• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Jednom kraj, zauvek kraj
Jednom kraj, zauvek kraj






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-12-02 , 4:39 PM

Povredila vas je osoba koju volite, prevarila ili izigrala vase poverenje u tolikoj meri da ste resili da kazete "KRAJ"... Imate li svoje "ja" da kada jednom kazete kraj tako zaista i bude?










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-12-02 , 5:30 PM

Quote Dusomoja ()
prevarila ili izigrala vase poverenje

ako je u pitanju prevar da jednom kraj zavujek kraj .. dzaba mu sve sto je gradio
ima .. kad je pored toga svega trazio nesto drugoo

a takodjer isto sto se tice i povjernje... to je gori nego da ti zabije noz u ledja
dodje ti isto kao i prevara..

moze on meni bajke neke tamo da prica.. al nepada ova mala vise na to..
davno to prosla .. vise ne .. ne oprastam da je zadnji na svijetu ...
za svakog covjeka postoji neko .. nije jedini a ni zdanji :D ;)


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2795
poruka na forumu
3036 6562



post # 3 | 2013-12-02 , 11:15 PM

desavalo mi se to i moram reci dao sam joj ponovo sansu,takav sam ja dam ponovo sansu ako procenim da postoji neka mogucnost da se stvari izglade ako ne to je to definitivno.


FORTIS FORTUNA ADIUVAT








3268
poruka na forumu
448 1828



post # 4 | 2013-12-02 , 11:20 PM

sve ovisi koliko ti je stalo do te osobe, u kakvim ste "relacijama", sta vas sve veze...
i uvijek se vratis na onu "nikad ne reci nikad", jer ne znas "sta se iza brda valja" ;)


Ima ta jedna vrsta nedostajanja, po meni najgora, kada dvoje ljudi sjede jedno pored drugog i nedostaje im ono što više nisu...
Nekada sam anđeo, nekada demon... ali sam uvijek 100% žena...
Nikada nemoj odustati dok ne daš sve od sebe. Bolje je pokušati i ne dobiti ništa, nego ne pokušati i uvijek se pitati šta bi bilo da si pokušao...








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2013-12-03 , 10:47 AM

ja mogu da trpim i prelazim preko svega i onog najgoreg dosta puta,i uvek imam nade da ce da bude bolje i za svakog imam opravdanje i uvek kad treba da sagledam situaciju u istu stavim sebe,ali kad na kraju puknem,puknem za ceo zivot nema povratka


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2013-12-03 , 4:59 PM

Kad nekog iskreno volim koliko god da me povredi necu prestati voleti.

Nikad nisam dozivela da me prevario neko s drugom da sam morala reci kraj i otici zauvek.
Ponekad dodje kraj i tad je definitivno KRAJ.,ne radi greske vec iz razloga sto ljubav ode.










712
poruka na forumu
219 844



post # 7 | 2013-12-04 , 12:10 PM

eto ja sam takav okrenem se i odem kad kazem meni je dosta to je to....


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 8 | 2013-12-05 , 0:14 AM

smjesni, E lepi si ti zeznut momak a :D










712
poruka na forumu
219 844



post # 9 | 2013-12-05 , 9:44 PM

Dusomoja, ma jok samo se tako cesljam hehe


Kada idem tvojim putem meni stvarno nije jasno sta oduzima mi snagu kad te zelim zvati
glasno tvoji koraci mi imaju tragove jasne ja sam posesivna zver iz samo meni znane basne nisam
tvoja sena ni andjeo cuvar ni deo tvojih misli niti deo toga bar uvek se krio,pored tebe bio
znala da postojim nisi dok sam na te mislio okreni se,vidi oko sebe dok ja cu znaj biti znaj iza tebe...








5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 10 | 2017-04-03 , 10:50 PM

Ja sam takava. Ne mogu izdržati nepravdu, smeta mi laž, vrijeđa me licemjerstvo. Doista, ja sam takava. Možeš očekivati da ti dam srce, poklonim dušu, vratim dobro sa još boljim. Samo me nemoj razočarati. Onda završavam priču, stavljajući debelu tačku. I sve što je bilo, više ne postoji.


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Jednom kraj, zauvek kraj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]