• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Odgadjanje s nadom
Odgadjanje s nadom






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-06-23 , 0:58 AM

Da li je to istina, da su nade da ćete biti s nekime, uspejeti s nekime u ljubavi, da će te se pomiriti s dragom osobom....
a imate samo nadu i ništa više?
Da li je to samo razoćarenje s odgodom i ne želimo sebi priznati da nema tu ničega, nego držimo neku nadu od koje nema koristi.

Svakako mislim da se nekada nadam bezveze,ali opet...nekada se lijepo nadati :D










91
poruka na forumu
62 453



post # 2 | 2013-06-23 , 7:50 PM

Ne znam sta da ti kazem...ja eto...i posle mase "padanja"...nekako ustanem...nastavim...mada sa godinama sve teze se ustaje...jer svaki put sve vise boli i sve je teze..ali bez obzira na sve...i dalje se nadam...da ima i za mene...neka osoba negde...jednostavno, ne mogu a da se ne nadam...da nije nadanja..i verovanja u ljubav...odavno me ne bi bilo...


http://youtu.be/1yw1Tgj9-VU








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 3 | 2013-06-23 , 8:22 PM

Quote (Dusomoja)
Da li je to istina, da su nade da ćete biti s nekime, uspejeti s nekime u ljubavi, da će te se pomiriti s dragom osobom....


e sad zavisi sta i kako da se nadam da li je ta osoba zasluzila da se ja njoj nadam da budem skupa il nije ... a sad
bili pa prekinuli jer vise nije islo... a nije bilo nekih tezih problema pa sad biti sa tobom osobo i nadati da ce te nekad biti skupa
uufff e to je sad jednoo veliko pitanje

pa pokusal bi joj dati do znanaj da li zelim da budem sa njom na razene nacine.. potruditi se pa vidjetii da li taj nekoo primjecuje to moje.. i uz sav taj trud da on to ne primjetii krenula bih dalje... polakoo pa gdje me zivot odenes .. ako mi je sudjeno da budem sam bit cu a ako nije postopji negdej onaj "pravi" tako da kazem..

Quote (Dusomoja)
Da li je to samo razoćarenje s odgodom i ne želimo sebi priznati da nema tu ničega, nego držimo neku nadu od koje nema koristi.

kako sam vece rekla .. ako ne primijecuje to sve moje idem dalje... sta da ja budem sama .. a on da uziva tamo sa nekom ili
bolje i prije cu mu nedostajati kad vidi da me neko ima .. da se smijem .. da se veseliimm pa mozda me i sam potrazii...
:p hehheh


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-06-23 , 11:32 PM

Ponekad masta ostane masta a nada vecita u nama
Istina je sanjar sam veliki i bez nade ne mrdam nigde
sta god sam u zivotu radila prvo sam senadala a onda uplasila nece uspeti ali eto hvala bogu
nekako me ta nada jos nije izneverila kad je rec o necemu ozboljnom
Sad ako pricam dalje o nadanjima mislim da se ne vredi nadati vise jer ta nada izgubila smisao
Izgubila je onaj zar i zelju onu iskru u mraku kao da je neko nogama pogazio.










1203
poruka na forumu
58 815



post # 5 | 2013-06-24 , 0:07 AM

Nada poslednja umire...tako da treba da verujemo u nesto do kraja.








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 6 | 2013-06-24 , 11:59 AM

ne, necu vise da se nadam...
hocu da se iznenadim....
hocu da me iznenadi...


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2013-09-10 , 0:51 AM



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








89
poruka na forumu
7 105



post # 8 | 2013-09-10 , 10:13 PM

sta da pomislim , kad ona pevusi ovakvu pesmu?

I sad kad je sve gotovo
Nema vise sta da se kaze
I ako si zavrsio s time da me sramotis
Sam mozes da odes i da im kazes

Da im kazes sve sto znam sad
Vikni to sa vrhova krovova
Napisi to na nebeskom horizontu
Sve to smo imali je sada nestalo

Da im kazes da sam bila srecna
I da mi je srce slomljeno
Svi oziljci su mi otvoreni
Da im kazes da sve sto sam se nadala bi bilo
Nemoguce, nemoguce
Nemoguce, nemoguce
Nemoguce, nemoguce
Nemoguce, nemoguce
Oo nemoguce

a, ipak, ja se nadam... i ne znam zasto, ali ne predajem se tako lako...


We Want Russian Military Base in Mexico








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 9 | 2013-09-10 , 10:24 PM

Quote (backo023)
sta da pomislim , kad ona pevusi ovakvu pesmu?


A ti onda njoj pevaj



"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 10 | 2013-09-12 , 9:55 AM

Moja Nada moja borba moje nadanje moja zelja

Kad pomislim na tu nadu zasijaju mi suze u ocima
Cini mi se mnogo sam mastala a nisam bila svesna realnosti.










2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 11 | 2014-01-05 , 3:15 PM

Quote Dusomoja ()
Da li je to istina, da su nade da ćete biti s nekime, uspejeti s nekime u ljubavi, da će te se pomiriti s dragom osobom....
a imate samo nadu i ništa više?
Da li je to samo razoćarenje s odgodom i ne želimo sebi priznati da nema tu ničega, nego držimo neku nadu od koje nema koristi.

Svakako mislim da se nekada nadam bezveze,ali opet...nekada se lijepo nadati


lele Mnogo teska tema .. kad se setim koliko sam usoba koja polaze na takve nade ..I koliko drzim do toga da mi ta nada uspe... Sad kad sam normalna mogu reci da u trenutku kad sam se nadala jednostavno nisam htela sebi priznati da je kraj,,, Mislila sam da vise nikad necu naci nekog takvog..Samo sam ja znala za sta se borim..

Vidjala sam cak na primeru meni dragih osoba u tim trenucima da jednostavno su cak naglas se molile " boze bila sam dobra, zasluzila sam da mi pomognes.." u tom smislu se nadale da ce svi biti bolje...

Jednostavno nada je nesto sto nas odrzava u zivotu utom trenutku i sto nam ne da da zapadnemo u depresiju .. Ishod nekad moze biti pozitivan, nekad negativan. ali ako se ne nadamo , onda nikad necemo znati dal je mogao biti pozitivan i uspeti... :)


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Odgadjanje s nadom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]