• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Znaci koji pokazuju da vas partner vara
Znaci koji pokazuju da vas partner vara






4
poruka na forumu
2 0



post # 1 | 2013-08-27 , 8:07 AM

Znaci koji pokazuju da vas partner vara PDF Ispis E-mail
Seksualnost - Muško-ženski odnosi

Većina muškaraca kad-tad napravi izlet iz braka ili veze. Postoje jasni znaci da je počinio preljubu ili da je spreman za nju.Treba samo obratiti pažnju na te signale.

Sve manje ste zajedno

Sve manje vremena provodite zajedno, ostaje na poslu sve duže, sve češće svraća u kafić pri povratku sa posla, ne žuri kući - spreman je za neverstvo.

Krije mobilni

Ako se ne odvaja od svog mobilnog telefona, nosi ga i u kupatilo, briše poruke, izlazi iz sobe kada telefonira, podešava zvonjenje na najtiše...

Menja izgled

Muškarac uz ljubavnicu obavezno promeni fizički izgled. Menja frizuru koju je nosio godinama, pušta ili brija bradu, drugačije se oblači.

Manje razgovara

Vaši telefonski pozivi mu smetaju, na SMS poruke odgovara posle tri sata, vaše priče su mu dosadne, deluje odsutno.

Tušira se češće

Ako mislite da je dobro što je postao uredniji – varate se. Češće tuširanje je sumnjivo, posebno ako to čini čim se vrati kući.

Nova poznanstva

Upoznaje druge žene. Ako neko od tih novih imena pomene više puta to je jasan signal. Zapisuje nove brojeve telefona. Ako ih proverite, na broj zapisan pored muškog imena može da se javi ženski glas.

Opravdava preljubnike

Ima opravdanja za drugove koji su bili neverni. Ako se priča o nečijem mogućem neverstvu zauzima se za "osumnjičenog", govori da je to samo trač.

Menja moralne principe

Daje vam na znanje da prevara nije greh, da ne slabi vezu, da nije znak da nema više ljubavi. Time sugeriše da imate razumevanja za njegovo eventualno neverstvo.

Samo mu je sex u glavi

Mnogo više priča o sexu, smeje se samo na masne viceve, ponaša se kao pubertetlija - sve to znači da je prevara blizu.

Oseća se sputano

Žali se da mu ne dajete dovoljno slobode. Potrebno mu je vreme samo za sebe. Sve češće izlazi sam ili se žali da ne izlazi dovoljno sam. Govori da ne morate svuda da idete zajedno.

Ima alibi

Nikada ne izlazi iz kuće bez čvrstog razloga. Ako kasni uvek ima dobar alibi. Možda nije još izvršio neverstvo, ali je spreman.

Ovakve i slične iznenadne promene u ponašanju vašeg partnera mogu da znače da je blizu trenutka da počini neverstvo. Ako vam je stalo da sačuvate vezu potrebno je da iskreno porazgovarate. Razmislite da li ste vi nečim doprineli da poželi drugu i da li možete nešto tu promeniti.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 2 | 2013-08-27 , 9:39 PM

Ufffff texta %) :D
Ma netrebaju mi znaci u ocima se sve procita kad okrece na stranu kad zamuca na odgovoru :D







  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2013-08-27 , 10:37 PM

Xaxaxaxaxaxa ma dal je moguce da se tusira toliko ja mislio cistunica xaxaxaxaxaxa :D ma ko je spreman da vara mora da nauci samo jednu stvar da bice prevaren kolo srece se okrece a i boli hladna osveta








4
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 2013-08-28 , 11:14 PM

Quote (Impi)
ma ko je spreman da vara mora da nauci samo jednu stvar da bice prevaren kolo srece se okrece a i boli hladna osvet

Potpisujem. :D








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 5 | 2013-11-05 , 0:54 AM

najsigurniji znak je "corpus delicti" dakle.... trk po dokaze xd xd


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 6 | 2013-11-05 , 2:13 AM

devils_angel, :D svaka cas gospodjice gospodzo :D








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 7 | 2013-11-05 , 12:05 PM

cuj tusira se :D

pihhh onda moj nosi ljubavnicu u dzepu


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!





  Pegaz



1294
poruka na forumu
1315 7661



post # 8 | 2013-11-05 , 4:46 PM

Quote LaMistress ()
ma ko je spreman da vara mora da nauci samo jednu stvar da bice prevaren kolo srece se okrece a i boli hladna osveta

Bravo matori :)










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 9 | 2014-02-08 , 4:51 PM



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 10 | 2014-02-16 , 6:59 AM





Fajlovi: 8053717.png (11.6 Kb)

"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Znaci koji pokazuju da vas partner vara
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]