• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vas prvi raskid
Vas prvi raskid






196
poruka na forumu
17 310



post # 1 | 2013-08-06 , 7:06 PM

Voleo bih da vidim kako ste vi reagovali posle prvog raskida?
Kako ste se osecali ?
Koliko vam je trebalo da prebolite ?
Koliko ste godina imali ?
Opisite malo ( ako mozete ) - Evo, ja cu prvi :)
Bio sam sa curom godinu, dva meseca i par dana. Zaista sam je voleo, moja prva ljubav, prva cura prema kojoj sam nesto osecao. Trudio sam se oko nje kao oko nikog pre, hteo sam da budem savrseni decko. Da moze na mene da gleda kao i na brata, druga, da moze sve da mi kaze. Uvek sam bio tu za nju, kada je se smejala, plakala, kada je bila ljuta i srecna. Stvarno mi nije bio problem u sred noci kad me pozove da iskradem iz kuce i odem do nje. I onda, pre 6 meseci ( kada smo raskinula) ona meni kaze da me nikad nije volela, da joj je sve bilo samo zabava, da voli nekog drugog. Da, srusio mi se ceo svet. Sta da vam kazem ? Nisam imao plocice (trbusne misice ) nisam bio cool frajer, nisam imao motor kao on, ali voleo sam je vise nego sebe :). Sada ce neko reci, ti imas 16 godina, sta ti znas o ljubav ? Pa, zar ne volimo svi isto i oni sa 16, sa 30 ili sa 50 godina. Rece neozbiljan si ti jos za to, zasto, a onaj sa 30 ne moze da bude neozbiljan. Bas bi zeleo da cujem vas komentar na ovu temu :))


Poruku je menjao/la Sage - Utorak, 2013-08-06, 7:08 PM










2620
poruka na forumu
330 2814



post # 2 | 2013-08-06 , 7:16 PM

Aj da nacnem temu. Imao sam 16 godina. Bili smo zajedno neka 3 meseca.
Poceli da se svadjamo i raskinemo. Nista specijalno.


Najbolje su žene koje nisu svesne svoje lepote. Kada ih posmatrate, a one to osete, porumene iako više nisu devojčice. Traže mrlju po haljini ili brišu maskaru ispod očiju jer misle da ih zbog toga gledate tako. Najlepše žene su najjednostavnije. ♥








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 3 | 2013-10-29 , 0:39 AM

Quote Sage ()
Bio sam sa curom godinu, dva meseca i par dana. Zaista sam je voleo, moja prva ljubav, prva cura prema kojoj sam nesto osecao. Trudio sam se oko nje kao oko nikog pre, hteo sam da budem savrseni decko. Da moze na mene da gleda kao i na brata, druga, da moze sve da mi kaze. Uvek sam bio tu za nju, kada je se smejala, plakala, kada je bila ljuta i srecna. Stvarno mi nije bio problem u sred noci kad me pozove da iskradem iz kuce i odem do nje. I onda, pre 6 meseci ( kada smo raskinula) ona meni kaze da me nikad nije volela, da joj je sve bilo samo zabava, da voli nekog drugog. Da, srusio mi se ceo svet. Sta da vam kazem ? Nisam imao plocice (trbusne misice ) nisam bio cool frajer, nisam imao motor kao on, ali voleo sam je vise nego sebe :). Sada ce neko reci, ti imas 16 godina, sta ti znas o ljubav ? Pa, zar ne volimo svi isto i oni sa 16, sa 30 ili sa 50 godina. Rece neozbiljan si ti jos za to, zasto, a onaj sa 30 ne moze da bude neozbiljan. Bas bi zeleo da cujem vas komentar na ovu temu :))


Sad si vec zreo za zenidbu :p Salu na stranu nije nemoguce da ti se sve to izdesavalo ,ali sad si izasao pametniji za jednu zivotnu lekciju vise nadam se :)

Ih ja bih mogla zivotnu pricu da sastavim :p Isto je bilo prvo lose iskustvo sa 16 godina :) to je valjda doba kad isprobavamo jos sve i svasta i stvaramo neku sliku o ljubavi :) Pre svega pokusavamo sto pre da odrastemo nzm

Elem citava spanska serija mi se desila i da sad ne sirim, poenta je da je bio sa mnom samo iz opklade , i da mi skine nevinost,kad je video da nece uspeti,pravio je druge gluposti .. Bilo mi je glupo izuzetno , ali presla sam preko svega i nastavila dalje ...Jes bolelo mnogo i sad uvidjam da me je negde i obelezilo na neki nacin, ali sam se i naucila neke stvari.. nzm a i njemu se posle sve to vratilo nzm karma valjda.. :) Ali ko zna zasto je to dobro :) Da nije toga - ja mozda danas ne bi upoznala neke ljude koji mi mnogo znace andjeo


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️





  Ktre



47
poruka na forumu
4 31



post # 4 | 2013-10-29 , 11:26 PM

nije bilo raskida :)
4ever alone


"Imagination is more important than knowledge" -Albert Einstein








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 5 | 2013-11-07 , 5:00 PM

pa bio je onako kao i ta prva veza nekako sta znam osecao sam se lose ali me brzo proslo valjda sam bio mladji.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








1676
poruka na forumu
2385 4623



post # 6 | 2014-02-25 , 2:59 PM

Pa ja sam jos sa njim -duga veza bas....tako da ne znam kako je nisam to dozivila ooooo Boze lele :D :D %) %)
Mada smo se znali posvadjati cesto,jednom smo raskinuli na mjesec dana i sta znam bilo je tesko tada bas tesko....


Poruku je menjao/la wide-awake - Utorak, 2014-02-25, 3:00 PM


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Vas prvi raskid
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]