda, oterati od sebe?
Da ne pomisle da ih pritiskate da donesu odluku za koju još uvek nisu spremni?










91
poruka na forumu
62 453



post # 2 | 2013-06-23 , 8:07 PM

ne znam...nisam u vezi...
ja bih verovatno seo i lepo, fino popricao sa voljenom osobom...
verovatno sa nekim strahom..da ne izgubim osobu do koje mi je stalo...
zaista ne znam...


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








314
poruka na forumu
456 4349



post # 3 | 2013-06-23 , 9:33 PM

Heheh, prosla sam te razgovore i mogu ti reci da ako nekog stvarno volis, ti si spreman/na sve da uradis za tu osobu i vasu zajednicku buducnost. Samo sto taj put ka zajednickoj buducnosti, moze biti jako trnovit., jer nekad se desi da nemas problema sa partnerom oko toga, nego dodju da ti prave problem clanovi porodice! :)

U svakom slucaju, nema ko cega da se plasi, to je tema, kao i sve ostale, prije ili kasnije u jednoj vezi to dodje na tapetu za razgovor! :D Pogotovo ako partneri vole jedno drugo i spremni su da zivot provedu jedno sa drugim. Samo, moj savjet je , da prvo treba dobro razmisliti da li je ta osoba prava ili ne , da li ju dovoljno volis ili ne toliko, da ne bi posle bilo " Izvini, ja se zezao/la." Tome mjesta nema, jer niko normalan ne bi dozvolio igranje sa osjecanjima! :)

Za svoj zivot i osobu koju volis treba se boriti i ne treba odustajati lako od srece! Nista u zivotu nije lako, a pogotovo ne graditi zajednicku buducnost, ali sve je vrijedno srece sa voljenom osobom! :)










10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-06-23 , 10:57 PM

Ja sam po tom pitanju imala jako losa iskustva
kad bih god pre znala pokrenuti temu bilo o cemu a da je ozbiljna rekao bi mi ufff
opet ta ozbiljna teme ili ufff zasto pokreces kad znas da ju nevolim
Borila sam se sama koliko sam mogla imala sve a nemala na kraju nista jer je ono glavno nedostajalo
uzajamno razumevanje.
Covek trpi bori se ali jednom dodje kraj pa umesto ponovnog pokretanja tebe odluci reci samo e sad je dosta.

Cast onima koji skupa sve resavaju ja sam nekako uvek bolje prolazila sama dal to ono ili ovo
Kad vreme ucini svoje sretnes tu osobu pa kaze eh koja sam ja budala bio
Istina...ali kasno se probudio uspavani princ. :)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Zajednicka buducnost
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]