Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kada ste se prvi put zaljubili?
Kada ste se prvi put zaljubili?






2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 46 | 2013-12-27 , 0:14 AM

Prvi put ali onako beznadezno i detinje u vrticu :) Secam se da sam mu krala kolace za uzinu lol i da me je ugrizao za ruku praveci se da je ajkula lele A ja sam njemu isekla majcu dok je spavao :p Oduvek sam bila posebna u iskazivanju ljubavi andjeo

A prvi pravi put je bio u osnovnoj skoli :) Zaljubilja sam se toliko da sam zbog njega pocela da volim neke stvari na koje nikad nisam obracala paznju samo da bi mu se dopadala , a na kraju sam skontala da je po meni poslao ljubavno pismo mojoj najboljoj drugarici lele :( i takooo ^^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 47 | 2013-12-27 , 1:08 AM

To je bilo u vrticu bio je sav plavook poput mene lepo smo se slagali i tu je pao prvi poljubac.

Ostali smo samo prijatelji tako da se i dan danas cujemo tel. fb.skype :)


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 48 | 2016-04-08 , 7:00 PM

Joooj hahah 3 godine imao haha, imam 2-3 albuma slika iz tog perioda, sa tom djevojcicom :D Sjecam se 4 godine imao, tad smo se kao ljubili lele lele lol lol hahaha zanimljivo razdoblje zivota, svi su me u familiji zezali za nju, kao gdje ti je Mica hahah bili smo bukvalno nerazdvojivi :D Bas sam je neki dan sreo i prijatno sam se iznenadio kad sam je vidio, nazalost nismo bas u kontaktu kao nekada... Iako sam bio jako mali, bas se dobro sjecam tog razdoblja i dosta lijepih uspomena :D Cak i dan danas me zeza stari, sretne njenog oca i kaze, postarao ti se punac pravo :D haha










278
poruka na forumu
526 2505



post # 49 | 2016-04-15 , 11:19 PM

Sa dve ili tri godine sam imala druga, bili smo nerazdvojni, ali nisam bila zaljubljena. Nisam ni znala šta to znači. A sa pet, kad sam krenula u vrtić, tad sam saznala, pa sam krišom bila zaljubljena u jednog Miloša. A ostala u dobrom kontaktu sa tim drugom, jbg. nisam mogla rizikovati, samo mi je falilo da se još ovaj naljuti, pa da nemam sa kim da se igram. :D


"Dream big," they say. "Shoot for the stars." Then they lock us away for twelve years and tell us where to sit, when to pee, what to think. Then we turn 18 and even though we've never had an original thought, we have to make the most important decision of our lives. And if you don't have the money and you don't really have the grades, a lot of the decision gets made for you.






BMW FREAK
835
poruka na forumu
458 1859



post # 50 | 2016-05-08 , 9:08 PM

Onako pravo, sa 14










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 51 | 2016-05-12 , 11:38 AM

Mislim da je to bilo sa 13 -14 godina .... :D aaa kad se sjetim :D :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








58
poruka na forumu
10 107



post # 52 | 2016-05-21 , 3:09 AM

auuu ja msm 9-10 godina








829
poruka na forumu
588 3749



post # 53 | 2016-07-22 , 5:13 AM

au imao sam deset godina ,jedna mala slatka Ana.... secam se da je non stop dolazila da gleda kako pikamo fudbalicu , i tu se mi kroz neku igru prvi put poljubimo, i secam se da je pored stadiona bilo neko siblje i zbunje i to nam je bilo skroviste skoro celo leto, i imali smo neki tajming jedno 4,5 puta dnevno smo isli u siblje i zbunje i ljubakali se ,kao niko da nezna, i onda ja vremenom nisam mogao da izdrzim pa sam poceo da je ljubim gde sam stigao (jadno musko stvoreno da pati-pajser) sve dok nas njen cale nije video pa mi iscupao usi , a njoj zabranio da izlazi par dana ,pa je posle poslao u selo kod babe , a joj moje tuge vise loptu nisam hteo da sutiram do kraja leta.... kad se sad setim dodje mi smesno lol lol :lol:
ISCEPO SAM SE lol lol lol


Najveci moj nedostatak je sto me nema u dva primerka!!!








222
poruka na forumu
86 729



post # 54 | 2016-07-22 , 10:35 AM

Onako pravo sa 16 i do sad se ništa nije promenilo :)







  _why



52
poruka na forumu
3 23



post # 55 | 2016-07-25 , 4:16 AM

Pola su odgovorili ko da je pitanje kad ste izgubili nevinost lol
U tu devojku je bio zaljubljen ceo kraj,jos od vrtica pa do srednje skole,secam se da je ceo grad bio ispisan grafitima sa njenim imenom,i gde god da ide ide copor nas za njom :)


"There are 10 types of people. Those who understand binary and those who don't."
- Dalin Seivewright






Massachusetts, Boston
220
poruka na forumu
93 624



post # 56 | 2016-08-13 , 0:34 AM

7 razred, secam se ko juce da je biloo lol


Pozelite mi srecu.








672
poruka na forumu
1965 12212



post # 57 | 2016-08-13 , 0:52 AM

Ne sjecam se tog dogadjaja bas nesto. lol


"....DA ŽIVIMO U NEKOJ KOLIBI U ŠUMI. TI DA CIJEPAŠ DRVA, JA DA CIJEPAM RAKIJU."


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kada ste se prvi put zaljubili?
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]