Page 1 of 11
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
Ljubljenje prema horoskopskim znakovima

6635
poruka na forumu
2784 8160

post # 1 | 2013-08-05 , 11:14 PM

Svako poljubac doživljava na različite načine, pa tako i horoskopski znakovi poljubce doživljavaju na različite načine...

Ovan – Poljubac ovna je energičan, snažan i upečatljiv. Ovan činu ljubljenja pristupa oduševljeno i on zna kako da zapali partnera.

Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Blizanci – Blizanci su promjenljivi, pa tako i njihovi poljupci. Ukoliko se odlučite ljubiti sa blizancem sigurno se nećete razočarati.

Rak – Poljubac sa rakom je ugodan. Oni sami će često inicirati poljubac, ali vas neće ostaviti bez daha. S njima će vam biti ugodno.

Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.

Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

Strijelac – Strijelci uvijek žele više od onoga što dobiju. Ukoliko želite da osvojite strijelca poljubac ponavljajte bezbroj puta.

Jarac – Jarci se ljube elegantno, profinjeno i nepotpuno. Teško ćete dobiti poljubac od jarca.

Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.

Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

Added (2013-08-05, 11:14 PM)
---------------------------------------------

Quote (strumfeta_mala)
Vodolija – Oni vole poljubce koji su iznenadni i neobični. Pravite se da vas ne zanima, jer je to jedini način da ga privučete.

Ahaaaa da da :D :D

Ja volim jesti. I volim spavati. Zato, ako ti dam svoju hranu ili ti šaljem poruke
kasno navečer, znaj da si posebna osoba u mom životu.

3004
poruka na forumu
326 2570

post # 2 | 2013-08-05 , 11:15 PM

Quote (strumfeta_mala)
Vaga – Vage vole da udovoljavaju partneru, ali očekuju i da partner udovolji njima. Svaki poljubac ovoga znaka je jedinstven, a sa njima užitak neće izostati.

Molim lepo. :D

Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥

262
poruka na forumu
204 1640

post # 3 | 2013-08-06 , 1:02 AM

Quote (strumfeta_mala)
Lav – Ovaj poljubac će vas oboriti sa nogu. Samo se opustite i prepustite.

hehe

900
poruka na forumu
1407 5097

post # 4 | 2013-08-06 , 5:15 PM

ovo jetacno-Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se

Impi

2482
poruka na forumu
2319 13951

post # 5 | 2013-08-09 , 8:20 PM

Quote (strumfeta_mala)
Djevica – Poljubac djevice je savršen, osjećajan i pažljiv. Njihov poljubac je potpun.

reko ja mora nesto da pukne xaxaxaxaxa il stiklica ili sav na carapi ;)

1761
poruka na forumu
1602 11823

post # 6 | 2013-08-10 , 6:57 AM

Quote (strumfeta_mala)
Ribe – Ribe će vas poljubiti samo ako lijepo mirišete. Ribe se ljube nježno, osjećajno i pažljivo, a na vama je samo da im uzvratite na isti način.

Hahahahahahaha da inace nosim na celu znak okupaj se i operi zube pre nego sto mi pridjes lol lol lol

♥ "Kao što je ljubav prema životu zapravo samo strah od smrti, tako i društvenost ljudi zapravo nije direktna; ona se, naime, ne zasniva na ljubavi prema društvu, nego na strahu od samoće."♥

818
poruka na forumu
47 137

post # 7 | 2013-08-14 , 9:23 PM

Quote (strumfeta_mala)
Bik – Bik se ljubi lagano, senzualno i čvrsto. Bikovi vole prije samog ljubljenja da se maze ili da partnera uzmu za ruku.

Bez uzimanja za ruku, nista. lol

Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."

11913
poruka na forumu
3116 5475

post # 8 | 2015-01-13 , 10:58 PM

Quote LAstrumfi ()
Škorpion – Škorpioni su strastveni, pa tako i njihov poljubac. Neće vam to biti preveliki izazov, ali se morate usredotočiti na poljubac.

<_< :p

Dich ersetzt keiner.
Niemand.
Niemalz.

Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Ljubljenje prema horoskopskim znakovima
Page 1 of 11
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]