• Page 1 of 1
  • 1
Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Najsmješnije, najneugodnije stvari za vrijeme seksa (Najsmješnije, najneugodnije stvari za vrijeme seksa)
Najsmješnije, najneugodnije stvari za vrijeme seksa






869
poruka na forumu
1519 5936



post # 1 | 2013-12-13 , 5:48 PM

Imamo najperverznije stvari u krevetu sto smo napravili, pa najduzi sex ...
Koje su najsmjesnije , najneugodnije stvari koje su se dogodile vama i vasim partnerima TOKOM SEXSA ?


Poruku je menjao/la mirela - Petak, 2013-12-13, 5:49 PM


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 2 | 2013-12-13 , 9:00 PM

ja sela na daljinski i prebacio bas na scenu iz lepote poroka ''da me vidi moja mila majka'' tu je sve bilo zavrseno 3 dana sam se smejala

lol lol lol lol lol lol lol lol lol lol

najneugodnija je bila kad puko sto ispod mene ima toga na izvoz nemogu da se setim uvek neki baksuz


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








417
poruka na forumu
137 1408



post # 3 | 2013-12-13 , 9:28 PM

Imao sam sex sa devojkom od 11 i 30 uvece do nekih 5 i 30 ujutro i to bez prestanka ... Za svo to vreme ja nisam uspeo ni da svrsim ,a ona je rekla da je posle 7-mog orgazma prestala da broji ... Sve u svemu ,mislicete da se hvalim time ,ali bas nasuprot ,neugodna stvar je bila ta ,sto sam dobio 3 plika na "donjoj glavi" usled konstantnog trenja + upalu raznih misica.Ovo inace ne govorim svima ,ali eto sada sam odlucio da podelim ovu neugodnu situaciju sa vama na forumu ... POZDRAV ... !!! B)

Added (2013-12-13, 7:28 PM)
---------------------------------------------
P.S.: Naravno kada sam sledece jutro video plikove ,ja "moron" ,uspaniceno otrcah do devojke i pitam je: "jesi li 100 % sigurna da nemas nikakvu venericnu bolest ??? " ... Ona je u "plamtecem" besu viknula "neeeeeeeeee ,nemaaaaam ,sta ti mislis da sam ja drolja i da se j...m kad i sa kim stignem" + to je propratila sa nekoliko stvari kojima me je gadjala ... Na kraju sam uspeo da je smirim ,ali sledeceg dana ona je meni postala bivsa devojka ... Sta reci osim: " Mladost - Ludost " ... da B)









592
poruka na forumu
208 1412



post # 4 | 2013-12-14 , 2:50 AM

Meni se dešavalo nekih smešnih i onako stvari, al uglavnom na zabavama uz dejstvo alkohola. Recimo jedna žena je jednom greškom ušla u moju sobu u krvetac i odradi me nako u mraku. Ali kad upali svetlo i svati da ja nisam njen muž izraz lica nemogu baš opisati tekstom kako joj bio glup, a moj još gluplji xd








2602
poruka na forumu
1597 7677



post # 5 | 2013-12-14 , 12:37 PM

Heaven, xd lele lol lol lol lol lol lol lol


НИЈЕ ВАЖНО КАКВА СИЛА НАС НАПАДА,НЕГО КОЛИКУ СВЕТИЊУ БРАНИМО!!!








869
poruka na forumu
1519 5936



post # 6 | 2013-12-27 , 8:01 PM

zajackod, xd xd xd dobro sto te nije povijala oklagijom


Vodite ljubav, a ne rat. A možete i oba, venčajte se


Forum » Opste diskusije » Sex i ljubav » Najsmješnije, najneugodnije stvari za vrijeme seksa (Najsmješnije, najneugodnije stvari za vrijeme seksa)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Мини-чат

Legenda: [Administrator] [Super Moderator] [Moderator] [Urednik] [Forum Moderator] [VIP] [Donator] [Korisnik]