• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Što učiniti kada nestane spolna požuda
Što učiniti kada nestane spolna požuda






10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 1 | 2013-12-03 , 5:35 PM

Odjednom vam više nije do seksa? Niste ni prvi ni posljednji. Za to postoje brojni mogući razlozi. Provjeriti koji i kako to riješiti.


Osnovni razlozi pada želje za seksom

- Zbog brzog tempa života, borbe za preživljavanje i što većom zaradom u ovim teškim vremenima, vrlo vam se lako može dogoditi da postanete previše zaposleni i da jednostavno zaboravite na seks. Da ste na kraju dana toliko umorni da vam krevet počne predstavljati tek mjesto za spavanje.

- Naravno, stresan život jednostavno oduzima želju za seksom. Umjesto da seksom odagnate stres, stres vam doslovno ubije seks.

- Kako vas osim stresa napada i depresija, zbog koje će vam liječnik propisati neke tablete, mogućnost za seksanje postaje još manja. Antidepresivna su sredstva poznata po svojim popratnim učincima, među koje spada smanjenje libida i želje za ljubavlju....










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 2 | 2013-12-03 , 5:52 PM

Dusomoja, pa zar ima i takvii .. :o

Quote Dusomoja ()
da postanete previše zaposleni i da jednostavno zaboravite na seks. Da ste na kraju dana toliko umorni da vam krevet počne predstavljati tek mjesto za spavanje.

a ja mislim da bi tada sexs najbolje dosaoo .. ljek za sve pa i umor :p :D
Quote Dusomoja ()
stres vam doslovno ubije seks.

Nema tog stresa koji moze to meni ubiti :p :D
Quote Dusomoja ()
Antidepresivna su sredstva poznata po svojim popratnim učincima, među koje spada smanjenje libida i želje za ljubavlju....

Hvalim te boze nisam nikad bila u tolikoj nepresiji da pijem te tablete.. nadam se da nikad i necii ..
jedine tablete koje mi mogu oduzeti taj sex ja mislim je vaginalan krema .. tad znam da ne mogu...
al kad prodje... onda se nadoknadjuje -....
stid stid


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 3 | 2013-12-03 , 7:50 PM

:o zar postoji nesto sto je moze oduzeti :D

salim se stres,zurba ufff onaj ko nije probao i nezna sta je to (hvala bogu ako ima takvih)

ali moze i to da se prevazidje,ja sam evo stalno u trci i zbrci i da mi je dan 48h cini mi se da sve nebi stigla,kad imam vremena onda sam stalno na telefonu i tako u krug

kod mene protiv stressa i aseksualnosti od istog deluje dobro tusiranje,mazanje omiljenim mlekom za telo,koja kap parfema i sexy donje rublje i spavacica,onda nam otvorim flasu vina,napravim gemist i skuvam kafu pa u ponoc u ponoc. I jel neko rekao ono da mu se ne sexa? a? nisam dobro cula? :D

onda ujutro posto ustajem oko 6h ,ako je dragi tu jean na brzaka onako vruci u krevetu i nema stresa,ceo dan kez od uva do uva :D


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 4 | 2014-01-08 , 0:16 AM

Mislim da su to ozbiljne stvari koje ce mozda doci s godinama tamo sa 50-60 :D
Bas me zanima sta cu tad ajj zivoteeeeeee %) :D :D










5153
poruka na forumu
3629 10080



post # 5 | 2014-01-20 , 9:10 PM

Quote Dusomoja ()
mozda doci s godinama tamo sa 50-60

mozda u tim godina....

potrudit cu se da budem aktivna do 50-tih godina .. poslije .. ne mogu obecatii nista :P


Jesi ti normalna?
-Kako za koga…








10209
poruka na forumu
3202 5806



post # 6 | 2015-02-11 , 8:35 PM

Ja mislim to je pred smrtno vreme :D




Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Što učiniti kada nestane spolna požuda
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]