• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad se ljubav pretvori u mrznju
Kad se ljubav pretvori u mrznju






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-09-17 , 9:48 AM

Verovatno ste svi voleli i bili voljeni,verovatno su mnogi od vas doziveli velike ljubavi,ali da li ste doziveli da se posle kraja takve veze kajete sto ste bili u vezi s'tom osobom?
Pitate li sebe da li je moguce da vas neko toliko mrzi posle tolike ljubavi i da li je tu uopste bilo ljubavi?


Sinoc mi se jedan drug zalio da je bio u vezi sa jednom devojkom,kaze da je obostrano bila velika ljubav i da su planirali cak i zajednicki zivot.Izdesavale su se neke stvari i ta veza je prekinuta,a ostale su ovakve poruke koje stizu i pola godine posle kraja:

U ovoj mrznji koju osecam prema tebi u stanju sam da te ubijem.Problem je u tome sto ja tebe i dalje volim i u neku ruku je to dobro po tebe,


Covek ne moze da poveruje da se iz ljubavi ovolika mrznja moze stvoriti
Dali se vama to desilo ili nekome kog vi poznajete da poslije sunca i led pada?.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-09-17 , 8:21 PM

hm interesantna teme ...

znam jedan par... koji je dozivio svasta nesto tako...
bilo je svadje, ljubavi , mrznje, svega.. znam da su se oboje toliko mrzili i voljelji
Vjerovali ili ne sad su skupa i u braku suu..
Mislim da je to nasilo kod njih neko doba ono da kazem .. da ne mogu vise daa se podnesu
kako da se izjasnii.. samo znam da kad god da su dosli u situciju kad su zeljeli da prekinu
da kazem da se rijese jedno drugog nisuu.. zasto .. jer to sto se VOLE jos .. bez obira sto je bilo i te mrznje
i dalje su nekako nasli nacin da osatnu skupa ...

pa znate onu nasu : Izmedju ljubavi i mrznje je tanka linija ... :)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…





  Impi



2339
poruka na forumu
2336 14126



post # 3 | 2013-09-17 , 9:09 PM



sve po zaslugama nemoze neko da ti se ogadi sto je sve pasalo nego obrnuto ;)








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2013-09-18 , 12:49 PM

Quote (Impi)
sve po zaslugama nemoze neko da ti se ogadi sto je sve pasalo nego obrnuto

Moze veruj mi !!

Iako su se njih dvoje super slagali sve pasalo kad ju je ostavio jer ju vise nije voleo pocela je sa terorom
Znaci nije mogla podneti da ga nema pa je ljubav zamenila mrznjom misleci izbrisace ga.
Citala sam te poruke i one nisu nimalo zeza.

Meni se nije desilo da zamrzim nekoga u celom mom zivotu moze ljubav otici veza prekinuti ali da ono sto sam ja volela mrzim to nikad.Meni se desi ono stane vreme kad je lepo bilo a sve ostalo pustim da prodje pored mene.
E sad kad bi mozda dozivela neku nezgodu ili nesto jako ruzno mozda ko ce ga znati mozda tad bi mrzela osobu koju sam volela.










782
poruka na forumu
47 137



post # 5 | 2013-09-18 , 12:56 PM

Mrznja je jako destruktivno osecanje i onaj ko mrzi bilo koga, steti najvise sebi. Ja nikog ne mrzim, niti sam...i nadam se da necu. Ovaj slucaj o kojem pise Maja...pa, desava se to...iz ocaja ljudi svasta rade, ali pretiti nekom, dosadjivati mu, zgaziti svoj ponos...to mi je strasno. Svi smo mi i ostavljali i bili ostavljeni...zivot ide dalje i niko nije vredan da ja zbog njega ponizavam sebe ili da opteretim sebe mrznjom ili bilo kojom negativnom emocijom. Precrtas ga i idemo dalje.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 6 | 2013-09-25 , 3:12 PM

Mozda bi trebalo da ih mrzim al ne mogu..
NEmam ja dva srca..
jedno za mrznju...
drugo za ljubav... Meša Selimovic



Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2515
poruka na forumu
2013 17837



post # 7 | 2014-01-05 , 4:16 PM

Quote Dusomoja ()
Verovatno ste svi voleli i bili voljeni,verovatno su mnogi od vas doziveli velike ljubavi,ali da li ste doziveli da se posle kraja takve veze kajete sto ste bili u vezi s'tom osobom?
Pitate li sebe da li je moguce da vas neko toliko mrzi posle tolike ljubavi i da li je tu uopste bilo ljubavi?


Postojao je jedan decko u kojeg sam se mnogo zaljubila .. i svasta sam mu istolerisala , sto ja mislim da niko ne bi na mom mestu .. od prevare sa tadasnjom najdrugaricom do toga da je bio sa mnom samo iz opklade.. I svasta po nesto da ne zalazim sad u detalje... Sve sam mu oprastaala dok nije dosao trenutak da je toliko presao vec viosku crtu i da je ucinio da ga zamrzim prosto :)

E sad ja nisam osoba koja mrzi i koja voli svadje i dan danas sam sa tom osobom ok , nista posebno samo "cao,cao" jer prepisujem sve one gluposti njegovoj mladosti i gluposti , jer jelte mi svi gresimo ko mladi... a i delom jer mu se to sve vratilo kroz njegovu ljubav sledecu kasnije , gde se njegova devojka na njemu tako izivljavala , pa mi ga je zao , jer nikom ne bih zelela da se to desi makoliki mi neprijatelj bio :)

Elem poenta moje price je da uspela ljubav pretvoriti u mrznju samo u tom trenutku i na kratko vreme , jer mi je to pomoglo da se otkacim njega u glavi .. jer lako je ovako reci raskidam i otkaciti ga, ali u glavi je potrebno mnogo vishe vremena da se otkacimo... Zamrzela sam ga na malo da bih svojoj glavi dokazala da me nije vredan i to je pomoglo da krenem dalje ^^


"If you have a problem with me, call me. If you don't have my number, then that means you don't know me well enough to have a problem." ✌️








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2014-01-18 , 12:53 PM

Kad se ljubav u mrznju pretvori
i kad srce prestane da voli
tad nastaju dani tuge i besane noci
kajanje i nada da ce bolji dani doci

Svako trazi novu ljubav
a stara ga boli
jer ostaje uvek nesto
zbog cega se i mrzi i voli

Zbog neverstva i mrznja se stvara
kad se ljubav za ljubav ne vrati
kad devojka ostavljena mora da se kaje
ljubav da preboli i ponovo da zavoli

Nova ljubav sto ce skoro doci
ne odnosi mrznju preko noci
u dusi ce uvek biti uspomena stara
srce nek' se bori da se njome ne zamara




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Kad se ljubav pretvori u mrznju
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]