• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je istina
Da li je istina






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-10-14 , 10:04 AM

Ima puno pitanja a malo iskrenih odgovora
Treba li verovati u ljubavna iskustva drugih ili treba sam okusiti pa makar
i pogresio.
Primer slika

Koliko vas se slaze sa izjavom na slici a koliko vas kaze nije istina?
To je smao jedan od hiljadu primera.










712
poruka na forumu
219 844



post # 2 | 2013-10-21 , 6:25 PM

slazem se sa slikom.. definitivno jednom kad ode sve u helać nikad vishe nije isto.....bzv...


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








314
poruka na forumu
15 192



post # 3 | 2013-10-25 , 1:05 PM

Ne treba živjeti život na osnovu tuđih iskustava, trebaš i sam da stekneš iskustvo kroz život kako bi ga obogatio :)

To važi i za ljubav :) Ne očekuje sve nas isti ishod da bi se oslanjali na tuđi život.










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 4 | 2013-10-25 , 1:26 PM

Quote Iustitia1989 ()
Ne treba živjeti život na osnovu tuđih iskustava, trebaš i sam da stekneš iskustvo kroz život kako bi ga obogatio


Potpisujem :D

A sad ta slika sta kaze... ona ima i nema istine :)
Mislim da je sve to .. ljudi koji zele biti skupa.. ako se trude.. bolje nego prvi put kad su pokusali.. uspjet ce njihova ljubav
nece imati isti karaj..
a ako ne.. ako je too..eto ajde pomirit cu se.. jedno voli drugo ne.. eto to ti je onda ta prica
citas knjugu kojoj znas kraj....



Poruku je menjao/la strumfeta_mala - Petak, 2013-10-25, 1:27 PM


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 5 | 2016-11-16 , 10:00 AM

Quote smjesni ()
slazem se sa slikom.. definitivno jednom kad ode sve u helać nikad vishe nije isto.....bzv...
I ja se slazem sa slikom ali u ovoj pravoj glavi uvek ima ono malo ali :D zar ne zasluzujemo svi jos jednu sansu :) ako mislimo obadvoje moglo bi biti bolje zasto ne probati zasto sta nas sprecava?da li samo izjava drugih ili druga iskustva a ne ne probacemo duso moja pa sta nam bog da :D ili je defenitivno kraj ili se Radja ono novo :)







  Marko

Zidamo kule a zaboravljamo temelj
380
poruka na forumu
236 1471



post # 6 | 2016-11-16 , 7:02 PM

Quote Dusomoja ()
Ima puno pitanja a malo iskrenih odgovora
Pitaj sve sto te zanima seceru, samo iskreno odgovaram. :D

Ne vidim razlog zasto bi se neko vracao staroj ljubavi, sem seksa. Pricamo kako se volimo, kako cenimo i postujemo jedno drugo, a ovamo nas sve nervira, varamo se i slicno. Dobro ne ja, vi tako pricate. :D
Sta, da necu da se pomirim sa bivsom zbog ljubavi ? Koje crne ljubavi ? Pa da postoji ljubav, ne bi ni raskinuli. To sto osecate, ili bar mislite da osecate, to je trenutno. Mozete da pokusavate koliko god hocete, to nikad nece da uspe. Bio sam sa njom, raskinuli smo, i to su uglavnom razlozi nijee do tebee, do mene jeee, ja sam bolesnik sto sam izgubila decka kao ti... blaaaaaa blaaaa blaaaaaaaaaaa. Znam kakav je covek, znam da li je ljubomorna ili nije, znam kakve drugarice ima, znam da li hoce da prevari ili ne, znam apsolutno sve o njoj i da joj se vratim ? Retko se nadje dobra devojka, ali se i ona iskvari cim proba neke stvari.  %)

Quote Dusomoja ()
Treba li verovati u ljubavna iskustva drugih ili treba sam okusiti pa makar i pogresio.
Treba verovati naravno, ali takodje i treba probati da obnovite to. Zasto ? Zato da vidite da tu nema vise nicega, da nikako ne moze da bude kako je bilo u pocetku, i onda naravno, dodjete do misljenja da se sve vrti oko seksa, opet. 
Quote Dusomoja ()
Koliko vas se slaze sa izjavom na slici a koliko vas kaze nije istina?
Apsolutno se slazem sa slikom.

Ne volim tebe, volim samo jedno mesto
Na tebi sto je klizavo, vrelo i mnogo tesno.  ruze




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Da li je istina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]