• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mojom krivicom
Mojom krivicom






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-09-17 , 9:55 AM

Da li ste izgubili nekad ljubav ili mozda prijatelja vasom krivicom?
Sta se to ucini kad se tako nesto dogodi? Ima li kajanja posle toga i grize savesti?
Vredi li spasavati taj odnos?










782
poruka na forumu
47 137



post # 2 | 2013-09-17 , 10:13 AM

Uvek je neko kriv. Sve zavisi koga i zasto...ja sam izgubila prijateljicu svojom krivicom i kajem se zbog toga svaki dan, ali ponos mi nije dao da spasim odnos tada, a kad je zdrav razum nadvladao, bilo je kasno. Tako da...ona zlatna...dobro razmisli i stavi se u tudju kozu prije nego nekog osudis i bilo sta da uradis, razmisli o posledicama.


Nisam od onih naivaca koji jedva cekaju neki buduci dan i raduju se rodendanima i Novim Godinama, naprotiv, meni vec dugo smeta to što vreme prolazi, i mada imam neke svoje trikove kako da ne mislim o tome, postoje stranice u kalendaru kad mi nema gde.
Jesen je, znaci...
Ponovo..."








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 3 | 2013-09-17 , 1:18 PM

Prekinula sam dugogodisnje druzenje sa jednom osobom koja mi je mnogo mnogo draga
S tim sto nisam u datom momentu ucinila sto je zahtevano od mene.
Dal sam samo ja krivac ili obadvoje to sad i nije bitno mene vise boli to sto smo tako
okrenuli ledja jedno drugom kao da se nikad nismo poznavali.

Sa drugom osobom sam bila takodje prekinula sve kontakte mojom krivicom ili tako reci usporila sve zbog
drugih kojima sam poklanjava sve vreme ali eto to sam uspela ispraviti s tim sto sam se malo dozvala pameti i sebi rekla dosta.
Da li ce sve biti kao nekad ili se samo zavaravam pokazace vreme :)










543
poruka na forumu
1516 4731



post # 4 | 2013-09-17 , 2:44 PM

Da, izgubila sam dugogodisnjeg prijatelja, koji je htio da imamo nesto vise od prijateljstva. Na neki nacin i ja sam to htjela, ali kad bi nesto poslo po krivu, prekinuli bi i ugrozili prijateljstvo.
Taj dan sam ga odbila, i opet izgubila i prijatelja i ljubav, jer se on naljutio. :( Ne znam jsm li kriva, izgubila bih ga i tako i tako :(


Mogu ja da sanjam snove sve dok si ti glavna uloga. Da.








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2017-04-23 , 4:43 PM

Bio je on moj drug moj najbolji prijatelj i prijateljica :)
Srela sam ga i upoznala na cudan nacin koji mnogi od vas nebi razumeli ali to nije ni vazno da neko razumije razumeli smo mi ili ja neznam vise.

Svi mi gresimo ali po tom pitanju sam ja presla sve granice.
Vredjala sam ga sitnicama ne namjerno nisam se obazirala mnogo jer mi je bilo kao sasvim normalno moje ponasanje i on da me razumije podrzi i bude uvek tu.
Ali to Ali
Danas shvacam da se borio da mi pruzao ono najljepse od sebe a ja nisam umela ceniti.
Bio je moja drugarica sa kojom sam pricala o svemu pa cak i drugim muskarcima ili o sminki torbama itd.
Bio mi je prijatelj koji me umeo obraniti bez da mnogo ucini.
Bio mi je Ljubav koju sam toliko osecala da je sve oko mene bilo puno i lepo a opet prazno i tuzno bez njega.
Moja pomisao kad otvorim oci koji mi je ulepsavao dan.
Da bas tako nekoga sam izgubila jer nisam bila iskrena jer mu nisam uzvracala istom merom u svemu a samo uzimala.
Dok ovo pisem navlazile su mi se oci jer mi je jasno da tako nekoga u jednom paketu nikad vise necu imati jer sam po neznam koji put zakasnila.
Drugarice moja druze moj ljubavi moja zelim ti da ti uzvrati neko sve ono kao sto si ti meni pruzao i davao.
;)




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Mojom krivicom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]